Puchar Maratonów na Orientację

 

Pazur Gryfa 2019

Organizator Słupskie Towarzystwo Osób Pozytywnie Aktywnych „STOPA” Słupsk
Miejsce woj. pomorskie - Łupawa
Data 11 maj 2019
Adres bazy Łupawa
Strona www http://pazurgryfa.slupsk.pl/
Regulamin
Opis Trasy TP50, TP25, TP10, TR120 i TR60

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
11 maja 2019 09:00
Limit czasu
12
liczba PK
20
Liczba zawodników
29
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 121 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team M - 21 21 05:25:00 00:00:00 05:25:00 53,00 -   |   -
2 110 Karol Gostomczyk Studzienice PLATINUM Ubezpieczenia M - 21 21 05:46:00 00:00:00 05:46:00 48,97 -   |   -
3 35 Tomasz Duda Warszawa - M - 21 21 06:04:00 00:00:00 06:04:00 45,64 -   |   -
4 3143 Tomasz Samburski - - M - 21 21 06:13:00 00:00:00 06:13:00 43,57 -   |   -
4 165 Robert Kujawski Siemirowice - M - 21 21 06:13:00 00:00:00 06:13:00 43,57 -   |   -
6 1546 Łukasz Grodecki Gdańsk Cobra Team M - 21 21 07:49:00 00:00:00 07:49:00 34,65 -   |   -
7 3144 Michał Telepski - - M - 21 21 07:50:00 00:00:00 07:50:00 34,57 -   |   -
7 3774 Paweł Żak Gdańsk Browery Team M - 21 21 07:50:00 00:00:00 07:50:00 34,57 -   |   -
9 3146 Katarzyna Kinowska - - K - 21 21 08:05:00 00:00:00 08:05:00 33,51 -   |   -
9 2557 Michał Grochowski - - M - 21 21 08:05:00 00:00:00 08:05:00 33,51 -   |   -
9 3147 Witold Noga - - MW - 21 21 08:05:00 00:00:00 08:05:00 33,51 -   |   -
12 556 Adam Michalski Piaseczno Hałabała M - 21 21 08:26:00 00:00:00 08:26:00 32,11 -   |   -
13 157 Roman Gorczyca Ełk - MW - 21 21 09:22:00 00:00:00 09:22:00 28,91 -   |   -
14 3148 Arkadiusz Białas - - M - 21 21 09:28:00 00:00:00 09:28:00 28,61 -   |   -
15 800 Dominika Welz Gdańsk Wataha / Morenka Team K - 21 21 10:03:00 00:00:00 10:03:00 26,95 -   |   -
16 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW - 21 21 11:05:00 00:00:00 11:05:00 24,44 -   |   -
17 1104 Anna Falkiewicz Łódź - KW - 21 21 11:11:00 00:00:00 11:11:00 24,22 -   |   -
17 1105 Michał Falkiewicz Łódź - MW - 21 21 11:11:00 00:00:00 11:11:00 24,22 -   |   -
19 811 Rafał Sawaniewski Malbork - M - 21 21 11:12:00 00:00:00 11:12:00 24,18 -   |   -
20 3150 Łukasz Kamiński - - M - 21 21 12:10:00 00:20:00 12:30:00 21,67 -   |   -
20 3151 Dariusz Dereniowski - - M - 21 21 12:10:00 00:20:00 12:30:00 21,67 -   |   -
22 1143 Andrzej Krzemiński Koszalin - MW - 20 20 10:45:00 01:30:00 12:15:00 20,63 -   |   -
22 1161 Robert Piechocki Koszalin - MW - 20 20 10:45:00 01:30:00 12:15:00 20,63 -   |   -
24 3152 Adrian Hołowienko - - M - 19 19 12:20:00 03:40:00 16:00:00 19,60 -   |   -
24 3153 Tomasz Socha - - M - 19 19 12:20:00 03:40:00 16:00:00 19,60 -   |   -
26 3154 Monika Gradek - - K - 16 16 12:26:00 08:22:00 20:48:00 16,51 -   |   -
26 3155 Krzysztof Michalak - - M - 16 16 12:26:00 08:22:00 20:48:00 16,51 -   |   -
28 780 Michał Witkowski Toruń - M - 12 12 05:04:00 13:30:00 18:34:00 12,38 -   |   -
29 3824 Radosław Kasprzyk Poznań - M - 11 11 08:42:00 15:00:00 23:42:00 11,35 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR120
Czas startu
11 maja 2019 09:30
Limit czasu
12
liczba PK
20
Liczba zawodników
54
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 1287 Piotr Buciak Warszawa Team 360° M - 1 1 - - 07:17:00 100,00 -   |   -
2 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - 1 1 - - 07:51:00 92,78 -   |   -
2 1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M - 1 1 - - 07:51:00 92,78 -   |   -
4 15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M - 1 1 - - 09:47:00 74,45 -   |   -
5 284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT M - 1 1 - - 09:51:00 73,94 -   |   -
