Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Rajd Hawran 2019

Organizator Stowarzyszenie Towarzystwo z Beskidu Niskiego
Miejsce woj. małopolskie - Banica
Data 11 maj 2019
Adres bazy
Strona www http://rajdhawran.pl
Regulamin http://rajdhawran.pl/regulamin/
Opis Rowerowa turystyczna – ok. 50 km ( limit czasu 7 h ) Rowerowa sportowa– ok. 100 km ( limit czasu 9,5 h )
Liczba zapisanych zawodników 38
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
38
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowypunkty przeliczenioweCzas całkowityPunkty
-13410Gajewska Teresa --Ślimak10110:46:0050.00
1-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl11410:22:0050.00
2-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-11010:18:0048.25
-2945Adamczyk Ewa 🥇-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina8310:03:0041.09
3-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team10610:44:0046.49
-31005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS8310:22:0039.83
-41296Jawor Angelika -Bukowno-7909:49:0037.91
4-2216Leyko Konrad -JaworznoRóża Wiatrów / AzymutTeam10210:21:0044.74
5-3412Gajewski Jakub --Ślimak10110:46:0044.30
-51117Biała Weronika -Wrocław-7809:57:0037.43
6-3413Grzesiuk Mariusz --Krakoska Scena Gravelowa9609:48:0042.11
6-4123Pachulski Leszek -Sopot-9609:48:0042.11
-63411Kostrubiec Jagoda --jednoosobowy zespół truskawkowy4810:01:0023.04
8-3414Rumian Paweł --Krakoska Scena Gravelowa9409:55:0041.23
9-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia9309:43:0040.79
9-3415Kubiena Wojciech --Krakoska Scena Gravelowa9309:43:0040.79
9-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl9309:43:0040.79
12-3416Lewandowski Marcin --Krakoska Scena Gravelowa8810:15:0038.60
13-120Królikowski Roman -Modlniczka-8810:18:0038.41
14-1989Kuźniarowicz Piotr -UmieszczWesołe Jeże8810:36:0037.32
15-3417Tarnawski Łukasz --Krakoska Scena Gravelowa8509:56:0036.05
16-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina8510:16:0034.88
16-874Kopel Krzysztof -Kraków-8510:16:0034.88
18-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-8409:42:0034.47
19-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS8310:22:0034.06
20-833Konopiński Maciej -Kraków-8310:38:0033.20
21-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI7809:56:0031.20
22-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team7509:38:0030.00
23-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-7209:42:0028.80
24-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek7209:52:0028.32
25-997Walczak Karol -Kraków-6909:47:0027.14
26-965Śmietański Mikołaj -SkawinaRecykling Przede Wszystkim6909:58:0026.64
26-866Śmietański Jacek -SkawinaRecykling przede wszystkim6909:58:0026.64
28-3419Kwaśnik Grzegorz --Midlifecrisis6509:23:0025.09
29-971Korzec Staszek -KrakówIllochroma Haoneng Team6207:21:0023.94
30-970Małodobry Wojciech -Miechów-4909:28:0018.92
31-1309Flis Artur -Lisia GóraRajd Hawran4609:53:0017.76
32-2497Skorupka Dariusz -Nowy Sącz-3806:37:0014.67