Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Harpagan 60 2021

Organizator PKO Harpagan
Miejsce woj. pomorskie - Ocypel
Data 15 - 16 paź 2021
Adres bazy pomorskie
Strona www http://www.harpagan.pl/rajd
Regulamin https://www.harpagan.pl/rajd/strefa-uczestnika/regulamin/
Opis Najstarsza i największa cykliczna impreza na orientację w Polsce. Do Pucharu Pieszego liczy się trasa TP100 oraz trasa TP50 - nocna. Do Pucharu Rowerowego liczy się trasa TR200 i trasa TR100
Liczba zapisanych zawodników 441
Status wyników Nieoficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
15 października 2021 21:00
Limit czasu
24
liczba PK
26
Liczba zawodników
113
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team-6011:37:54
25093Kopacz Piotr -Gdynia--6013:19:50
314590Romanowski Łukasz 🥉-GdańskDebestim-6014:00:17
4347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno--6014:26:51
54137Krzysztofik Marcin --Pozor Vlak!-6014:40:24
62539Głód Michał ----6014:42:12
74138Boguta Mateusz --Rita-6015:32:37
84145Stefanek Łukasz ----6016:34:18
91191Skotnicki Jakub -Koszalin--6016:40:09
103643Rekowski Karol ----6016:53:36
112541Pallach Piotr ----6016:56:26
125863Bruchmann Karol ----6017:21:21
131504Borowiec Krzysztof 🥇-GdańskBorówki-6017:35:40
14730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki-6017:44:04
15103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight-6018:38:19
16279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa--6018:38:21
172557Grochowski Michał ----6018:45:25
184466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna--6018:54:21
1914953Kochaniak Rafał -Warszawa--6019:00:57
205402Nowak Krzysztof ----6019:13:08
2110Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo-6019:54:43
222098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki-6020:00:38
234147Kajzer Piotr --Krwiożercze Borsuki-6020:23:27
244146Wilma Paweł --Krwiożercze Borsuki-6020:23:30
254007Zielonka Rafał ----6020:51:11
261644Pełszyński Mariusz ----6021:09:55
271524Nankiewicz Krzysztof ----6021:15:39
28811Sawaniewski Rafał -Malbork--6021:19:43
292552Malinowski Marek ----6021:19:46
3014954Masiulaniec Agata Ewa 🥈-Gdańsk--6021:24:30
3114955Machalica Agnieszka 🥉-Gdańsk--6021:24:33
324140Szwed Paweł --Biegowy Świat-6021:24:36
331537Świętoń Krzysztof ----6021:27:35
346740Borucki Dariusz ----6021:27:40
355278Janus Dawid -Świecie--6021:43:40
3614956Skibski Maciej -Swiecie--6021:43:42
375279Pyrka Radosław -Świecie--6021:43:47
382574Wlazłowski Radosław ----6021:43:57
392575Talaśka Daniel ----6021:44:00
402571Florek Tomasz ----6021:47:25
412570Zglejc Piotr ----6021:47:29
4214957Wielgosz Tomasz Kamil -Pasłęk--6021:57:40
434780Szymkiewicz Daniel --15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy-6021:57:42
4414958Krawczyk Adam -Przasnysz--6021:57:46
4514959Kacner Tomasz -Przasnysz--6021:57:50
461535Marczuk Norbert ----6022:03:01
471655Ciszkowski Jacek ----6022:03:10
48316Krasowski Tomasz -Wrocław--6022:16:13
49320Kuriata Bartłomiej -Wrocław--6022:16:21
502546Rosińska Patrycja 🥈----6022:19:59
519901Szulc Adam ----6022:20:19
522547Hubert Jakub ----6022:20:35
532578Górski Maciej ----6022:34:31
543151Dereniowski Dariusz ----6022:36:09
