Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Szczegółowe wyniki dla Open dla TP50 w sezonie 2024

Zmień sezon: Kategoria: Ranking:       Wyświetl wyniki:
Poz.     Kat. Zawodnik    Klub sportowy    Punkty     Liczba startów   
1SWBinkowski Waldemar 🥇-123.854
2KBanaś Malwina Pustelnik93.973
3WKrasuski Marcin 🥇-89.552
4MCiuraszkiewicz Konrad -84.752
5MWieczorek Andrzej hasiok82.812
6MKaltenberg Norbert -80.512
7WKacprzycki Olaf Olo Solo77.514
8MPodraza Tadeusz UltraTarnów75.472
9MWybraniec Wojciech -75.202
10MMajer Janusz -73.152
11SWHorova Magda 🥇-73.053
12MKwitowski Piotr 🥉Mazurskie Tropy71.452
13KChrząstowska Kamila -66.542
14MChabrzyk Andrzej ChabTeam66.272
15MSkórka Robert Leszcze Kętrzyn62.043
16WWiśniewski Jacek Leszcze Kętrzyn62.033
17WMikler Arkadiusz GUTO Adventure Team56.132
18SWPaluchowski Tomasz 🥉-55.883
19MĆwidak Paweł SKPT Gdańsk53.001
20KStefańczyk Monika -50.022
21WTomkiewicz Tomasz -47.972
22SWKaczmarek Stanisław 🥇-47.382
23WPadewski Artur -47.271
23MRyskalok Piotr Okiem Wilka47.271
25MŻyźniewski Cezary Leszcze Kętrzyn47.272
26WTomkiewicz Elżbieta 🥈-47.112
27MHubert Jakub -46.501
28MSpychała Krzysztof wmalinowym43.722
29SWŚcibisz Jerzy -43.662
30MWojciech Sebastian Wilga Orient / KS Hades Pń41.501
31MSontowski Marcin 🥇Morenka Team41.411
31MŻak Paweł Browery Team41.411
33WWolniewicz Paweł 🥉-40.481
34MSzymkiewicz Daniel 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy39.151
35MŚwistuń Eugeniusz -39.011
36MFamulski Mariusz -38.641
37MRobak Wojciech ZK Nowy Wiśnicz37.711
38MZając Wojciech Długouchy37.601
39MFabrowski Jan -35.571
40WFidelak Paweł 🥈-35.461
41SWHora Vladimír Bludne balvany35.062
42MKopacz Piotr 🥈-35.041
43MWięcko Jacek -34.181
44MMierzejewski Krzysztof -34.181
45WUrbaniak Krzysztof Team 36034.011
46MKucharczyk Radosław -34.011
47WHołdakowski Wojciech 🥈-34.011
48KMucha Monika -33.661
48WSzewczyk Krzysztof #naprzypalealbowcale33.661
50MFirlej Dariusz -33.231
51MJakubczyk Marcin -32.991
52KKarolska Ewa -32.971
53MRomanowski Łukasz 🥇Debestim32.871
54MWróblewski Sebastian Jednostka Strzelecka 1007 Ełk32.781
55MPłażewski Igor -32.781
56MKitlas Tomasz Jednostka Strzelecka 1007 Ełk32.781
57MCzajka Mariusz 🥉KInO Rekin32.341
58SWBujakiewicz Gabriel 🥇On-Sight31.361
58SWHerman-Iżycki Leszek 🥇-31.361
60MGabruś Dariusz -31.331
61MSłotwiński Adam -31.331
62WBobrowski Jan -31.331
63MPomianek Mateusz Charty Puszczy Piskiej31.051
64MKunda Artur -31.051
65MDuda Marcin -31.051
66MSkrobek Sebastian -31.051
67MGrochowski Michał -30.791
68MOpoński Artur -30.751
69SWSawicki Jerzy -30.651
70MHippner Marcin 🥇Morenka Team30.551
71MGąsiorek Tomasz Azymut MOCHY30.451
72MWadas Szymon -30.281
73MŁyszczarz Błażej -29.871
74SWSzpak Paweł Motyla Noga29.541
75MParafiniuk Adam -29.441
76MKorowczyk Krzysztof -29.041
77MRusiński Karol -29.041
78MDziubiński Michał -29.041
79MRogowski Andrzej -29.021
80MOwsiak Maciej -29.021
81WWierzbicki Marcin -27.781
82MChowaniec Paweł Degustatorzy26.691
83KNaumenko Tetiana -26.501
84KKucza Agnieszka -26.261
84SWSojda Roman -26.261
84MKucza Jarosław -26.261
87MGłód Michał -26.191
87MPallach Piotr -26.191
89MGielec Artur -26.051
90WParzybut Jan 🥇Postęp team25.931
91KMargasińska Marta -25.851
91WPręcikowski Ryszard -25.851
91WBiałucha Sergiusz Saint-Gobain Squad25.851
91MSitko Wojciech -25.851
95KDominiak Katarzyna Rodzinna Grupa Rowerowa25.701
95MRaczyński Bogusz Rodzinna Grupa Rowerowa25.701
97MSuwara Mateusz SP 66 Wrocław25.451
98MLatusek Marek -24.581
98MKołakowski Krzysztof -24.581
98MLasłowski Adrian -24.581
98MBłaszczyk Marcin -24.581
102MBorawski Maciej -23.901
103KCzarny Barbara Szkoła Fechtunku ARAMIS23.791
103MCzarny Grzegorz Szkoła Fechtunku ARAMIS23.791
105MSzmyt Maciej -23.721
106WDuszak Arkadiusz 2PU23.161
107MRogalski Grzegorz -22.631
108MJóźwicki Karol -22.631
109MPanasiuk Paweł -22.631
110MMroczkowski Paweł -22.621
111SWVencovska Alena 🥇-22.151
