Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Czterech Żywiołów Zima 2019

Organizer Stowarzyszenie na Rzecz Nieustajcego Rozwoju Vajra
Place woj. małopolskie - Wolbrom
Date 19 jan 2019
Headquarter Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej, ul. Mariacka 28, 32-340 Wolbrom
Web page http://www.rajd.vajra.org.pl/
Regualation
Description Trasa piesza TP50

Results

Route: TP50
Start time
Jan. 19, 2019, 10:30 a.m.
Limit time
12
PK count
14
Runners count
38
Official results
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Position v ^ PK points Route time Penalty time Total time Links  
940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M - 1 14 - - 4:43:00 -   |   -
35 Tomasz Duda Warszawa - M - 2 14 - - 4:44:00 -   |   -
2080 Janusz Majer - - M - 3 14 - - 5:15:00 -   |   -
2025 Mariusz Opioła - - M - 4 14 - - 5:23:00 -   |   -
639 Jerzy Lekki Bielsko-Biała BB Runners MW - 5 14 - - 5:26:00 -   |   -
2081 Tomasz Kobos - - M - 6 14 - - 5:27:00 -   |   -
1159 Joanna Grabowska Kraków WKS Wawel Kraków K - 7 14 - - 5:37:00 -   |   -
703 Grzegorz Korpula Piekoszów - M - 7 14 - - 5:37:00 -   |   -
332 Anna Sejbuk Siedlce - K - 9 14 - - 5:40:00 -   |   -
376 Sławomir Szczepański Poznań SS M - 10 14 - - 5:51:00 -   |   -
417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M - 10 14 - - 5:51:00 -   |   -
1999 Marek Lachera Katowice W pogoni za duchem M - 12 14 - - 5:59:00 -   |   -
131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW - 13 14 - - 6:28:00 -   |   -
2082 Krzysztof Zębala - - M - 14 14 - - 6:43:00 -   |   -
10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - 15 14 - - 6:50:00 -   |   -
160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M - 16 14 - - 6:52:00 -   |   -
386 Rafał Polański Katowice - M - 17 14 - - 6:56:00 -   |   -
2083 Radosław Urbańczyk - - M - 17 14 - - 6:56:00 -   |   -
2084 Paweł Adamczyk - - M - 17 14 - - 6:56:00 -   |   -
2085 Wioleta Czostków - - K - 17 14 - - 6:56:00 -   |   -
8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW - 21 14 - - 7:09:00 -   |   -
1106 Katarzyna Karpa Warszawa Smashing pĄpkins K - 22 14 - - 7:47:00 -   |   -
1108 Marcin Trzeciakiewicz Warszawa - M - 22 14 - - 7:47:00 -   |   -
499 Daniel Stanowski Częstochowa Elton&Borys M - 24 14 - - 7:51:00 -   |   -
350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M - 25 14 - - 8:38:00 -   |   -
1267 Marta Siedlecka Pogwizdów - K - 25 14 - - 8:38:00 -   |   -
908 Arkadiusz Laskowski Wojkowice - M - 25 14 - - 8:38:00 -   |   -
603 Paweł Szpak Kielce Motyla Noga MW - 28 14 - - 8:49:00 -   |   -
666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW - 29 14 - - 8:55:00 -   |   -
1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K - 29 14 - - 8:55:00 -   |   -
1032 Jerzy Sokulski Kraków Klub Wysokogórski Kraków MW - 31 14 - - 9:57:00 -   |   -
171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M - 32 14 - - 9:59:00 -   |   -
685 Sławomir Frynas Lublin - M - 32 14 - - 9:59:00 -   |   -
637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M - 34 14 - - 10:18:00 -   |   -
591 Agnieszka Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze K - 35 11 - - 11:10:00 -   |   -
116 Michał Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze M - 35 11 - - 11:10:00 -   |   -
2087 Janusz1 Czarnobil - - M - 37 9 - - 5:08:00 -   |   -
1417 Bartosz Cieśla Świebodzice - M - - - - - - -   |   -