Puchar Maratonów na Orientację

 

LISZKOR 2019

Organizator Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Miejsce woj. małopolskie - Świnna Poręba
Data 6 kwi 2019
Adres bazy Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte, Świnna Poręba 216, 34-106 Mucharz
Strona www http://roc.org.pl/
Regulamin http://roc.org.pl/index.php/regulamin-liszkor-2019/
Opis Pieszo - rowerowy rajd na orientację. Rajd odbywać się będzie w woj. śląskim i małopolskim.

Lista startowa

Trasa: TRJ50 50
Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
1
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
965 Mikołaj Śmietański Skawina Recykling Przede Wszystkim M 65 OK 14 marca 2019 09:24

Lista startowa

Trasa: TP15 15
Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
29
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
1049 Olga Nawrocka Kraków Strachy na Lachy K 32 OK 16 marca 2019 12:39
2342 Marcin Nawrocki Kraków Strachy na Lachy M 33 OK 16 marca 2019 12:43
950 Barbara Początek-Wójcik Gliwice KiZK K 55 OK 18 marca 2019 21:53
2388 Anna Tylenda Krakow - K 99 OK 18 marca 2019 22:58
2389 Paweł Grudzień Kraków - M 56 OK 18 marca 2019 23:11
2405 Marcin Maj Kraków - M 71 OK 19 marca 2019 19:39
954 Grzegorz Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 81 OK 20 marca 2019 00:07
2408 Agata Śmietańska Skawina - K 76 OK 20 marca 2019 16:19
874 Krzysztof Kopel Kraków - M 103 OK 25 marca 2019 10:53
2424 Michał Juszczyk Katowice - M 126 OK 25 marca 2019 21:38
2425 Ewa Zaremba Katowice - K 127 OK 25 marca 2019 21:41
2428 Mariusz Pytka Chorzów - MW 136 OK 25 marca 2019 22:28
2431 Joanna Potęga Dąbrowa Górnicza - K 144 OK 26 marca 2019 08:17
2432 Wojtek Zobek Dąbrowa Górnicza - M 146 OK 26 marca 2019 09:38
2435 Edyta Roman Chorzów - K 236 - 28 marca 2019 09:27
2438 Jacek Biś Blachownia - M 191 OK 29 marca 2019 14:24
2439 Edyta Biś blachownia - K 193 OK 29 marca 2019 18:39
2266 Szymon Bronkowski - - M 203 OK 30 marca 2019 23:04
2269 Anna Bronkowska - - K 204 OK 30 marca 2019 23:05
2448 Adam Kusmierski Częstochowa - M 209 OK 31 marca 2019 14:44
2254 Michał Bronkowski - - M 218 OK 31 marca 2019 21:51
2409 Wojciech Trybała - - M 249 OK 2 kwietnia 2019 08:10
2446 Agnieszka Trybała Zawoja - K 250 OK 2 kwietnia 2019 08:11
2472 Grzegorz Dura Zagłębie - MW 260 OK 3 kwietnia 2019 13:21
2410 Marcin Marek - - M 263 OK 3 kwietnia 2019 17:20
2475 Katarzyna Ginter Kraków - K 264 OK 3 kwietnia 2019 23:42
2474 Agnieszka Kolera ślaskie - KW 169 OK 4 kwietnia 2019 23:13
2477 kasia kolera Zagłębie - K 161 OK 4 kwietnia 2019 23:23
2478 Jakub Serwa Zagłębie - M 301 OK 4 kwietnia 2019 23:37

