Puchar Maratonów na Orientację

 

LISZKOR 2019

Organizator Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Miejsce woj. małopolskie - Świnna Poręba
Data 6 kwi 2019
Adres bazy Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte, Świnna Poręba 216, 34-106 Mucharz
Strona www http://roc.org.pl/
Regulamin http://roc.org.pl/index.php/regulamin-liszkor-2019/
Opis Pieszo - rowerowy rajd na orientację. Rajd odbywać się będzie w woj. śląskim i małopolskim.

Lista startowa

Trasa: TRJ50 50
Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
1
Wirtualny wyścig
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 965 Mikołaj Śmietański Skawina Recykling Przede Wszystkim M 65 OK 14 marca 2019 09:24

Lista startowa

Trasa: TP15 15
Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
29
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 1049 Olga Nawrocka Kraków Motorola Bike Team K 32 OK 16 marca 2019 12:39
- 2342 Marcin Nawrocki Kraków Strachy na Lachy M 33 OK 16 marca 2019 12:43
- 950 Barbara Początek-Wójcik Gliwice KiZK K 55 OK 18 marca 2019 21:53
- 2388 Anna Tylenda Krakow - K 99 OK 18 marca 2019 22:58
- 2389 Paweł Grudzień Kraków - M 56 OK 18 marca 2019 23:11
- 2405 Marcin Maj Kraków - M 71 OK 19 marca 2019 19:39
- 954 Grzegorz Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 81 OK 20 marca 2019 00:07
- 2408 Agata Śmietańska Skawina - K 76 OK 20 marca 2019 16:19
- 874 Krzysztof Kopel Kraków - M 103 OK 25 marca 2019 10:53
- 2424 Michał Juszczyk Katowice - M 126 OK 25 marca 2019 21:38
- 2425 Ewa Zaremba Katowice - K 127 OK 25 marca 2019 21:41
- 2428 Mariusz Pytka Chorzów - MW 136 OK 25 marca 2019 22:28
- 2431 Joanna Potęga Dąbrowa Górnicza - K 144 OK 26 marca 2019 08:17
- 2432 Wojtek Zobek Dąbrowa Górnicza - M 146 OK 26 marca 2019 09:38
- 2435 Edyta Roman Chorzów - K 236 - 28 marca 2019 09:27
- 2438 Jacek Biś Blachownia - M 191 OK 29 marca 2019 14:24
- 2439 Edyta Biś blachownia - K 193 OK 29 marca 2019 18:39
- 2266 Szymon Bronkowski - - M 203 OK 30 marca 2019 23:04
- 2269 Anna Bronkowska - - K 204 OK 30 marca 2019 23:05
- 2448 Adam Kusmierski Częstochowa - M 209 OK 31 marca 2019 14:44
- 2254 Michał Bronkowski - - M 218 OK 31 marca 2019 21:51
- 2445 Wojciech Trybała Zawoja - M 249 OK 2 kwietnia 2019 08:10
- 2446 Agnieszka Trybała Zawoja - K 250 OK 2 kwietnia 2019 08:11
- 2472 Grzegorz Dura Zagłębie - MW 260 OK 3 kwietnia 2019 13:21
- 2410 Marcin Marek - - M 263 OK 3 kwietnia 2019 17:20
- 2475 Katarzyna Ginter Kraków - K 264 OK 3 kwietnia 2019 23:42
- 2474 Agnieszka Kolera ślaskie - KW 169 OK 4 kwietnia 2019 23:13
- 2477 kasia kolera Zagłębie - K 161 OK 4 kwietnia 2019 23:23
- 2478 Jakub Serwa Zagłębie - M 301 OK 4 kwietnia 2019 23:37