552572Bobrowski Jakub ----6022:39:57
561789Kosiński Tomek --Dziki Ryj Team-6022:39:59
575451Konopski Piotr ----6022:43:43
58875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage-6022:43:51
592772Tymiński Andrzej ----6022:51:59
602970Kaszuba Marek ----6022:52:02
611520Milczarek Dorota 🥉----6023:10:26
6214960Jakszewicz Sławomir -Elbląg--6023:10:31
632466Drożdżyński Krzysztof -Klęk--6023:33:33
64276Ścioch Leszek -Warszawa--6023:39:11
654141Korduła Zbigniew --Biegowy Świat-6023:45:53
6614961Piątkowski Tomasz -Łódź--5723:39:08
674168Angielski Artur --I`ll be back-5623:33:36
685265Miler Jakub -Gdynia--5522:33:22
694160Pękała Paweł --czahadymi-5523:27:46
702540Władziński Adam ----4921:16:30
715081Gwadera Kamil -Warszawa--4820:49:33
7214962Dziadoń Łukasz -Kraków--4723:49:20
7314963Pawłowski Łukasz -Koziegłowy--4522:47:49
7414964Jaworski Michał -Murowana Goślina--4522:47:56
756614Gronicz Mateusz ----4523:12:14
762569Jaskulski Karol ----4219:49:27
772568Złoch Piotr ----4219:49:30
782616Boguta Dariusz ----4220:26:25
796616Matyja Mateusz ----4122:18:43
8014724Koszela Michał ----3721:12:08
8114965Kolasiński Szymon -Gdynia--3620:10:46
825647Kłeczek Jacek ----3519:26:36
8314659Tyczyński Bartosz -Warszawa--3316:26:54
8414661Kuśmińska Katarzyna -Radom--3316:26:55
855272Gębalska Agnieszka -Warszawa--3319:11:45
8614966Gębalska Kasia -Warszawa--3319:11:47
875082Olszewski Kamil -Warszawa--3214:04:55
8814967Zbyszewska Iza -Złotniki--3221:12:04
894169Michałowy Dariusz ----3009:35:15
904006Zielonka Michał ----3009:44:57
915300Rymon Lipinski Artur ----3010:55:43
915301Gostomczyk Krzysztof ----3010:55:43
933512Sternicki Piotr ----3010:59:44
9414969Dżbik Zuzanna -Żeleźniki--3011:59:42
9514970Kamiński Jakub -GDAŃSK--3012:20:55
969307Bogdański Przemysław ----3012:25:41
9714971Tomaszewski Marcin -Wrocław--3012:40:00
982051Zając Marcin -Warszawa--3012:40:46
992584Laskowski Kamil ----3013:12:50
1002582Laskowski Przemysław ----3013:12:54
1016444Łangowski Grzegorz ----3013:36:20
10214972Czaja Rafał -Borkowo--3013:36:21
1032617Hys Jolanta ----3013:41:11
10414973Garczarek Daniela -Poznań--3013:43:11
1052556Kozłowski Jan ----3016:15:51
10614968Łyżwa Piotr -Skarżysko-Kamienna--3017:15:29
10714974Piątkowska Monika -Łódź--2712:48:58
1085274Dudzik Krzysztof -Warszawa--2714:29:05
10914977Sajenko Paweł -Gdańsk--2612:21:05
11014975Kutniewski Tomasz -Chwaszczyno--2614:38:00
11114976Cierzniak Łukasz -Rąty--2614:38:03
11214978Leszkowicz Katarzyna -Poznań--2313:43:11
1136952Karnicki Paweł ----1905:45:00

Trasa TR200

Czas startu
16 października 2021 06:30
Limit czasu
14
liczba PK
26
Liczba zawodników
106
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
1-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure256009:33:55
-1979Brudło Basia -WarszawaBa-Bi256012:53:11
2-1147Łosiewicz Mariusz 🥇-BojanoMorenka Team256010:05:57
-2323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin225413:12:24
3-4123Pachulski Leszek -Sopot-256010:53:44
-3945Adamczyk Ewa 🥇-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina235213:31:06
-414863Żygiewicz Małgorzata ---214913:35:58
4-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF256010:55:23
5-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl256011:02:44
