Puchar Maratonów na Orientację

 

Skorpion 2019

Organizator Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego
Miejsce woj. lubelskie - Skierbieszów
Data 15 - 17 lut 2019
Adres bazy Skierbieszów, ul. Zamojska 8

Lista startowa

Trasa: TP 20
Czas startu
16 lutego 2019 09:00
Limit czasu
10
liczba PK
15
Liczba zawodników
68
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 676 Piotr Dobrowolski Lublin 2 LBOT M - - 10 stycznia 2019 15:19
- 535 Marcin Wolańczuk Warszawa - M - - 10 stycznia 2019 20:17
- 574 Grzegorz Szabała Lublin - M - - 10 stycznia 2019 21:18
- 1499 Jan Grosman Zamość UKS "Azymut" Gmina Zamość M - - 11 stycznia 2019 00:18
- 1981 Michał Szczęśniak - - M - - 15 stycznia 2019 20:54
- 584 Arkadiusz Król Lublin - M - - 21 stycznia 2019 11:57
- 740 Tomasz Kawalec Goraj - M - - 21 stycznia 2019 19:44
- 743 Piotr Papierz Goraj - M - - 23 stycznia 2019 23:29
- 2066 Anna Malanowska - - K - - 26 stycznia 2019 14:32
- 2067 Adam Krochmal - - M - - 26 stycznia 2019 15:46
- 671 Ela Malinowska Kolechowice - K - - 28 stycznia 2019 21:13
- 746 Katarzyna Toborek Lublin - K - - 28 stycznia 2019 21:13
- 735 Michał Toborek Lublin - M - - 28 stycznia 2019 23:05
- 679 Witold Zimny Łańcut - M - - 30 stycznia 2019 22:31
- 2089 Rafał Garbowski Białystok - M - - 31 stycznia 2019 18:02
- 2075 Janusz Kapecki Szczebrzeszyn - MW - - 31 stycznia 2019 22:52
- 732 Leszek Maliszewski Otwock Stryki-Byki M - - 1 lutego 2019 10:24
- 2092 Ryszard Kuna Warszawa - M - - 1 lutego 2019 13:54
- 558 Mateusz Niezabitowski Kraśnik - M - - 1 lutego 2019 15:04
- 2094 Beata Somerschaf - - KW - - 1 lutego 2019 19:54
- 2096 Karol Macherzyński Kraków - M - - 2 lutego 2019 11:36
- 1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K - - 2 lutego 2019 19:58
- 1478 Grzegorz Gajek Czółna - M - - 3 lutego 2019 12:52
- 2101 magdalena gajek - - K - - 3 lutego 2019 12:58
- 2100 Katarzyna Bosiak - - K - - 3 lutego 2019 21:42
- 2106 Robert Wybraniec - - M - - 4 lutego 2019 11:42
- 2102 Marcin Pszenniak - - M - - 5 lutego 2019 20:14
- 356 Dariusz Miśkiewicz Osowiec - MW - - 5 lutego 2019 21:12
- 2108 Anna Świtalska - - K - - 5 lutego 2019 21:23
- 2109 Łukasz Prościński - - M - - 6 lutego 2019 14:24
- 2112 Dariusz Nurzyński - - M - - 6 lutego 2019 23:38
- 369 Arkadiusz Wołosz Warszawa - M - - 7 lutego 2019 10:23
- 699 Paweł Kusz Vel Sobczuk Lublin - M - - 7 lutego 2019 14:05
- 707 Rafał Łukaszuk Chełm - M - - 7 lutego 2019 14:25
- 2115 Marek Oleksak - - MW - - 7 lutego 2019 15:43
- 571 Bartłomiej Deptus Krasnystaw - M - - 8 lutego 2019 09:02
- 663 Krzysztof Stępniewski Lublin - M - - 8 lutego 2019 15:19
- 675 Damian Kiełbasa Zamość UKS Azymut Siedliska Gmina Zamość M - - 8 lutego 2019 15:52
- 2118 Krzysztof Raczkiewicz - - M - - 8 lutego 2019 20:58
- 2124 Mateusz Ambroziak - - M - - 9 lutego 2019 17:09
- 750 Łukasz Szymczak Lubartów - M - - 9 lutego 2019 19:48
- 2107 Grzegorz Mitruk - - M - - 9 lutego 2019 23:04
- 761 Michał Ciepielowski Kraków - M - - 10 lutego 2019 12:15
- 762 Aneta Drążek-Ciepielowska Kraków - K - - 10 lutego 2019 12:20
- 601 Szymon Kłoczek Zamość UKS azymut siedliska gmina Zamość M - - 10 lutego 2019 13:53
- 2120 Krzysztof Przesmycki - - M - - 10 lutego 2019 17:36
- 2127 Dagna Przesmycka - - K - - 10 lutego 2019 17:43
- 525 Ludwik Sieczkowski Franciszków - MW - - 10 lutego 2019 19:43
- 2129 Miłosz Mazurek - - M - - 10 lutego 2019 19:45
- 526 Sławomir Mazgajczyk Radom - MW - - 10 lutego 2019 19:45
- 680 Jerzy Stanicki Lublin - M - - 10 lutego 2019 20:03
- 2132 Agnieszka Kolano - - K - - 10 lutego 2019 21:15
- 2134 Piotr Madejek - - M - - 10 lutego 2019 22:00
- 539 Michał Wolańczuk Zamość - M - - 10 lutego 2019 23:41
- 737 Marzena Kawałek Lublin - KW - - 11 lutego 2019 14:05
- 2137 Łukasz Nestorowicz - - M - - 11 lutego 2019 14:50
- 690 P P Lublin - M - - 12 lutego 2019 09:04
- 2145 Anita Duda - - K - - 12 lutego 2019 21:07
- 2150 Marcin Barwinski - - M - - 13 lutego 2019 12:54
- 2154 Łukasz Kotuła - - M - - 13 lutego 2019 13:24
- 2155 Katarzyna Krupińska - - K - - 13 lutego 2019 13:28
- 2151 Katarzyna Wawrynek - - K - - 13 lutego 2019 14:34
- 747 Krzysztof Korpiela Lublin - MW - - 14 lutego 2019 10:35
- 2160 Monika Kincel - - K - - 14 lutego 2019 14:36
- 506 Michał Krupiński Lublin - M - - 14 lutego 2019 19:01
- 742 Anna Krawczyk Nowy Dwór - K - - 15 lutego 2019 11:13
- 2116 Waldemar Razik - - M - - 15 lutego 2019 20:13
- 2167 Łukasz Wójcik - - M - - 15 lutego 2019 22:09