Lista startowa

Trasa: TP25 25
Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
56
Wirtualny wyścig
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 925 Przemyslaw Niezgoda Żory ATZ Racibórz M 162 OK 6 marca 2019 12:47
- 841 Marcin Ignacyk Kraków - M 23 OK 9 marca 2019 18:28
- 899 Marta Gamrat Sosnowiec - K 9 OK 11 marca 2019 17:05
- 2313 Magdalena Grzyb Sosnowiec - K 228 - 11 marca 2019 17:12
- 900 Paweł Gamrat Sosnowiec - M 11 OK 14 marca 2019 08:33
- 2326 Joanna Bywalec Brzeg Dolny - K 15 OK 15 marca 2019 12:35
- 2328 Marek Cimała Czechowice-Dziedzice - M 16 OK 15 marca 2019 13:50
- 588 Anna Szawdzin Wrocław - K 31 OK 16 marca 2019 09:28
- 124 Tomasz Kania Krakow - M 39 OK 17 marca 2019 11:18
- 2403 Marcin Zdąbłarz Chrzanów - M 69 OK 19 marca 2019 18:15
- 2404 Marta Korczyńska-Zdąbłarz Chrzanów - K 70 OK 19 marca 2019 18:19
- 1024 Dariusz Szafran Tłuczań - M 73 OK 19 marca 2019 21:11
- 1026 Damian Szafran Tłuczań - M 77 OK 20 marca 2019 00:33
- 2380 Grzegorz Flak Bieruń - M 83 OK 22 marca 2019 08:24
- 2220 Małgorzata Mękarska - - K 170 OK 22 marca 2019 12:46
- 2412 Bartosz Huzar Częstochowa Podmorscy Ślązacy M 87 OK 22 marca 2019 18:18
- 28 Mariusz Maryniak Kraków Compass Team M 171 OK 22 marca 2019 21:54
- 2287 Dariusz Glanas - - MW 84 OK 24 marca 2019 06:59
- 2415 Jakub Pietruszka Częstochowa Podmorscy Ślązacy M 172 OK 24 marca 2019 09:56
- 2416 Paweł Przybył Rzeszów Podmorscy Ślązacy M 89 OK 24 marca 2019 22:02
- 2279 Katarzyna Stanek - - K 232 - 25 marca 2019 10:34
- 910 Angelika Skutela Świerklaniec Strefa Byków Bytom K 110 OK 25 marca 2019 17:45
- 2420 Agata Turska Wieliczka - K 114 OK 25 marca 2019 19:49
- 567 Małgorzata Stolarek Bytom Strefa Byków K 116 OK 25 marca 2019 20:17
- 2225 Elżbieta Ciosek - - KW 119 OK 25 marca 2019 20:27
- 2249 Aleksandra Madeja Bytom MGB K 121 OK 25 marca 2019 20:38
- 2341 Paweł Szczepaniak Tychy Aphta Team M 177 OK 25 marca 2019 21:11
- 2290 Mateusz Stojek Ruda Śląska SRT M 125 OK 25 marca 2019 21:34
- 939 Dawid Żółty Tychy - M 128 OK 25 marca 2019 21:45
- 2187 Sebastian Żero - - M 129 OK 25 marca 2019 21:47
- 2330 Dagmara Żero Będzin - K 130 OK 25 marca 2019 21:49
- 2426 Aleksander Stojek Ruda Śląska SRT M 134 OK 25 marca 2019 22:16
- 923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K 135 OK 25 marca 2019 22:20
- 1244 Agnieszka Cyniewska Krakow - K 178 OK 25 marca 2019 22:36
- 530 Anna Podraza Tarnów UltraTarnów K 138 OK 25 marca 2019 22:38
- 2429 Konstanty Stojek Ruda Śląska SRT M 139 OK 25 marca 2019 22:39
- 1245 Mikhail Vasilev Kraków - M 140 OK 25 marca 2019 22:41
- 926 Tristan Zajcew Krakow - M 141 OK 25 marca 2019 22:53
- 1285 Marcin Lalewicz Dąbrowa Górnicza - M 142 OK 25 marca 2019 23:35
- 2430 Urszula Kupka Bieruń - K 143 OK 26 marca 2019 07:52
- 2090 Jarek Borgiel Jastrzębie-Zdrój Coś nom pizło na łeb M 145 OK 26 marca 2019 09:23
- 2434 Piotr Kupka Bieruń - M 148 OK 27 marca 2019 07:59
- 1014 Michał Warzecha Libiąż LibiążTeam M 156 OK 27 marca 2019 08:05
- 1011 Krzysztof Piotrowski Libiąż - M 149 OK 27 marca 2019 09:20
- 2079 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ M 157 OK 27 marca 2019 20:28
- 2379 Karolina Matyasik Kraków - K 187 OK 29 marca 2019 10:35
- 2436 Agnieszka Lelek Kraków - K 188 OK 29 marca 2019 10:42
- 2451 Jan Byrczek Gliwice - M 211 OK 31 marca 2019 17:40
- 1050 Bożena Latała Kraków - KW 212 OK 31 marca 2019 19:08
- 2452 Michał Stanek Bytom - M 242 - 31 marca 2019 19:38
- 2453 Marcin Dubik Tarnowskie Góry - M 224 OK 31 marca 2019 20:40
- 1117 Weronika Biała Wrocław - K 222 OK 1 kwietnia 2019 11:40
- 2468 Magdalena Dyduch Kraków - K 257 OK 2 kwietnia 2019 17:21
- 638 Ewa Skubida Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu K 163 OK 4 kwietnia 2019 12:18
- 19 Hubert Puka Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu M 265 OK 4 kwietnia 2019 12:29
- 2449 Janusz Cepcer Andrychów Peleton Wadowice MW 259 OK 4 kwietnia 2019 22:44