Lista startowa

Trasa: TP25 25
Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
56
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
925 Przemyslaw Niezgoda Żory ATZ Racibórz M 162 OK 6 marca 2019 12:47
841 Marcin Ignacyk Kraków - M 23 OK 9 marca 2019 18:28
899 Marta Gamrat Sosnowiec - K 9 OK 11 marca 2019 17:05
2313 Magdalena Grzyb Sosnowiec - K 228 - 11 marca 2019 17:12
900 Paweł Gamrat Sosnowiec - M 11 OK 14 marca 2019 08:33
2326 Joanna Bywalec Brzeg Dolny - K 15 OK 15 marca 2019 12:35
2328 Marek Cimała Czechowice-Dziedzice - M 16 OK 15 marca 2019 13:50
588 Anna Szawdzin Wrocław - K 31 OK 16 marca 2019 09:28
124 Tomasz Kania Krakow - M 39 OK 17 marca 2019 11:18
2403 Marcin Zdąbłarz Chrzanów - M 69 OK 19 marca 2019 18:15
2404 Marta Korczyńska-Zdąbłarz Chrzanów - K 70 OK 19 marca 2019 18:19
1024 Dariusz Szafran Tłuczań - M 73 OK 19 marca 2019 21:11
1026 Damian Szafran Tłuczań - M 77 OK 20 marca 2019 00:33
2380 Grzegorz Flak Bieruń - M 83 OK 22 marca 2019 08:24
2220 Małgorzata Mękarska - - K 170 OK 22 marca 2019 12:46
2412 Bartosz Huzar Częstochowa Podmorscy Ślązacy M 87 OK 22 marca 2019 18:18
28 Mariusz Maryniak Kraków Compass Team M 171 OK 22 marca 2019 21:54
2287 Dariusz Glanas - - MW 84 OK 24 marca 2019 06:59
2415 Jakub Pietruszka Częstochowa Podmorscy Ślązacy M 172 OK 24 marca 2019 09:56
2416 Paweł Przybył Rzeszów Podmorscy Ślązacy M 89 OK 24 marca 2019 22:02
2279 Katarzyna Stanek - - K 232 - 25 marca 2019 10:34
910 Angelika Skutela Świerklaniec Strefa Byków Bytom K 110 OK 25 marca 2019 17:45
2420 Agata Turska Wieliczka - K 114 OK 25 marca 2019 19:49
567 Małgorzata Stolarek Bytom Strefa Byków K 116 OK 25 marca 2019 20:17
2225 Elżbieta Ciosek - - KW 119 OK 25 marca 2019 20:27
2249 Aleksandra Madeja Bytom MGB K 121 OK 25 marca 2019 20:38
2341 Paweł Szczepaniak Tychy Aphta Team M 177 OK 25 marca 2019 21:11
2290 Mateusz Stojek Ruda Śląska SRT M 125 OK 25 marca 2019 21:34
939 Dawid Żółty Tychy - M 128 OK 25 marca 2019 21:45
2187 Sebastian Żero - - M 129 OK 25 marca 2019 21:47
2330 Dagmara Żero Będzin - K 130 OK 25 marca 2019 21:49
2426 Aleksander Stojek Ruda Śląska SRT M 134 OK 25 marca 2019 22:16
923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K 135 OK 25 marca 2019 22:20
1244 Agnieszka Cyniewska Krakow - K 178 OK 25 marca 2019 22:36
530 Anna Podraza Tarnów UltraTarnów K 138 OK 25 marca 2019 22:38
2429 Konstanty Stojek Ruda Śląska SRT M 139 OK 25 marca 2019 22:39
1245 Mikhail Vasilev Kraków - M 140 OK 25 marca 2019 22:41
926 Tristan Zajcew Krakow - M 141 OK 25 marca 2019 22:53
1285 Marcin Lalewicz Dąbrowa Górnicza - M 142 OK 25 marca 2019 23:35
2430 Urszula Kupka Bieruń - K 143 OK 26 marca 2019 07:52
2090 Jarek Borgiel Jastrzębie-Zdrój Coś nom pizło na łeb M 145 OK 26 marca 2019 09:23
2434 Piotr Kupka Bieruń - M 148 OK 27 marca 2019 07:59
1014 Michał Warzecha Libiąż LibiążTeam M 156 OK 27 marca 2019 08:05
1011 Krzysztof Piotrowski Libiąż - M 149 OK 27 marca 2019 09:20
2079 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ M 157 OK 27 marca 2019 20:28
2379 Karolina Matyasik Kraków - K 187 OK 29 marca 2019 10:35
2436 Agnieszka Lelek Kraków - K 188 OK 29 marca 2019 10:42
2451 Jan Byrczek Gliwice - M 211 OK 31 marca 2019 17:40
1050 Bożena Latała Kraków - KW 212 OK 31 marca 2019 19:08
2452 Michał Stanek Bytom - M 242 - 31 marca 2019 19:38
2453 Marcin Dubik Tarnowskie Góry - M 224 OK 31 marca 2019 20:40
1117 Weronika Biała Wrocław - K 222 OK 1 kwietnia 2019 11:40
2468 Magdalena Dyduch Kraków - K 257 OK 2 kwietnia 2019 17:21
638 Ewa Skubida Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu K 163 OK 4 kwietnia 2019 12:18
19 Hubert Puka Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu M 265 OK 4 kwietnia 2019 12:29
2449 Janusz Cepcer Andrychów Peleton Wadowice MW 259 OK 4 kwietnia 2019 22:44

