Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Silesia Race 2020

Organizator Silesia Adventure Sport
Miejsce woj. śląskie - Pszczyna
Data 8 lut 2020
Adres bazy
Strona www http://www.silesiarace.pl
Regulamin
Opis Zawody na orientację w czterech formułach: - Sportowa Gra Miejska 10 - 15 km, kat.: rodzinna i dorosła - TP 25 i 50 km - TR 50 km - rajdy przygodowe 50 i 100 km

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
8 lutego 2020 08:30
Limit czasu
12 godzin
liczba PK
-
Liczba zawodników
77
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Czas kary Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 4686 Rafał Bogacki Kraków - M - 43 43 04:41:05 - 04:41:05 46,50 -   |   -
2 121 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team M - 43 43 04:59:20 - 04:59:20 43,26 -   |   -
3 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - 43 43 05:33:34 - 05:33:34 38,17 -   |   -
3 2025 Mariusz Opioła Brzesko Równia Pochyła M - 43 43 05:33:34 - 05:33:34 38,17 -   |   -
5 4844 Andrzej Wieczorek - - M - 43 43 05:43:30 - 05:43:30 36,82 -   |   -
6 3960 Maciej Pońc - - MW - 43 43 06:12:35 - 06:12:35 33,95 -   |   -
7 376 Sławomir Szczepański Poznań SS M - 43 43 06:16:10 - 06:16:10 33,63 -   |   -
8 4845 Maciej Wiêcek - - M - 43 43 06:18:10 - 06:18:10 33,45 -   |   -
9 19 Hubert Puka Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu M - 43 43 06:39:40 - 06:39:40 31,65 -   |   -
10 149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M - 43 43 06:40:45 - 06:40:45 31,56 -   |   -
11 1159 Joanna Grabowska Kraków WKS Wawel Kraków K - 43 43 06:51:10 - 06:51:10 30,76 -   |   -
12 703 Grzegorz Korpula Piekoszów - M - 43 43 06:51:15 - 06:51:15 30,76 -   |   -
13 1046 Jacek Majkowski Kraków - M - 43 43 06:51:20 - 06:51:20 30,75 -   |   -
14 529 Tadeusz Podraza Tarnów UltraTarnów M - 43 43 07:02:00 - 07:02:00 29,97 -   |   -
15 4676 Zbigniew Rajtar Kraków - MW - 43 43 07:11:30 - 07:11:30 29,31 -   |   -
16 4495 Daniel Kokłowski Gdynia Terytorials M - 43 43 07:14:10 - 07:14:10 29,13 -   |   -
17 4846 Robak Wojciech - - M - 43 43 07:18:15 - 07:18:15 28,86 -   |   -
18 505 Wojciech Wybraniec Bytom - M - 43 43 07:18:30 - 07:18:30 28,85 -   |   -
19 353 Marcin Roszkowski Warszawa ZABIEGANI PO USZY M - 43 43 07:40:00 - 07:40:00 27,50 -   |   -
20 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M - 43 43 07:42:00 - 07:42:00 27,38 -   |   -
20 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M - 43 43 07:42:00 - 07:42:00 27,38 -   |   -
22 499 Daniel Stanowski Częstochowa Elton&Borys M - 43 43 07:48:35 - 07:48:35 26,99 -   |   -
23 4411 Magda Horova Praha, Czechy - KW - 43 43 07:49:30 - 07:49:30 26,94 -   |   -
24 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW - 43 43 07:54:30 - 07:54:30 26,66 -   |   -
25 800 Dominika Welz Gdańsk Wataha / Morenka Team K - 43 43 08:09:15 - 08:09:15 25,85 -   |   -
26 4664 Tomasz Gąsiorek Gorzów Wielkopolski Speleoklub GAWRA M - 43 43 08:09:30 - 08:09:30 25,84 -   |   -
27 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M - 43 43 08:13:00 - 08:13:00 25,66 -   |   -
28 1047 Łukasz Turczanik Grodysławice - M - 43 43 08:36:50 - 08:36:50 24,47 -   |   -
28 4847 Kamil Tomczyk - - M - 43 43 08:36:50 - 08:36:50 24,47 -   |   -
30 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - 43 43 08:40:25 - 08:40:25 24,31 -   |   -
31 4848 Adrian Król - - MW - 43 43 08:46:15 - 08:46:15 24,04 -   |   -
32 4849 Marta Kołakowska - - K - 43 43 08:50:05 - 08:50:05 23,86 -   |   -
32 4850 Adrian Lasłowski - - M - 43 43 08:50:05 - 08:50:05 23,86 -   |   -
32 4829 Marcin Miklasz - - M - 43 43 08:50:05 - 08:50:05 23,86 -   |   -