Lista startowa

Trasa: TR50 50
Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
45
Wirtualny wyścig
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 2293 Karina Trojok - - K 1 OK 5 marca 2019 12:13
- 2292 Tomasz Niemczewski Katowice - M 2 OK 5 marca 2019 12:14
- 922 Maciej Sakowicz Brzezie - M 5 OK 11 marca 2019 08:58
- 990 Mariusz Słaboń Wolbrom Szprychy i Wentyl M 10 OK 13 marca 2019 14:46
- 897 Anna Wilk Katowice Gang Olsena K 13 OK 13 marca 2019 14:48
- 898 Wioleta Lisik Chorzów Gang Olsena K 98 OK 14 marca 2019 12:01
- 1025 Daniel Howis Tychy - M 78 OK 17 marca 2019 22:13
- 2402 Krzysztof Niemczewski Jaworzno 43-600 - MW 60 OK 19 marca 2019 11:36
- 683 Tomasz Płecha Kraków Kurka Edzia M 62 OK 19 marca 2019 14:15
- 866 Jacek Śmietański Skawina Recykling przede wszystkim M 72 OK 19 marca 2019 20:44
- 1043 Zbyszek Pytka Chorzów - M 113 OK 25 marca 2019 19:48
- 1098 Krzysztof Ciosek Opole - MW 115 OK 25 marca 2019 20:16
- 1293 Ireneusz Towarek Gliwice Kometa Gliwice M 118 OK 25 marca 2019 20:22
- 1294 Michał Towarek Gliwice UKS Kometa Gliwice M 120 OK 25 marca 2019 20:33
- 2422 Jakub Sidzina Brzeszcze - M 234 - 25 marca 2019 20:37
- 2298 Stanisław Ciereszko - - M 131 OK 25 marca 2019 21:51
- 2297 Joanna Ciereszko - - K 132 OK 25 marca 2019 21:53
- 1044 Aleksandra Pytka Chorzów - K 133 OK 25 marca 2019 22:11
- 2246 Magdalena Zawadzka - - K 179 OK 26 marca 2019 15:41
- 1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M 181 OK 26 marca 2019 22:35
- 1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K 182 OK 26 marca 2019 22:39
- 976 Abu Szajna Zielonki Bajk eMTeBe M 185 OK 28 marca 2019 15:34
- 2314 Daria Handydraj Kraków Bajk eMTeBe K 186 OK 28 marca 2019 15:39
- 2256 Konrad Górszczak Kraków - M 238 OK 29 marca 2019 19:35
- 2259 Katarzyna Kowalska Kraków - K 239 OK 29 marca 2019 19:38
- 2281 Marcin Lupa - - M 196 OK 29 marca 2019 20:08
- 989 Marek Pytel Katowice - M 197 OK 29 marca 2019 22:19
- 2205 Dariusz Błaszczyk Oleśnica - M 240 OK 30 marca 2019 10:06
- 2440 Bartłomiej Podlasek Dębica QQ Entertainment M 199 OK 30 marca 2019 10:27
- 2444 Tadeusz Liszka Tychy - MW 200 OK 30 marca 2019 18:36
- 1225 Radek Krzesa Katowice El Toro M 201 OK 30 marca 2019 21:42
- 1226 Sylwia Maksym Katowice El Toro K 202 OK 30 marca 2019 21:59
- 2210 Lidia Hajduk - - K 213 OK 31 marca 2019 21:04
- 656 Jacek Hajduk Oleśnica Bez Skorka M 214 OK 31 marca 2019 21:07
- 2419 Marcin Idzik Kraków - M 220 OK 1 kwietnia 2019 09:51
- 2465 mariusz ptak brzaczowice - M 253 OK 2 kwietnia 2019 10:06
- 2296 Piotr Siemek Krakow - M 254 OK 2 kwietnia 2019 13:40
- 2295 Maksymilian Szapski - - M 255 OK 2 kwietnia 2019 15:12
- 1045 Tomasz Bergier Zielonki Zgórmysyny M 164 OK 3 kwietnia 2019 12:18
- 914 Jacek Wrzeciono Świętochłowice - M 261 OK 3 kwietnia 2019 14:40
- 2473 Grzegorz Blondzik Świętochłowice - M 262 OK 3 kwietnia 2019 14:44
- 560 Iza Osyszko Kobyle - K 235 OK 3 kwietnia 2019 23:35
- 1260 Joanna Jachym Kraków JJfit K 165 OK 4 kwietnia 2019 17:01
- 2329 Piotr Duśko Kraków - M 166 OK 4 kwietnia 2019 19:05
- 2476 Roman Trzmielewski Kraków - MW - - 5 kwietnia 2019 21:21