Lista startowa

Trasa: TR50 50
Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
45
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
2293 Karina Trojok - - K 1 OK 5 marca 2019 12:13
2292 Tomasz Niemczewski Katowice - M 2 OK 5 marca 2019 12:14
922 Maciej Sakowicz Brzezie - M 5 OK 11 marca 2019 08:58
990 Mariusz Słaboń Wolbrom Szprychy i Wentyl M 10 OK 13 marca 2019 14:46
897 Anna Wilk Katowice Szprychy i Wentyl K 13 OK 13 marca 2019 14:48
898 Wioleta Lisik Chorzów Szprychy i Wentyl K 98 OK 14 marca 2019 12:01
1025 Daniel Howis Tychy - M 78 OK 17 marca 2019 22:13
2402 Krzysztof Niemczewski Jaworzno 43-600 - MW 60 OK 19 marca 2019 11:36
683 Tomasz Płecha Kraków Kurka Edzia M 62 OK 19 marca 2019 14:15
866 Jacek Śmietański Skawina Recykling przede wszystkim M 72 OK 19 marca 2019 20:44
1043 Zbyszek Pytka Chorzów - M 113 OK 25 marca 2019 19:48
1098 Krzysztof Ciosek Opole - MW 115 OK 25 marca 2019 20:16
1293 Ireneusz Towarek Gliwice Kometa Gliwice M 118 OK 25 marca 2019 20:22
1294 Michał Towarek Gliwice UKS Kometa Gliwice M 120 OK 25 marca 2019 20:33
2422 Jakub Sidzina Brzeszcze - M 234 - 25 marca 2019 20:37
2298 Stanisław Ciereszko - - M 131 OK 25 marca 2019 21:51
2297 Joanna Ciereszko - - K 132 OK 25 marca 2019 21:53
1044 Aleksandra Pytka Chorzów - K 133 OK 25 marca 2019 22:11
2246 Magdalena Zawadzka - - K 179 OK 26 marca 2019 15:41
1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M 181 OK 26 marca 2019 22:35
1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K 182 OK 26 marca 2019 22:39
976 Abu Szajna Zielonki Bajk eMTeBe M 185 OK 28 marca 2019 15:34
2314 Daria Handydraj Kraków Bajk eMTeBe K 186 OK 28 marca 2019 15:39
2256 Konrad Górszczak - - M 238 OK 29 marca 2019 19:35
2259 Katarzyna Kowalska Kraków - K 239 OK 29 marca 2019 19:38
2281 Marcin Lupa - - M 196 OK 29 marca 2019 20:08
989 Marek Pytel Katowice - M 197 OK 29 marca 2019 22:19
2205 Dariusz Błaszczyk Oleśnica - M 240 OK 30 marca 2019 10:06
2440 Bartłomiej Podlasek Dębica QQ Entertainment M 199 OK 30 marca 2019 10:27
2444 Tadeusz Liszka Tychy - MW 200 OK 30 marca 2019 18:36
1225 Radek Krzesa Katowice El Toro M 201 OK 30 marca 2019 21:42
1226 Sylwia Maksym Katowice El Toro K 202 OK 30 marca 2019 21:59
2210 Lidia Hajduk - - K 213 OK 31 marca 2019 21:04
656 Jacek Hajduk Oleśnica Bez Skorka M 214 OK 31 marca 2019 21:07
2419 Marcin Idzik Kraków - M 220 OK 1 kwietnia 2019 09:51
2465 mariusz ptak brzaczowice - M 253 OK 2 kwietnia 2019 10:06
2296 Piotr Siemek Krakow - M 254 OK 2 kwietnia 2019 13:40
2295 Maksymilian Szapski - - M 255 OK 2 kwietnia 2019 15:12
1045 Tomasz Bergier Zielonki Zgórmysyny M 164 OK 3 kwietnia 2019 12:18
914 Jacek Wrzeciono Świętochłowice - M 261 OK 3 kwietnia 2019 14:40
2473 Grzegorz Blondzik Świętochłowice - M 262 OK 3 kwietnia 2019 14:44
560 Iza Osyszko Kobyle - K 235 OK 3 kwietnia 2019 23:35
1260 Joanna Jachym Kraków JJfit K 165 OK 4 kwietnia 2019 17:01
2329 Piotr Duśko Kraków - M 166 OK 4 kwietnia 2019 19:05
2476 Roman Trzmielewski Kraków - MW - - 5 kwietnia 2019 21:21