32 4851 Krzysztof Kołakowski - - M - 43 43 08:50:05 - 08:50:05 23,86 -   |   -
32 4852 Marek Latusek - - M - 43 43 08:50:05 - 08:50:05 23,86 -   |   -
37 1261 Rysiek Pręcikowski Wieliczka - MW - 43 43 09:00:15 - 09:00:15 23,41 -   |   -
38 2114 Marek Bojczuk - - M - 43 43 09:03:10 - 09:03:10 23,29 -   |   -
39 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M - 43 43 09:10:00 - 09:10:00 23,00 -   |   -
40 2707 Janusz Lic - - MW - 43 43 09:14:45 - 09:14:45 22,80 -   |   -
41 4853 Andrzej Andruszkiewicz - - M - 43 43 09:15:15 - 09:15:15 22,78 -   |   -
42 4659 Janusz Karp Rzeszow - MW - 43 43 09:29:50 - 09:29:50 22,20 -   |   -
43 4854 Magdalena Niedźwiedzka - - K - 43 43 09:36:50 - 09:36:50 21,93 -   |   -
43 2202 Justyna Dalecka - - K - 43 43 09:36:50 - 09:36:50 21,93 -   |   -
43 1168 Roman Cedrych Mikołów - MW - 43 43 09:36:50 - 09:36:50 21,93 -   |   -
43 350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M - 43 43 09:36:50 - 09:36:50 21,93 -   |   3Drerun
43 908 Arkadiusz Laskowski Wojkowice - M - 43 43 09:36:50 - 09:36:50 21,93 -   |   -
48 4855 Łukasz Górowski - - M - 43 43 09:58:20 - 09:58:20 21,14 -   |   -
48 4856 Paweł Szczurek - - M - 43 43 09:58:20 - 09:58:20 21,14 -   |   -
48 4857 Mariusz Szczurek - - M - 43 43 09:58:20 - 09:58:20 21,14 -   |   -
51 4119 Małgorzata Kruszek Katowice - K - 43 43 10:05:10 - 10:05:10 20,90 -   |   -
51 4120 Kamil Rogóż Katowice Przekoty M - 43 43 10:05:10 - 10:05:10 20,90 -   |   -
53 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie RunTeam M - 43 43 10:16:30 - 10:16:30 20,52 -   |   -
54 603 Paweł Szpak Kielce Motyla Noga MW - 43 43 10:24:55 - 10:24:55 20,24 -   |   -
55 66 Dariusz Rychlicki Wołkowyja Pogromcy kilometrów MW - 43 43 10:25:55 - 10:25:55 20,21 -   |   -
56 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M - 43 43 10:32:50 - 10:32:50 19,99 -   |   -
56 3958 Michał Gabała Będzin - M - 43 43 10:32:50 - 10:32:50 19,99 -   |   -
56 4858 Mirosław Masłowski - - M - 43 43 10:32:50 - 10:32:50 19,99 -   |   -
59 3154 Monika Gradek - - K - 43 43 10:35:35 - 10:35:35 19,90 -   |   -
59 4859 Michalak Krzysztof - - M - 43 43 10:35:35 - 10:35:35 19,90 -   |   -
59 3927 Piotr Andrzejewski - - M - 43 43 10:35:35 - 10:35:35 19,90 -   |   -
59 4470 Robert Kapczyński Podgórzyn - M - 43 43 10:35:35 - 10:35:35 19,90 -   |   -
59 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW - 43 43 10:35:35 - 10:35:35 19,90 -   |   -
64 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW - 43 43 10:42:35 - 10:42:35 19,68 -   |   -
65 1032 Jerzy Sokulski Kraków Klub Wysokogórski Kraków MW - 43 43 10:43:15 - 10:43:15 19,66 -   |   -
66 2318 Jakub Szczepka Sosnowiec - M - 43 43 10:49:10 - 10:49:10 19,48 -   |   -
67 213 Olaf Kacprzycki Warszawa - MW - 43 43 11:03:35 - 11:03:35 19,06 -   |   -
68 4827 Andrzej Toman - - MW - 43 43 11:38:30 - 11:38:30 18,11 -   |   -
69 4860 Grzegorz Damaszek - - M - 43 43 11:41:24 - 11:41:24 18,03 -   |   -
69 4861 Kamil Zander - - M - 43 43 11:41:24 - 11:41:24 18,03 -   |   -
71 4862 Dariusz Drankowski - - M - 42 42 09:58:20 - 09:58:20 17,61 -   |   -
72 4863 Joanna Lewandowska - - K - 40 40 09:36:50 - 09:36:50 16,78 -   |   -
73 4864 Krzysztof Rajda - - M - 37 37 10:30:40 - 10:30:40 15,52 -   |   -
73 4865 Robert Raczek - - M - 37 37 10:30:40 - 10:30:40 15,52 -   |   -
75 2068 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój Epic_Team™ M - 25 25 06:39:50 - 06:39:50 10,48 -   |   -
75 2142 Jakub Dziedzina Rabka-Zdrój Epic_Team™ M - 25 25 06:39:50 - 06:39:50 10,48 -   |   -
77 4866 Józef Łyscarz - - M - 14 14 02:15:00 - 02:15:00 5,87 -   |   -