Wyniki

Trasa: TP100
Czas startu
15 lutego 2019 20:00
Limit czasu
28
liczba PK
35
Liczba zawodników
19
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 159 Marcin Hippner Gdańsk Morenka Team M - 35 35 - - 24:06:00 103,00 -   |   -
2 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - 35 35 - - 26:30:00 92,94 -   |   -
3 1504 Krzysztof Borowiec Gdańsk Borówki M - 35 35 - - 26:51:00 90,76 -   |   -
4 2123 Mariusz Pietrzak Piastów SKPB Warszawa M - 35 35 - - 27:52:00 86,48 -   |   -
5 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW - 33 33 - - 27:01:00 81,54 -   |   -
6 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M - 32 32 - - 26:52:00 79,07 -   |   -
7 639 Jerzy Lekki Bielsko-Biała BB Runners MW - 30 30 - - 24:09:00 74,13 -   |   -
8 722 Michał Kopczewski Warszawa - M - 27 27 - - 25:31:00 66,72 -   |   -
9 731 Adam Skolimowski Żabokliki EuRoPol GAZ S.A. MW - 25 25 - - 26:28:00 61,77 -   |   -
10 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW - 25 25 - - 27:54:00 58,60 -   |   -
11 99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M - 24 24 - - 21:26:00 56,26 -   |   -
11 276 Leszek Ścioch Warszawa - M - 24 24 - - 21:26:00 56,26 -   |   -
13 2077 Paweł Makoś Węgorzewo 11 Mazurski Pułk Artylerii M - 22 22 - - 26:25:00 51,57 -   |   -
13 2029 Paweł Pałat Węgorzewo 11 Mazurski Pułk Artylerii M - 22 22 - - 26:25:00 51,57 -   |   -
15 59 Michał Dubil Kłodnica Górna Rajd Źródeł Chodelki M - 21 21 - - 22:16:00 49,22 -   |   -
16 319 Stanisław Olbryś Nasielsk KB Legionowo MW - 14 14 27:21:00 - 27:21:00 32,82 -   |   -