5 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - 1 1 - - 09:51:00 73,94 -   |   -
5 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - 1 1 - - 09:51:00 73,94 -   |   -
5 3099 Jakub Szumański - - M - 1 1 - - 09:51:00 73,94 -   |   -
9 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Kolo Brzegu M - 1 1 - - 10:08:00 71,88 -   |   -
10 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - 1 1 - - 10:33:00 100,00 -   |   -
10 2509 Marta Płowaś Słupsk - K - 1 1 - - 10:33:00 100,00 -   |   -
12 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - 1 1 - - 10:40:00 68,28 -   |   -
12 199 Zbigniew Kowal Słupsk STOPA SŁUPSK, MORPOL M - 1 1 - - 10:40:00 68,28 -   |   -
14 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M - 1 1 - - 10:55:00 66,72 -   |   -
15 3245 Marek Olbryś - - M - 1 1 - - 10:56:00 66,62 -   |   -
16 1994 Tomasz Lipiński - - M - 1 1 - - 13:03:00 55,81 -   |   -
17 773 Leszek Orłowski Słupsk Troll Team M - 1 1 - - 13:09:00 55,39 -   |   -
17 772 Leszek Papis Słupsk Troll Team M - 1 1 - - 13:09:00 55,39 -   |   -
17 3108 Zbigniew Piątkowski - - M - 1 1 - - 13:09:00 55,39 -   |   -
20 3128 Krzysztof Świetlik - - M - 1 1 - - 15:12:00 47,92 -   |   -
21 197 Piotr Szajduk Szczecin WRZASKUN M - 1 1 - - 16:24:00 44,41 -   |   -
21 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - 1 1 - - 16:24:00 44,41 -   |   -
23 323 Elżbieta Nowacka Koszalin Nietoperze Koszalin K - 1 1 - - 16:27:00 64,13 -   |   -
23 321 Sebastian Beszterda Koszalin Nietoperze Koszalin M - 1 1 - - 16:27:00 44,28 -   |   -
25 3423 Tomasz Furman - - M - 1 1 - - 18:24:00 39,58 -   |   -
25 3424 Marcin Wąchnicki - - M - 1 1 - - 18:24:00 39,58 -   |   -
27 3109 Jacek Polasz - - M - 1 1 - - 19:33:00 37,25 -   |   -
28 3103 Sławomir Wejher - - M - 1 1 - - 19:57:00 36,51 -   |   -
29 3678 Alicja Tomaszczyk-Tiszbein - - K - 1 1 - - 20:09:00 52,36 -   |   -
29 3662 Piotr Tiszbein SOPOT - M - 1 1 - - 20:09:00 36,15 -   |   -
29 3111 Adrian Nikonowicz - - M - 1 1 - - 20:09:00 36,15 -   |   -
32 3426 Jarosław Dziamara - - M - 1 1 - - 21:22:00 34,09 -   |   -
32 3427 Daniel Friede - - M - 1 1 - - 21:22:00 34,09 -   |   -
34 3120 Tomasz Waleńczak - - M - 1 1 - - 21:52:00 33,31 -   |   -
34 3121 Adam Kot - - M - 1 1 - - 21:52:00 33,31 -   |   -
36 3105 Krzysztof Luks - - M - 1 1 - - 22:03:00 33,03 -   |   -
36 3096 Waldemar Dargacz - - M - 1 1 - - 22:03:00 33,03 -   |   -
38 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - 1 1 - - 22:57:00 31,74 -   |   -
39 3428 Krzysztof Bochyński - - M - 1 1 - - 23:31:00 30,97 -   |   -
40 3421 Karolina Pacek - - K - 1 1 - - 24:00:00 43,96 -   |   -
41 981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K - 1 1 - - 25:30:00 41,37 -   |   -
41 979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K - 1 1 - - 25:30:00 41,37 -   |   -
41 980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M - 1 1 - - 25:30:00 28,56 -   |   -
44 3429 Paweł Sadowski - - M - 1 1 - - 25:40:00 28,38 -   |   -
45 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M - 1 1 - - 26:00:00 28,01 -   |   -
46 3430 Krzysztof Lewosz - - M - 1 1 - - 27:51:00 26,15 -   |   -
47 3431 Sławomir Wegner - - M - 1 1 - - 28:24:00 25,65 -   |   -
47 3432 Rafał Zwoliński - - M - 1 1 - - 28:24:00 25,65 -   |   -
47 3433 Piotr Burcon - - M - 1 1 - - 28:24:00 25,65 -   |   -
50 3134 Aleksandra Błędowska - - K - 1 1 - - 28:31:00 37,00 -   |   -
50 3434 Wojciech Błedowski - - M - 1 1 - - 28:31:00 25,54 -   |   -
52 3422 Oliwia Ryngwelska - - K - 1 1 - - 28:57:00 36,44 -   |   -
53 3435 Wojciech Kropidłowski - - M - 1 1 - - 30:40:00 23,75 -   |   -
53 3436 Krzysztof Kropidłowski - - M - 1 1 - - 30:40:00 23,75 -   |   -