-55163Romanik Aneta --NaOliwiony153211:15:25
-63157Dunowska Ilona --MTB4FUN132711:03:43
6-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO256011:04:01
7-3195Sosna Paweł ---256011:09:38
8-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°256011:09:40
9-3091Różak Marcin ---256011:25:20
10-783Zawadzki Artur -Marki-256011:25:29
11-3097Potocki Robert ---256011:28:46
12-3094Waliński Mikołaj ---256011:28:53
13-3093Potocki Mirosław ---256011:28:59
14-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team256011:32:12
15-14794Bagiński Olgierd -GdyniaNORDA Active Team256011:36:16
16-5148Stolc Dawid --Norda Active TEAM256011:36:40
17-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet256012:20:06
18-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK256012:31:05
19-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK256012:31:08
20-5167Goździewicz Paweł --Biegamyrazem Gdynia256012:31:11
21-14319Kosicki Tomasz --Stopa Słupsk256012:35:46
22-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp256012:53:15
23-1364Ciesielski Witold -GdanskMR256013:06:29
24-829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team256013:06:30
25-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto256013:09:44
26-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-256013:14:15
27-3105Luks Krzysztof ---256013:14:26
28-3186Jaś Piotr ---256013:35:08
29-3248Formela Krzysztof ---256013:42:46
30-4345Żanecki Tadeusz --Skurcze & Zakwasy256013:42:51
31-4307Buczko Dariusz --Tripaka Przechlewo256013:51:09
32-14864Pastusiak Marcin --ROCEK Team256013:51:17
33-4311Czarnowski Łukasz --Tripaka przechlweo256013:51:23
34-4309Rutkowski Wojciech --Tripaka Przechlewo256013:51:26
35-4310Frączyk Bogusław --Tripaka Przechlew256013:51:32
36-3202Napiórkowski Sławomir --Tripaka Przechlewo256013:51:35
37-3203Ławecki Darek --TRIPAKA256013:52:03
38-4264Cygan Szymon ---256013:57:55
39-4269Bojdecki Filip ---256013:58:01
40-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos246010:59:05
41-4261Marciniuk Adam --RADMOR Team246013:35:39
42-855Gałązka Grzegorz -OsielskoRoad to nowhere246013:41:35
43-4314Grundkowski Jacek ---245913:47:37
44-14865Krutak Jarosław --HOBET245913:47:44
45-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl245613:22:19
46-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-225613:50:05
47-893Gębarowski Piotr -Warszawa-235413:45:53
48-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy225412:55:58
49-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin225413:12:20
50-11594Białogrodzki Kuba ---225413:40:20
51-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-225313:48:02
52-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina235213:31:10
53-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki225112:16:59
54-5168Dąbski Sławomir ---215013:31:17
55-3169Maciaszczyk Radosław ---224914:01:43
56-3189Kryszewski Wojciech --K2214913:23:09
57-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN224814:02:36
58-3104Szymanek Dawid ---214813:37:24
59-3103Wejher Sławomir ---214813:37:27
60-5394Lewosz Krzysztof -BaninoSztywny Klekot204713:30:06
61-14866Wilk Jacek --WIR204713:37:16
