Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

DyMnO 2015

Organizer HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga
Place woj. mazowieckie - Kosów Lacki
Date 16 may 2015
Headquarter Publiczne Liceum Ogólnokształcące, ul. Armii Krajowej 6, 08-330 Kosów Lacki
Web page http://dymno.prv.pl/
Regualation
Description None
All participants count 77
Results status Official results

Results

Route TR150

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
39
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan100.00
-18908Skompska Anna ---100.00
2-3139Wojciechowski Adam -PiastówPiastów96.49
-2870Polak Katarzyna -WarszawaTeam 36098.71
3-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl95.01
-35104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA98.48
-4667Misiaczek Ewa -Warszawa-98.43
4-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp94.48
5-7Zadworny Tomasz -Łódź-69.93
-567Konieczna Krystyna -Lipka-77.94
6-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka67.95
-614556Lipińska Katarzyna -WarszawaEntropia77.39
7-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI64.47
8-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos64.02
9-12041Wieczorek Jarek ---61.11
10-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla61.11
11-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-60.62
12-3719Benesz Rafał ---57.66
13-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet57.64
14-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl57.61
15-11350Orzoł Piotr -Olsztyn-57.23
16-12043Fuksiewicz Jacek ---57.21
17-223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa56.90
18-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy51.89
19-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy51.87
20-893Gębarowski Piotr -Warszawa-50.98
21-693Smejda Andrzej -Warszawa-50.68
22-3885Nowak Andrzej -WARSZAWA-50.68
23-3722Skorupowski Jacek --Cenzus PRO Team49.12
24-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA49.01
25-36Mierzwicki Krzysztof -WarszawaMazurskie Tropy47.07
26-10083Foland Adam ---46.25
27-12100Kulik Paweł ---45.05
28-12101Popławski Radosław ---45.05
29-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36042.35
30-12107Sulej Karol ---41.01
31-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan40.52
32-12116Wrona Andrzej ---35.07
33-12119Wroczyński Adam ---35.06

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
38
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
18025Przybyła Krzysztof ---50.00
210Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo49.49
3191Pryjma Tomasz -Warszawafunexsports45.41
47993Szkudlarek Szymon ---43.88
51191Skotnicki Jakub -Koszalin-42.86
67994Maliszewska Magdalena 🥈---42.17
7732Maliszewski Leszek 🥉-OtwockStryki-Byki42.17
8726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak42.17
9131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team41.67
108000Mioduszewski Mateusz ---40.67
115166Łazarek Daniel --Kawaler Wieczorową Porą40.16
123391Rosiński Arkadiusz ---39.16
133392Długołęcki Sławomir ---39.13
14631Wojdat Przemysław -Otwock-32.15
158099Stępniak Michał ---31.32
168101Karasiński Maciej ---30.81
178102Jastrzębski Adam ---30.81
18317Kurach Paweł -Górki-30.40
1917Roztocki Przemysław -Krasnik-28.78
20150Balana Jacek -Stare Babice-28.78
217362Zasina Sebastian ---27.97
226967Mazurek Ryszard ---27.51
234389Sypuła Sławomir --UNTS Warszawa25.91
244651Olbrycht Janusz -Warszawa-25.91
256730Goleń Jan ---25.12
267643Dudek Marcin ---23.12
273395Kamiński Robert ---22.72
288232Kamińska Jolanta ---22.72
29278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy22.32
303394Kamiński Michał ---21.38
314045Kuchciński Sławomir -Mława-21.16
328329Kaseja Maciej ---19.64
331282Łapanowska Kamila -WarszawaDzika Czesia17.38
341281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia17.38
351106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins16.20
368387Jurkowski Jakub ---15.85
378388Bou-Matar Marcin ---15.85
38157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise15.14