112SWBacański Mirosław -21.631
113MZduńczyk Dariusz -21.601
114MGrodecki Łukasz Cobra Team20.601
115MBowszys Maciej -20.601
116MMalinowski Marek -19.571
116WSawaniewski Rafał -19.571
118MHankus Tadeusz -19.301
119KPodraza Anna UltraTarnów18.871
120KWilk Magdalena Ultrapośladach18.541
120MDąbrowski Michał Ultrapośladach18.541
122MRodziewicz Piotr -16.251
123KSigiel-Polakowska Emilia -15.761
124MManuszewski Przemysław -15.451
125SWSokulski Jerzy Klub Wysokogórski Kraków15.051
126MJakubowski Łukasz -14.811
127WPełszyński Mariusz -14.451
128KGłuchowska Małgorzata -14.451
129KNagolska Monika -14.451
130MSerkowski Marcin -14.451
131WPodemski Maciej -14.451
132MPodolski Marek -14.451
133MRomaniecki Paweł -14.451
134WPawluczuk Tomek -14.451
135MPawłowski Jacek -14.441
136WLitewka Jacek Drużyna Gabrysi14.021
137KHerzke Aleksandra -13.781
138MBruch Mateusz -13.631
139MPilczuk Piotr -13.551
140MOrzechowski Łukasz -13.551
141MKowalik Artur BP2 / SOLROOF13.501
141MBębenek Marcin -13.501
143SWWąsik Jacek cbfs13.461
144MPrawdzik Adam -13.331
145MSieńkowski Mariusz -13.331
146MWypych Adam -13.331
147MStanisławajtys Czarek -13.291
148KZyskowska Paulina -13.291
149MSobolewski Hubert -13.291
150MSenda Karol -13.281
151MSkowron Michał -13.031
152KSigiel-Salamonowicz Ewelina -12.651
153MBelnik Michał -12.631
154MCieślak Arkadiusz Happy Mayhem12.431
155MKozłowski Jan -12.121
156WSzymczak Andrzej -12.041
157SWHajkova Vera 🥇-11.911
158SWGorczyca Roman Running tortoise11.751
159KMajerowska Marta -11.151
160MMormol Marcin -11.141
161KMormol Magdalena -11.051
162MMormol Michał -11.051
163MMichalak Krzysztof -10.941
164MOleksiak Włodzimierz -10.391
165MLipowski Karol -10.391
166WKulik Wojciech -10.391
167WMaciejewski Krzysztof -10.091
168MTorzewicz Konrad -9.761
169WWiśniewska-Jurkowska Małgorzata -9.101
170WBernat Sławomir -9.101
171KChowicka Dorota -9.101
172WOlbryś Stanisław KB Legionowo8.361
173MHabyk Damian -7.921
174MWysocki Przemysław -7.921
175MLuberecki Wojciech -7.881
176KHańczyc Wiktoria -7.881
177MJaworowski Tomasz -7.881
178KBunalska Zuza -7.881
179MSentek Dawid -7.881
180MLubowicz Radosław Drink Team7.881
181MTomala Mateusz Drink Team7.871
182MSzewc Mateusz Drink Team7.871
183MNankiewicz Krzysztof -7.811
184KKazoń Monika -7.791
184KKazoń Dominika -7.791
186MMilan Grzegorz -7.661
187KHołownia Aneta EFO7.471
188MWinkler Cezary -7.471
189WKossak Wojciech -7.471
190WIgnatowicz Andrzej -7.471
191MGórski Paweł -7.471
192MZarudzki Mateusz -6.881
193MKonopka Marcin -6.821
194MBłoński Marcin -6.811
195MDziekoński Krystian -6.681
196MDziekoński Mateusz -6.681
197MKorzeniewski Marcin -6.311
198SWSkierczyński Zbigniew -6.211
199KSłaboń Turska Monika -5.541
200MDuda Marcin -5.541
201MNiedźwiecki Paweł -5.441
202WGrajewska Iwona -5.361
202KTarnowska-Ewko Krystyna -5.361
204KWysocka Katarzyna -5.361
205KBieńk Pieńkosz Agata -5.361
206WGrajewski Krzysztof -5.361
207MPieńkosz Paweł PAKA PIEŃKÓW5.361
208MMikulski Łukasz -5.111
209MPipiro Piotr -5.101
209MGrubczyński Sławomir -5.101
211KKozłowska Dominika Ita Pole Dance Studio5.101
212WUrbański Artur -4.801
213WKuczyński Radosław -4.091
214MKukliński Bartosz POŻ - SERWIS4.091
215MKukliński Piotr -4.091
216MPłatek Marcin -4.091
217MWysota Paweł -4.081
218MInterewicz Radosław -4.081
219MKoc Tomasz -4.071
220WAndrukiewicz Tomasz -3.821
221KKowalczyk Patrycja -3.631
222MGrabarczyk Tymon -3.631
223MKowalczyk Bartłomiej -3.631
224WTondera Grzegorz -3.631
225MCiemny Sławomir Daj to głośniej3.291
225MKłos Jakub Daj to głośniej3.291
227MKobyliński Rafał -3.251
228MChojnowski Grzegorz -3.241
229MPokrzywiński Zbigniew -3.021
230MŻyczewski Łukasz -1.991
231MKarpik Michał -1.991
232MZadroga Paweł -1.991
233MKłoczewski Mariusz -1.851
234MLewdorowicz Wojciech -1.851
235MDembek Marcin -1.561
236KAlicka Katarzyna -1.561
237KPrzygoda Agnieszka -1.001
237WPułczyńska Aga -1.001
237KPułczyńska Hania -1.001