62-14867Kurzaj Marek Andrzej --WiR204713:37:21
63-3868Górecki Marcin -Łódź-204713:37:41
64-2799Pyta Krzysztof ---204713:39:54
65-580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM204713:40:48
66-3106Bogucki Grzegorz ---204513:00:50
67-3107Cisoń Mateusz ---204513:00:54
68-260Wojtczak Szymon -SzczecinInit224314:07:38
69-4208Suszek Marcin ---184313:00:29
70-3275Maliszewski Marek --MM`s194212:10:56
71-3117Benasiewicz Marek ---194212:11:18
72-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace164113:36:46
73-5166Łazarek Daniel --Kawaler Wieczorową Porą224014:12:41
74-5175Śpiewak Marcin ---174013:22:27
75-296Lewandowski Marek -BydgoszczLewy Team / Zasuwacz.pl173809:44:18
76-4116Złomańczuk Michał -Straszyn-163809:50:17
77-693Smejda Andrzej -Warszawa-153812:48:33
78-3090Piwakowski Wojciech ---173709:26:35
79-4280Alicki Marcin --Starostwo Powiatowe w Pucku153713:00:16
80-4281Matejewski Marek --Starostwo Powiatowe w Pucku153713:00:35
81-14868Bielewicz Jakub --Szczep Harcerski Nomada163611:12:08
82-14869Bielewicz Radosław ---163611:12:15
83-11655Kuniniec Michał ---163611:15:57
84-11451Winek Tomasz ---163611:16:11
85-3924Wiśniewski Łukasz ---153510:34:01
86-3190Wodziński Marek --mamy.to153412:39:03
87-12354Surdy Sławomir ---143412:00:47
88-5169Miller Jan --NaOliwiony153211:14:29
89-3108Piątkowski Zbigniew ---133011:23:22
90-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine123009:37:33
91-3185Dunowski Przemysław --MTB4FUN132711:03:34
92-14870Bejger Marcin --how you doin112512:01:17
93-14871Gulczyński Michał Paweł ---112512:01:29
94-14872Fiedorczuk Szymon --Szymons102512:01:34
95-4287Celejewski Filip ---92012:08:04
96-4288Celejewski Sebastian ---92012:08:07
97-11584Pieniążek Andrzej -Warszawaspróbuj sypciej81908:59:02
98-5157Konarzewski Marcin --Victoria Rąbień91806:43:22
99-14873Szulim Paweł --Venezia MTB81808:37:31
--14874Gierszewski Łukasz --tripaka przechlewo55

Trasa TR100

Czas startu
16 października 2021 08:30
Limit czasu
10
liczba PK
17
Liczba zawodników
176
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
-13678Tomaszczyk-Tiszbein Alicja 🥉---174008:13:30
1-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań174005:56:59
2-1325Halamus Robert -Poznań-174005:57:05
-23219Kreft Mirka --RKS MotylaNoga174008:40:09
-367Konieczna Krystyna -Lipka-174009:19:12
3-3241Megger Sławek ---174006:35:43
4-3238Deptuła Krzysztof --flypics.pl174006:58:51
-44290Ślósarczyk Dominika --TrolInO174009:24:18
-514875Kwiatkowska-Sioch Edyta ---174009:26:42
5-5421Zamojski Paweł ---174006:58:57
-63158Urban Izabela --Połamańcy164009:03:53
6-3098Block Daniel ---174006:58:57
7-14881Kruszewski Artur ---174007:26:57
-73231Lila Patrycja --pożeracze ciastkuff!173610:03:42
8-4332Szopa Krzysztof --SISU OWB-TEMA174007:26:59
-89585Gostkiewicz Marzena ---123409:30:47
-914876Lewandowska Agata --Pędzące Żółwie143010:01:05
9-775Filipiuk Tomasz -GnojnoSISU-OWB Team174007:27:02
10-30Gruhn Krzysztof -ZakrzewoOriento Expresso Team174007:27:42
-1014877Korniaho Katarzyna --Bysewo Kolor112409:29:10
11-582Nawrocki Tomasz -RakowniaDrużyna Sokoła174007:27:50
-1114878Michałek Ewelina --Bysewo Kolor112409:29:41
12-4391Wasilewski Krzysztof --Buna Ekipa174007:29:31
-1214879Skowrońska Beata ---112409:35:03