Lista startowa

Trasa: TPJ15 15
Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
18
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
2347 Franciszek Nawrocki - - M 36 OK 17 marca 2019 07:25
2348 Albert Nawrocki - - M 37 OK 17 marca 2019 07:26
2406 Basia Śmietańska Skawina - K 74 OK 19 marca 2019 22:12
961 Ignacy Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 79 OK 19 marca 2019 23:59
962 Ryszard Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 80 OK 20 marca 2019 00:05
2407 Małgorzata Śmietańska Skawina - K 75 OK 20 marca 2019 16:07
2411 Zosia Początek ul.Zawiszy Czarnego 6/7 - K 64 OK 22 marca 2019 06:54
2152 Szymon Kopel Kraków - M 104 OK 25 marca 2019 10:54
2441 Piotr Pytka - - M 150 OK 30 marca 2019 14:21
2442 Tomasz Pytka - - M 151 OK 30 marca 2019 14:23
2443 Zofia Pytka - - K 152 OK 30 marca 2019 14:23
2272 Dominika Bronkowska - - K 205 OK 30 marca 2019 23:06
2255 Alicja Bronkowska - - K 219 OK 31 marca 2019 21:52
2460 Patryk Kusmierski - - M 246 OK 1 kwietnia 2019 22:18
2461 Błażej Biś - - M 247 OK 2 kwietnia 2019 06:45
2462 Nadia Biś - - K 248 OK 2 kwietnia 2019 06:46
2463 Piotr Trybała - - M 251 OK 2 kwietnia 2019 08:16
2464 Bartłomiej Trybała - - M 252 OK 2 kwietnia 2019 08:17