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
16 lutego 2019 08:00
Limit czasu
16
liczba PK
25
Liczba zawodników
71
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 35 Tomasz Duda Warszawa - M - 25 25 - - 09:00:00 43,00 -   |   -
2 1533 Paweł Pakuła - - M - 25 25 - - 09:10:00 41,27 -   |   -
3 556 Adam Michalski Piaseczno Hałabała M - 25 25 - - 13:02:00 28,62 -   |   -
4 55 Andrzej Krochmal Warszawa HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga MW - 25 25 - - 13:27:00 26,77 -   |   -
5 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - 25 25 - - 14:02:00 25,65 -   |   -
5 753 Anna Hołdakowska Warszawa - K - 25 25 - - 14:02:00 25,65 -   |   -
5 725 Michał Kukuła Lublin - M - 25 25 - - 14:02:00 25,65 -   |   -
8 202 Stanisław Ruchlicki Białystok - M - 25 25 - - 15:18:00 23,53 -   |   -
9 662 Andrzej Pająk Przybysławice - M - 25 25 - - 15:59:00 22,52 -   |   -
10 150 Jacek Balana Stare Babice - M - 25 25 - - 16:17:00 22,11 -   |   -
11 326 Piotr Szpakowski Dąbrowa BT Quand M - 24 24 - - 13:02:00 21,22 -   |   -
12 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K - 24 24 - - 15:27:00 17,90 -   |   -
13 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW - 24 24 - - 15:37:00 17,71 -   |   -
14 730 Marcin Stefaniuk Warszawa Maślaki M - 23 23 - - 13:37:00 16,98 -   |   -
15 685 Sławomir Frynas Lublin - M - 23 23 - - 15:44:00 14,69 -   |   -
15 2114 Marek Bojczuk - - M - 23 23 - - 15:44:00 14,69 -   |   -
17 667 Ewa Misiaczek Warszawa - KW - 23 23 - - 16:02:00 14,42 -   |   -
18 695 Łukasz Siejko Lublin - M - 22 22 - - 10:48:00 13,79 -   |   -
19 2126 Kamil Niemczak - - M - 22 22 - - 14:40:00 10,15 -   |   -
19 2141 Mateusz Jabłoński - - M - 22 22 - - 14:40:00 10,15 -   |   -
21 560 Iza Osyszko Kobyle - K - 22 22 - - 15:26:00 9,65 -   |   -
22 201 Renata Łaska Zielonka KInO Stowarzysze KW - 20 20 - - 14:44:00 8,77 -   |   -
22 158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze MW - 20 20 - - 14:44:00 8,77 -   |   -
24 706 Jacek Wąsik Lublin cbfs MW - 20 20 - - 15:31:00 8,33 -   |   -
25 734 Robert Kamela Warszawa - M - 19 19 - - 10:01:00 7,91 -   |   -
26 2128 Sylwia Buczek - - K - 19 19 - - 13:26:00 5,90 -   |   -
27 2099 Andrzej Rokoszewski - - M - 18 18 - - 12:43:00 5,59 -   |   -
27 2130 Krzysztof Makowczyński - - M - 18 18 - - 12:43:00 5,59 -   |   -
27 2307 Marek Makoła - - M - 18 18 - - 12:43:00 5,59 -   |   -
30 2156 Mariusz Motyka - - MW - 17 17 - - 12:20:00 5,28 -   |   -
31 191 Tomasz Pryjma Warszawa funexsports MW - 16 16 - - 08:14:00 4,97 -   |   -
32 1261 Rysiek Pręcikowski Wieliczka - M - 16 16 - - 11:55:00 3,43 -   |   -
32 717 Marek Porębski Targowisko Dziewiąty M - 16 16 - - 11:55:00 3,43 -   |   -
34 2119 Katarzyna Łoniewska - - K - 16 16 - - 14:09:00 2,89 -   |   -
35 754 Bartosz Kudlicki Tomaszów Lubelski Biuro Turystyczne QUAND M - 16 16 - - 14:20:00 2,85 -   |   -
36 2071 Małgorzata Krochmal - - KW - 15 15 - - 10:53:00 2,68 -   |   -
36 2072 Grzegorz Krochmal - - MW - 15 15 - - 10:53:00 2,68 -   |   -
38 693 Andrzej Smejda Warszawa - MW - 15 15 - - 12:21:00 2,36 -   |   -
38 702 Filip Smejda Warszawa - M - 15 15 - - 12:21:00 2,36 -   |   -
40 510 Marek Konopka Tarnogród Roztocze Cycling Team M - 15 15 - - 13:34:00 2,15 -   |   -
40 511 Daniela Węglińska Majdan Stary Roztocze Cycling Team KW - 15 15 - - 13:34:00 2,15 -   |   -
40 728 Artur Karaś Lublin - M - 15 15 - - 13:34:00 2,15 -   |   -
43 2111 Kamil Słowik - - M - 15 15 - - 15:07:00 1,93 -   |   -
43 534 Wojciech Januszczyk Lublin - M - 15 15 - - 15:07:00 1,93 -   |   -
45 551 Jan Kamiński Lublin BIEGNĄCE BAŁWANKI M - 15 15 - - 15:22:00 1,90 -   |   -
45 562 Wojciech Koryciński Lublin BIEGNĄCE BAŁWANKI M - 15 15 - - 15:22:00 1,90 -   |   -
45 738 Tomasz Albiniak Kraśnik - M - 15 15 - - 15:22:00 1,90 -   |   -
45 2149 Karol Słomka - - M - 15 15 - - 15:22:00 1,90 -   |   -
49 2308 Przemysław Osękowski - - M - 12 12 - - 11:23:00 1,52 -   |   -
49 2309 Dymitr Osękowski - - M - 12 12 - - 11:23:00 1,52 -   |   -
51 688 Michał Czacharowski Biłgoraj - M - 12 12 - - 12:17:00 1,41 -   |   -
51 2310 Paweł Pruszkowski - - M - 12 12 - - 12:17:00 1,41 -   |   -
53 2002 Paweł Krużyński Płock - M - 11 11 - - 15:08:00 1,29 -   |   -
53 2065 Maciej Krużyński - - M - 11 11 - - 15:08:00 1,29 -   |   -
55 631 Przemysław Wojdat Otwock - M - 10 10 - - 07:11:00 1,17 -   |   -
56 2113 Wiesław Bać Racławówka - M - 9 9 - - 12:37:00 1,05 -   |   -
57 2033 Kamila Wieczorek Warszawa - K - 9 9 - - 13:51:00 1,00 -   |   -
57 2091 Artur Kołacz Warszawa - M - 9 9 - - 13:51:00 1,00 -   |   -