-1314880Cichy Dominika --Media Team112409:35:07
13-11374Szymborski Tomek ---174007:29:35
14-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka174007:34:14
15-14882Popczyk Tomek ---174007:34:16
16-3243Semsch Artur --KS Pidrina174007:43:32
17-3244Borko Ryszard --KS Pidrina Gdynia174007:43:59
18-37Jank Marcin -GdyniaZkompasem.pl174007:47:50
19-5188Klucznik Jarek ---174007:49:17
20-10411Radkiewicz Mateusz ---174007:49:28
21-3247Liczywek Andrzej --Kaliska Team174008:10:43
22-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team174008:10:50
23-5191Chrościcki Michał ---174008:11:19
24-5383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno-174008:13:21
25-3662Tiszbein Piotr -SOPOT-174008:13:43
26-3287Woss Tomasz ---174008:25:24
27-3288Zajk Michał ---174008:25:32
28-4315Rogalewski Remigiusz --Facebook: Turystyka na Co dzień174008:32:33
29-4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO174008:34:32
30-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu174008:39:39
31-3263Trętowski Krzysztof --RKS MotylaNoga174008:40:12
32-3114Mechliński Mateusz ---174008:42:32
33-3113Kuprian Szymon ---174008:42:36
34-3295Nowisz Jarosław --Pięty Szalonego Gnoma i Spółka174008:50:32
35-3129Redlarski Marek ---174008:58:10
36-4400Wróblewski Tomasz ---174008:58:13
37-14883Kowalik Szymon ---174008:58:19
38-3194Urban Mateusz --Połamańcy174009:03:55
39-11395Krauze Maciej ---174009:06:59
40-4273Witaszewski Krzysztof ---174009:07:04
41-14884Tysarczyk Bogdan --Tysar174009:08:17
42-12452Tysarczyk Piotr ---174009:09:19
43-15035Grabowski Łukasz -Warszawa-174009:11:28
44-14885Gawkowski Robert --Dax Rowery Legionowo174009:12:24
45-4276Sioch Radosław --PZU Sport Team174009:26:49
46-14344Ciupa Marcin -Łódź-174009:29:46
47-14886Nowak Paweł --UKS Orientuś Łódź174009:29:51
48-4304Tężycki Jarosław --Siemano Bike Team174009:34:32
49-3110Jakubowski Jarosław ---174009:35:08
50-14887Borkowski Wojciech ---174009:38:19
51-14888Zieliński Mariusz ---174009:38:25
52-14889Szmaglinski Marek ---174009:38:31
53-4341Gojtowski Tomasz --FreeRider174009:40:13
54-4340Pacholski Karol ---174009:40:18
55-3289Legat Leszek --Pekabex174009:41:03
56-8082Krauze Marcin ---174009:41:45
57-14890Szymczakowski Tomasz ---174009:41:55
58-5276Przytarski Mariusz -Lubań-174009:42:54
59-14891Bruniecki Adam --Nocni Łowcy174009:42:57
60-11620Wylężek Zdzisław ---174009:43:12
61-3298Bowar Piotr --Pekabex174009:55:14
62-3200Sielski Karol ---174009:59:07
63-14892Skowron Kamil ---174009:59:11
64-4370Szymkun Marek ---163809:33:04
65-4369Szymkun Dariusz ---163809:34:41
66-3343Sudolski Wojciech ---163809:36:41
67-3325Roszman Michał --Ślimaki163809:36:45
68-3319Sawicki Krzysztof ---163809:37:11
69-3365Świtoń Łukasz --Pędzący Pędzel163809:37:15
70-3324Stępień Jarosław --Slimaki163809:37:19
71-3320Kałka Tadeusz ---163809:37:24
72-5200Sprutta Damian ---163809:37:29
73-5201Szkudlarz Maciej ---163809:42:40
74-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-153709:31:51
75-3334Kuczyński Jerzy --Lipno team153709:31:57
76-5218Grodecki Filip --Gryź Poduchę153709:33:20
77-5217Girjat Jakub --Gryź Poduchę153709:33:22
78-11363Ławecki Jakub ---153709:33:34
79-14893Sobczak Przemysław --Morscy Szwoleżerowie153709:51:08