Lista startowa

Trasa: TP50
Czas startu
6 kwietnia 2019 08:30
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
56
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
386 Rafał Polański Katowice - M 21 OK 6 marca 2019 09:29
417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M 94 OK 6 marca 2019 11:07
2068 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój Epic_Team™ M 7 OK 6 marca 2019 20:09
2142 Jakub Dziedzina Rabka-Zdrój Epic_Team™ M 95 OK 6 marca 2019 20:16
637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M 3 OK 6 marca 2019 22:14
387 Wiola Czostków Warszawa Accenture Runners Club K 46 OK 7 marca 2019 10:14
1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW 12 OK 8 marca 2019 01:02
512 Maciej Gąsiorowski Opole KRAN-SUW Opole M 48 OK 10 marca 2019 20:11
481 Pawel Adamczyk Rybnik Accidenture M 24 OK 10 marca 2019 22:02
937 Mateusz Wiktorowicz Krzeszowice Górzanka Nawojowa Góra M 8 OK 13 marca 2019 12:09
452 Arkadiusz Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M 97 OK 13 marca 2019 21:34
2162 Zbigniew Mossoczy Zabierzów BIKEBOARD M 51 OK 14 marca 2019 21:07
2325 Dariusz Szypulski Opole - M 229 - 15 marca 2019 10:13
888 Ewa Hordziejewicz-Karasińska Bytom - K 18 OK 16 marca 2019 15:54
2350 Dagmara Rzenno Bytom - K 19 OK 16 marca 2019 20:11
376 Sławomir Szczepański Poznań SS M 38 OK 17 marca 2019 11:10
35 Tomasz Duda Warszawa - M 66 OK 17 marca 2019 23:29
149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M 167 OK 18 marca 2019 10:28
516 Konrad Ciuraszkiewicz Olkusz - M 168 OK 18 marca 2019 12:13
171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M 52 OK 18 marca 2019 14:45
1305 Marcin Weiss Kolanowice - M 67 OK 18 marca 2019 22:05
2083 Radosław Urbańczyk - - M 44 OK 19 marca 2019 07:15
2387 Piotr Weiss Kolanowice - M 68 OK 19 marca 2019 08:14
2114 Marek Bojczuk - - M 100 OK 20 marca 2019 21:54
1032 Jerzy Sokulski Kraków Klub Wysokogórski Kraków MW 82 OK 21 marca 2019 22:34
66 Dariusz Rychlicki Wołkowyja Pogromcy kilometrów MW 101 OK 22 marca 2019 11:10
2157 Łukasz Majchrzyk Kraków - M 231 OK 24 marca 2019 13:40
160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M 102 OK 24 marca 2019 17:26
2417 Maciej Gawęski Kraków - M 90 OK 25 marca 2019 10:36
940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M 91 OK 25 marca 2019 12:33
1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K 92 OK 25 marca 2019 13:49
2141 Mateusz Jabłoński - - M 107 OK 25 marca 2019 15:39
99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M 111 OK 25 marca 2019 18:30
717 Marek Porębski Targowisko Dziewiąty M 112 OK 25 marca 2019 19:15
1267 Marta Siedlecka Pogwizdów - K 117 OK 25 marca 2019 20:18
2421 Artur Siedlecki Śląskie - M 122 OK 25 marca 2019 20:45
533 Krzysiek Pyta Bytom ciecierzyca wełnowiec M 123 OK 25 marca 2019 21:08
2253 Michał Bzowski - - M 124 OK 25 marca 2019 21:20
529 Tadeusz Podraza Tarnów UltraTarnów M 137 OK 25 marca 2019 22:36
942 Anna Hoduń Słomniki MUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ K 237 OK 28 marca 2019 12:49
499 Daniel Stanowski Częstochowa Elton&Borys M 158 OK 28 marca 2019 20:10
2437 Piotr Leja Zakopane - M 189 OK 29 marca 2019 11:31
2349 Łukasz Bułka Zabierzów - M 159 OK 30 marca 2019 15:30
603 Paweł Szpak Kielce Motyla Noga MW 206 OK 31 marca 2019 10:00
955 Dominik Talaga Kokotów - M 207 OK 31 marca 2019 11:31
2447 Sebastian Machowski Pagorzyna - M 208 OK 31 marca 2019 12:38
2450 Renata Pisarek Kraków - K 210 OK 31 marca 2019 17:10
1058 Piotr Pisarek Kraków - MW 215 OK 31 marca 2019 21:19
2454 Justyna Frączek-Bogacka Krakow - K 216 OK 31 marca 2019 21:26
2455 Maciek Marcjanek - M 217 OK 31 marca 2019 21:31
2456 Mateusz Talanda Bielsko-Biała - M 243 OK 1 kwietnia 2019 14:56
2459 Piotr Janeczek Mogilany - M 245 OK 1 kwietnia 2019 21:49
2467 Mateusz Dzieżok Kraków - M 256 OK 2 kwietnia 2019 15:31
2469 Janusz Słopiecki Kielce - MW 258 OK 3 kwietnia 2019 00:13
919 Łukasz Drewniak Kraków UltraAR Team M 226 OK 4 kwietnia 2019 10:08
703 Grzegorz Korpula Piekoszów - M 308 OK 4 kwietnia 2019 23:18

