Puchar Maratonów na Orientację

 

Rajd Czterech Żywiołów Zima 2019

Organizator Stowarzyszenie na Rzecz Nieustajcego Rozwoju Vajra
Miejsce woj. małopolskie - Wolbrom
Data 19 sty 2019
Adres bazy Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej, ul. Mariacka 28, 32-340 Wolbrom
Strona www http://www.rajd.vajra.org.pl/
Regulamin
Opis Trasa piesza TP50

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
19 stycznia 2019 10:30
Limit czasu
12
liczba PK
14
Liczba zawodników
38
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M - 14 14 - - 04:43:00 53,00 -   |   -
2 35 Tomasz Duda Warszawa - M - 14 14 - - 04:44:00 51,82 -   |   -
3 2080 Janusz Majer - - M - 14 14 - - 05:15:00 45,92 -   |   -
4 2025 Mariusz Opioła Brzesko Równia Pochyła M - 14 14 - - 05:23:00 43,81 -   |   -
5 639 Jerzy Lekki Bielsko-Biała BB Runners MW - 14 14 - - 05:26:00 43,40 -   |   -
6 2081 Tomasz Kobos - - M - 14 14 - - 05:27:00 43,27 -   |   -
7 1159 Joanna Grabowska Kraków WKS Wawel Kraków K - 14 14 - - 05:37:00 41,99 -   |   -
7 703 Grzegorz Korpula Piekoszów - M - 14 14 - - 05:37:00 41,99 -   |   -
9 332 Anna Sejbuk Siedlce - K - 14 14 - - 05:40:00 41,62 -   |   -
10 376 Sławomir Szczepański Poznań SS M - 14 14 - - 05:51:00 40,31 -   |   -
10 417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M - 14 14 - - 05:51:00 40,31 -   |   -
12 1999 Marek Lachera Katowice W pogoni za duchem M - 14 14 - - 05:59:00 39,42 -   |   -
13 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW - 14 14 - - 06:28:00 36,47 -   |   -
14 2082 Krzysztof Zębala - - M - 14 14 - - 06:43:00 35,11 -   |   -
15 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - 14 14 - - 06:50:00 34,51 -   |   -
16 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M - 14 14 - - 06:52:00 34,34 -   |   -
17 386 Rafał Polański Katowice - M - 14 14 - - 06:56:00 34,01 -   |   -
17 2083 Radosław Urbańczyk - - M - 14 14 - - 06:56:00 34,01 -   |   -
17 2084 Paweł Adamczyk - - M - 14 14 - - 06:56:00 34,01 -   |   -
17 387 Wiola Czostków Warszawa Accenture Runners Club K - 14 14 - - 06:56:00 34,01 -   |   -
21 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW - 14 14 - - 07:09:00 32,98 -   |   -
22 1106 Katarzyna Karpa Warszawa Smashing pĄpkins K - 14 14 - - 07:47:00 30,30 -   |   -
22 1108 Marcin Trzeciakiewicz Warszawa - M - 14 14 - - 07:47:00 30,30 -   |   -
24 499 Daniel Stanowski Częstochowa Elton&Borys M - 14 14 - - 07:51:00 30,04 -   |   -
25 350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M - 14 14 - - 08:38:00 27,32 -   |   -
25 1267 Marta Siedlecka Pogwizdów - K - 14 14 - - 08:38:00 27,32 -   |   -
25 908 Arkadiusz Laskowski Wojkowice - M - 14 14 - - 08:38:00 27,32 -   |   -
28 603 Paweł Szpak Kielce Motyla Noga MW - 14 14 - - 08:49:00 26,75 -   |   -
29 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW - 14 14 - - 08:55:00 26,45 -   |   -
29 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K - 14 14 - - 08:55:00 26,45 -   |   -
31 1032 Jerzy Sokulski Kraków Klub Wysokogórski Kraków MW - 14 14 - - 09:57:00 23,70 -   |   -
32 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M - 14 14 - - 09:59:00 23,62 -   |   -
32 685 Sławomir Frynas Lublin - M - 14 14 - - 09:59:00 23,62 -   |   -
34 637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M - 14 14 - - 10:18:00 22,90 -   |   -
35 591 Agnieszka Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze K - 11 11 - - 11:10:00 17,99 -   |   -
35 116 Michał Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze M - 11 11 - - 11:10:00 17,99 -   |   -
37 2110 Janusz Czarnobil - - M - 9 9 - - 05:08:00 14,72 -   |   -