80-14894Wereszka Wojciech --Morscy Swoleżerowie153709:51:10
81-12432Barczyk Piotr ---153709:52:19
82-3349Lila Michał --Pożeracze Ciastkuff!173610:03:39
83-3363Jankowski Maciej --GR3miasto163609:45:31
84-3301Klain Zbigniew -BydgoszczKlan Klainów163609:46:01
85-14895Prażanowski Damian ---153609:12:32
86-3382Prażanowski Mariusz --CykloKwidzyn153609:12:41
87-11920Teległów Tomasz ---153509:20:34
88-11469Maciejewski Łukasz ---143509:07:15
89-5223Kurzyński Piotr --Łyse Charty143509:07:44
90-5225Matczuk Szymon --Łyse Charty143509:07:57
91-5199Brzeski Łukasz --Markos Sport Team143509:08:37
92-5198Kowalski Bartosz --MARKOS SPORT TEAM143509:08:45
93-4364Nadolny Wojciech --Speednet143509:37:42
94-5236Żabniak Maciej --SPEEDNET143509:37:45
95-3303Obertyński Olgierd ---153409:53:03
96-3364Ceier Grzegorz --Rowerek153409:53:08
97-3302Omieczyński Andrzej --Rowerek153409:53:23
98-5237Olejarczyk Wojciech --#DlaMadziusi133409:55:30
99-3358Banachewicz Dariusz --Szfeje133409:59:17
100-9586Gostkiewicz Maciej ---123409:30:48
101-3725Ciskowski Waldemar --Ciski143308:59:34
102-3724Ciskowski Piotr ---143308:59:57
103-3206Koropecki Juliusz ---143309:01:01
104-3551Kołakowski Krzysztof ---143309:28:55
105-14896Chabierski Błażej --Nordea Bicycle Team133308:59:32
106-3292Duda Robert ---133309:04:21
107-14897Duda Ernest --Erni i tata zdrowo wymiata133309:04:24
108-3322Skalski Marcin ---133309:28:42
109-14898Wenta Marek Zbigniew --szweje113309:54:08
110-5194Ilek Sławomir ---163210:06:53
111-4403Pochwała Łukasz ---143208:54:25
112-14899Karaśkiewicz Maciej --widnokrąg143209:07:09
113-7006Kołakowski Mariusz ---143209:10:46
114-3329Prażyński Tymon --Zielonka143209:10:52
115-3330Prażyński Michał --Zielonka143209:10:59
116-4352Cichosz Julian --Zielonka143209:11:03
117-4353Cichosz Jacek --Zielonka143209:11:10
118-14900Łazarewicz Mirosław ---143209:11:14
119-14901Meryk Radosław ---143209:11:19
120-4189Milka Dawid ---143209:11:46
121-5195Milka Łukasz ---143209:11:53
122-4402Milka Adam --Akademia Parkour Wejherowo143209:12:00
123-7794Niemiałkowski Aleksander ---143209:16:02
124-7884Zawadzki Dawid ---143209:16:07
125-5220Szałucki Przemysław --Pędzące Żółwie143209:53:16
126-3372Michalski Grzegorz --Pędzące Żółwie143209:55:20
127-14902Kowalski Paweł --Pędzące Żółwie143209:58:25
128-3109Polasz Jacek ---173110:08:25
129-3373Lewandowski Rafał --Pędzące źółwie143010:01:09
130-3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje123009:59:39
131-14903Bekier Piotr --Pancerne Rowery132909:42:18
132-3278Wójcik Wojciech --Pancerne Rowery132909:42:25
133-3679Siewert Janusz --Pancerne Rowery132909:42:31
134-14904Wójcik Marcin --Pancerne Rowery132909:42:34
135-3277Surała Paweł --Pancerne Rowery132909:42:46
136-14905Janczak Sławomir --Dream Tri Team122909:52:24
137-14906Kunicki Marek --Gryź Poduchę112808:39:48
138-14907Świerczyński Michał ---112809:42:04
139-14908Witczak Arkadiusz --IronTeam3City112809:42:07
140-14909Witrowski Krzysztof ---112809:42:15
141-4360Grundkowski Lesław ---132708:42:41
142-14910Budrejko Szymon ---162610:12:48
143-14911Krzysztof Dębski ---162610:12:56
144-14912Sadowski Michał --NEPTUN142610:08:00
145-11462Jeliński Arkadiusz ---112508:43:08