Lista startowa

Trasa: TR150
Czas startu
6 kwietnia 2019 08:00
Limit czasu
15
liczba PK
-
Liczba zawodników
53
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
4 Łukasz Mirowski Wrocław - M 45 OK 5 marca 2019 11:05
5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 20 OK 5 marca 2019 11:19
9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M 225 - 5 marca 2019 11:23
771 Grzegorz Rygalski Józefów Welocypedy M 85 OK 5 marca 2019 11:55
106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - MW 6 OK 5 marca 2019 19:04
1072 Piotr Zarzycki Łódź KTR BikeOrient / ITOrient M 22 OK 6 marca 2019 13:19
2021 Anna Pieróg - - KW 227 - 8 marca 2019 08:55
118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek MW 86 OK 8 marca 2019 22:27
301 Wojciech Paszkowski Białystok - M 47 OK 9 marca 2019 23:45
15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M 4 OK 10 marca 2019 09:33
6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M 96 OK 12 marca 2019 17:08
836 Agata Motyl-Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team K 49 OK 13 marca 2019 08:24
837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M 50 OK 13 marca 2019 10:47
791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M 25 OK 13 marca 2019 22:44
1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M 160 OK 14 marca 2019 00:30
1006 Maciej Kot Kraków Rajd Hawran M 14 OK 15 marca 2019 10:35
1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K 17 OK 15 marca 2019 11:27
2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M 26 OK 15 marca 2019 14:35
979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K 27 OK 15 marca 2019 14:36
980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M 28 OK 15 marca 2019 14:36
981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K 29 OK 15 marca 2019 14:37
146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - MW 30 OK 16 marca 2019 09:25
945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K 34 OK 16 marca 2019 20:39
946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW 35 OK 16 marca 2019 20:42
693 Andrzej Smejda Warszawa - MW 40 OK 17 marca 2019 12:35
809 Mariusz Rudnicki Wołów - MW 41 OK 17 marca 2019 18:50
813 Krzysztof Kowalski Wołów - MW 42 OK 17 marca 2019 19:23
120 Roman Królikowski Modlniczka - MW 43 OK 17 marca 2019 21:27
1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M 53 OK 18 marca 2019 17:32
1236 Arkadiusz Dziewior Gliwice Dziewiorki M 54 OK 18 marca 2019 21:51
312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K 57 OK 19 marca 2019 08:08
938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M 58 OK 19 marca 2019 10:03
822 Tomasz Stefański Warszawa Welocypedy M 59 OK 19 marca 2019 11:18
859 Marcin Białka Jelenia Góra - M 61 OK 19 marca 2019 12:23
1989 Piotr Kuźniarowicz Umieszcz Wesołe Jeże M 63 OK 19 marca 2019 14:47
1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M 88 OK 24 marca 2019 15:37
1296 Angelika Nieduziak Gołcza - K 105 OK 25 marca 2019 13:27
2418 Piotr Hrehorowicz Kraków - MW 93 OK 25 marca 2019 14:27
1262 Andrzej Żelasko Mielec - MW 106 OK 25 marca 2019 14:39
992 Paweł Gorczyca Bolechowice - M 108 OK 25 marca 2019 15:47
970 Wojciech Małodobry Miechów - MW 109 OK 25 marca 2019 16:32
2095 Marcin Gołuszka - - M 233 - 25 marca 2019 18:38
982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M 153 OK 25 marca 2019 23:07
1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K 154 OK 25 marca 2019 23:08
948 Wojciech Kapustka Żory ArsBona M 155 OK 26 marca 2019 15:44
1099 Renata Nowińska Łódź OrientAkcja K 147 OK 26 marca 2019 22:11
931 Filip Malawski Kraków Velocilamy M 190 OK 29 marca 2019 12:33
918 Przemysław Baster Kraków - M 192 OK 29 marca 2019 17:07
826 Jolanta Ostaszkiewicz Wrocław ptaszniki K 241 OK 31 marca 2019 11:22
7 Tomasz Zadworny Łódź - M 221 OK 1 kwietnia 2019 11:20
26 Piotr Banaszkiewicz Kraków KTR BikeOrient M 223 OK 1 kwietnia 2019 12:43
2458 Marek Pander Orzesze - M 244 OK 1 kwietnia 2019 17:18
825 Katarzyna Pokora Brzeg Dolny Ptaszniki K - - 5 kwietnia 2019 14:19