Puchar Maratonów na Orientację

 

Wiosenne 360 2019

Organizator Stowarzyszenie Team 360 Stopni
Miejsce woj. mazowieckie - Warszawa
Data 6 kwi 2019
Adres bazy
Strona www http://www.team360.pl
Regulamin http://www.team360.pl
Opis Wiosenne 360 - pieszy i rowerowy maraton na orientację; na piechotę trasy o długości 25 i 50 km (oraz, opcjonalnie, 10 km); na rowerze - 20, 50 i 100 km. Często wykorzystujemy mapy do orientacji sportowej; pomiar czasu w systemie SI, niezawodnie dobra atmosfera. Zapraszamy :)

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Lista startowa

Trasa: TP10
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
30
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 758 Krzysztof Lisak Otwock Otwock M - 24 24 05:33:04 - 05:33:04 43,00 -   |   -
2 14 Jan Lenczowski Sulejówek team360 M - 24 24 05:52:46 - 05:52:46 39,77 -   |   -
3 519 Marcin Kargol Otwock Smashing pĄpkins / NBR Team M - 24 24 06:43:30 - 06:43:30 34,02 -   |   -
4 765 Mateusz Komorowski Warszawa - M - 24 24 07:17:18 - 07:17:18 30,47 -   |   -
5 191 Tomasz Pryjma Warszawa funexsports MW - 24 24 07:20:50 - 07:20:50 30,22 -   |   -
6 332 Anna Sejbuk Siedlce - K - 24 24 07:26:24 - 07:26:24 29,84 -   |   -
7 678 Marek Kaliciński Warszawa UKA M - 24 24 08:12:58 - 08:12:58 27,03 -   |   -
8 711 Katarzyna Ostaszewska Piaseczno - K - 24 24 08:12:59 - 08:12:59 27,02 -   |   -
9 55 Andrzej Krochmal Warszawa HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga MW - 24 24 08:34:50 - 08:34:50 25,88 -   |   -
10 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K - 24 24 09:15:00 - 09:15:00 24,00 -   |   -
11 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW - 24 24 09:15:05 - 09:15:05 24,00 -   |   -
12 201 Renata Łaska Zielonka KInO Stowarzysze KW - 24 24 09:45:16 - 09:45:16 22,76 -   |   -
13 158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze MW - 24 24 09:45:17 - 09:45:17 22,76 -   |   -
14 2072 Grzegorz Krochmal - - MW - 24 24 10:10:09 - 10:10:09 21,84 -   |   -
15 2071 Małgorzata Krochmal - - KW - 24 24 10:10:12 - 10:10:12 21,83 -   |   -
16 685 Sławomir Frynas Lublin - M - 24 24 10:34:13 - 10:34:13 21,01 -   |   -
17 3393 Przemysław Szurgot - - M - 24 24 10:34:14 - 10:34:14 21,01 -   |   -
18 2037 Tomasz Żuk Warszawa Zminioj gocie po powrocie M - 24 24 11:30:50 - 11:30:50 19,28 -   |   -
19 3407 Marcin Zając - - M - 24 24 11:30:57 - 11:30:57 19,28 -   |   -
20 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M - 24 24 11:32:32 - 11:32:32 19,24 -   |   -
21 790 Agnieszka Wasiak Rogów - K - 24 24 11:38:34 - 11:38:34 19,07 -   |   -
22 807 Piotr Mozga Łódź - M - 24 24 11:38:40 - 11:38:40 19,07 -   |   -
23 788 Zbigniew Wasiak Rogów - M - 24 24 11:38:41 - 11:38:41 19,07 -   |   -
24 789 Sylwester Wojdak Wola Drzewiecka - MW - 24 24 11:38:43 - 11:38:43 19,07 -   |   -
25 116 Michał Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze M - 23 23 11:15:28 - 11:15:28 18,27 -   |   -
26 591 Agnieszka Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze K - 23 23 11:15:29 - 11:15:29 18,27 -   |   -
27 974 Radosław Kucharczyk Warszawa - M - 21 21 11:30:15 - 11:30:15 16,68 -   |   -
28 3408 Ewelina Gołębiewska - - K - 20 20 10:24:00 - 10:24:00 15,89 -   |   -
29 3409 Michał Rutkowski - - M - 20 20 10:24:03 - 10:24:03 15,89 -   |   -
30 3400 Marzena Niedźwiadek - - K - 19 19 09:35:00 - 09:35:00 15,09 -   |   -

Lista startowa

Trasa: TR50
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Lista startowa

Trasa: TR20
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Wyniki

Trasa: TR100
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
13
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 3139 Adam Wojciechowski - Piastów M - 25 25 - - 05:40:01 50,00 -   |   -
2 1287 Piotr Buciak Warszawa Team 360° M - 25 25 - - 05:56:12 47,73 -   |   -
3 2185 Sławomir Kielak - - M - 25 25 - - 06:05:10 46,56 -   |   -
4 783 Artur Zawadzki Marki - M - 25 25 - - 06:58:59 40,58 -   |   -
5 3095 Andrzej Żmuda-Trzebiatowski - - M - 25 25 - - 07:09:08 39,62 -   |   -
6 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - 25 25 - - 07:26:36 38,07 -   |   -
7 3140 Grzegorz Marcinkiewicz - Nasz BIKE Team M - 25 25 - - 07:28:21 37,92 -   |   -
8 3141 Damian Kędziorek - DKE M - 25 25 - - 07:39:31 37,00 -   |   -
9 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - 25 25 - - 09:56:24 28,51 -   |   -
10 202 Stanisław Ruchlicki Białystok - M - 24 24 - - 08:25:58 27,37 -   |   -
11 1106 Katarzyna Karpa Warszawa Smashing pĄpkins K - 22 22 - - 08:40:16 50,00 -   |   -
12 3142 Igor Kielak - Tłuszcz M - 21 21 - - 05:47:20 23,94 -   |   -
13 1108 Marcin Trzeciakiewicz Warszawa - M - 16 16 - - 08:40:10 18,24 -   |   -