146-14913Miecznikowski Adam --Bysewo Kolor112409:28:28
147-4380Michniewicz Dominik ---112409:28:35
148-14914Kamieński Maciej --Bysewo Kolor112409:29:13
149-14915Galant Kamil --Bysewo Kolor112409:30:07
150-14916Michniewicz Krzysztof --Bysewo Kolor112409:30:19
151-14917Kadulski Marcin --Bysewo Kolor112409:30:27
152-14918Skowroński Tomasz ---112409:34:50
153-14919Rozenberg Adam --SportRebel Gdańsk112409:43:06
154-11652Malinowski Marek. ---102303:03:22
155-3305Burkiciak Marcin ---132110:08:29
156-3356Mikołajczyk Przemysław --BYSEWO TEAM92009:22:53
157-14920Maciejewski Mariusz ---92009:22:57
158-14921Pilipczuk Mateusz ---92009:23:09
159-3354Sosin Tomasz --BYSEWO TEAM92009:23:12
160-11366Kwarciany Rafał ---81708:34:41
161-4300Padzik Rafał ---131610:14:09
162-1326Jakubik Piotr -Poznań31BLT61303:07:39
163-11466Reszka Witek ---121210:30:57

Trasa TP50

Czas startu
15 października 2021 22:00
Limit czasu
12
liczba PK
17
Liczba zawodników
46
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team-4005:16:19
214591Noga Witold 🥇-Gdańsk--4007:26:44
31546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team-4007:26:46
414592Kinowska Katarzyna 🥇-Gdańsk--4007:26:51
54120Rogóż Kamil -WarszawaWydry-4008:28:56
64119Kruszek Małgorzata 🥈-WarszawaWydry-4008:29:26
714979Sprengel Grzegorz -Gdańsk--4009:42:29
814980Kolinski Mateusz -Kaliska--4009:42:34
93499Ciszewski Michał ----4010:06:17
106476Miszke Michał ----4010:07:11
111653Harackiewicz Marek ----4010:07:19
121652Cychosz Przemysław ----4010:07:23
131327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy--4011:02:16
14213Kacprzycki Olaf -Warszawa--4011:02:18
15164Sawicki Jerzy -Ełk--4011:19:54
16157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise-4011:20:26
1714656Zakrzewska Katarzyna -Warszawa--4012:05:39
1814657Buga Mariusz -Warszawa--4012:05:42
1914981Socha Tadeusz ----4012:05:44
205405Basek Maciej ----4012:38:06
215404Lizakowski Dariusz ----4012:38:10
225942Wałdoch Olga ----4012:45:24
235483Wałdoch Andrzej ----4012:45:26
244142Prokopiuk Bartłomiej --Prokopy-4013:26:53
254167Prokopiuk Szymon --Prokopy-4013:26:56
2614982Patrejko Andrzej -Gdańsk--4013:51:12
2714983Kapciak Grzegorz -Dębogórze--4013:51:15
2814984Banasiak Marcin -Gdańsk--4013:51:21
294230Bukowski Bartosz --Vector-3913:37:44
304229Kil Sylwester --Vector-3812:58:00
314409Michalak Krzysztof -Człuchów--3510:23:46
324869Gradek Monika -CZŁUCHÓW--3510:23:50
33125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie-3510:23:52
3414985Górski Marcin -Warszawa--3312:23:36
3514986Ladzińska Agata -Gdańsk--3213:56:18
364242Abryszyński Krzysztof --Speednet-3213:58:36
375712Mirowski Michał ----3213:58:57
3814987Stech Paweł -Gdańsk--3213:59:03
394241Radkiewicz Dominik --Speednet-3213:59:20
4014989Niechwiadowicz Maciej -Gdańsk--3114:00:05
416631Cichowska Joanna ----3114:00:46
4214988Nguyen Mariusz -Gdańsk--3114:00:55
4314990Jaworska Ania -Gdańsk--3014:01:02
445260Rzechowski Filip -Gdynia--2107:00:18
455259Jagoda Anna -Rumia--2107:00:19
467857Juszczak Jakub ----1907:51:32

Trasa TP25

Czas startu
16 października 2021 09:30
Limit czasu
8
liczba PK
13
Liczba zawodników
0
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się