Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Grassor 300 2020

Organizator Maratony
Miejsce woj. zachodniopomorskie - Kołomąć
Data 20 - 21 cze 2020
Adres bazy CAMPING OSTOJA Domki Letniskowe Kołomąć 72 - 300 Gryfice
Strona www http://maratony.home.pl/grassor300
Regulamin http://maratony.home.pl/grassor300/regulamin2020.htm
Zapis na 24 maja 2020   -   20 czerwca 2020
Opis Rajd w terminie najdłuższego dnia w roku, do pokonania trasa ponad 300km w limicie czasu 24h
Liczba zapisanych zawodników 41
Status wyników Oficjalne wyniki

Wirtualny wyścig 3Drerun

TR300    TR100   

 

Wyniki

Trasa TR300

Czas startu
-
Limit czasu
24
liczba PK
30
Liczba zawodników
32
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowityPunkty
1-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia44115023:37:00100.00
1-146Szawdzin Krzysztof 3DRerunWrocław-44115023:37:00100.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-2878021:56:00100.00
1-2Brudło Paweł 🥇3DRerunWarszawaBaBiKi44115023:37:00100.00
-24999Nieścioruk Barbara -Lublin-2672021:48:0092.31
-3945Adamczyk Ewa 🥇-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina2671021:27:0091.03
4-776Wesołowski Stefan 🥈3DRerunKołobrzegCobra Rajd Team44113724:13:0098.87
5-791Jakubek Krystian 🥈-Wrocław-43108224:48:0094.09
6-260Wojtczak Szymon -SzczecinGlobalLogic Sport Team38100023:42:0086.96
7-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT38100023:43:0086.90
7-4475Podleś Rafał -SzczecinSpyrosoft Synergy38100023:43:0086.90
9-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-38100023:45:0086.77
10-9Walentowski Radosław 🥉3DRerunSkierniewiceLosMaruderos36100022:34:0085.84
11-7Zadworny Tomasz -Łódź-3694224:08:0080.86
12-1158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat3594224:08:0080.41
13-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet3691524:25:0078.10
14-569Wichniewicz Czarek -PuszczykowoMokre Nogi3185023:42:0072.55
14-336Fiedosiuk Michał -Wągrowiec-3185023:42:0072.55
16-120Królikowski Roman -Modlniczka-2877022:43:0065.73
17-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl2775021:56:0064.02
18-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-2672021:48:0061.46
19-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina2671021:27:0060.60
20-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient2671023:39:0054.97
21-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek2568024:00:0052.64
22-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-2467023:52:0051.87
23-301Paszkowski Wojciech -Białystok-2466022:23:0051.10
24-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI2365016:31:0050.32
25-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-2362020:38:0048.00
25-813Kowalski Krzysztof -Wołów-2362020:38:0048.00
25-809Rudnicki Mariusz -Wołów-2362020:38:0048.00
28-1392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-2261023:34:0047.22
29-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan822018:51:0017.03

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
12
liczba PK
10
Liczba zawodników
9
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowityPunkty
-1323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin1438008:50:0045.00
1-5005Baszterda Sebastian ---1438008:51:0045.00
2-1070Olszański Paweł -Szczecin-1232010:51:0037.89
-25001Barnik Edyta -Grzybowo-13005:00:003.55
3-103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight1028010:20:0033.16
4-583Mańczak Michał -SzczecinLumbaGO1014013:30:0016.58
4-5002Sokołowski Tomasz -Sławno-1014013:30:0016.58
6-5000Gulbinowicz Adam -Goleniów-710013:17:0011.84