Lista startowa

Trasa: TPJ15 15
Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
18
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 2347 Franciszek Nawrocki - - M 36 OK 17 marca 2019 07:25
- 2348 Albert Nawrocki - - M 37 OK 17 marca 2019 07:26
- 2406 Basia Śmietańska Skawina - K 74 OK 19 marca 2019 22:12
- 961 Ignacy Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 79 OK 19 marca 2019 23:59
- 962 Ryszard Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 80 OK 20 marca 2019 00:05
- 2407 Małgorzata Śmietańska Skawina - K 75 OK 20 marca 2019 16:07
- 2411 Zosia Początek ul.Zawiszy Czarnego 6/7 - K 64 OK 22 marca 2019 06:54
- 2152 Szymon Kopel Kraków - M 104 OK 25 marca 2019 10:54
- 2441 Piotr Pytka - - M 150 OK 30 marca 2019 14:21
- 2442 Tomasz Pytka - - M 151 OK 30 marca 2019 14:23
- 2443 Zofia Pytka - - K 152 OK 30 marca 2019 14:23
- 2272 Dominika Bronkowska - - K 205 OK 30 marca 2019 23:06
- 2255 Alicja Bronkowska - - K 219 OK 31 marca 2019 21:52
- 2460 Patryk Kusmierski - - M 246 OK 1 kwietnia 2019 22:18
- 2461 Błażej Biś - - M 247 OK 2 kwietnia 2019 06:45
- 2462 Nadia Biś - - K 248 OK 2 kwietnia 2019 06:46
- 2463 Piotr Trybała - - M 251 OK 2 kwietnia 2019 08:16
- 2464 Bartłomiej Trybała - - M 252 OK 2 kwietnia 2019 08:17

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
6 kwietnia 2019 08:30
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
59
Wirtualny wyścig
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 2162 Zbigniew Mossoczy Zabierzów BIKEBOARD M 51 17 17 06:37:28 - 06:37:28 53,00 -   |   -
2 2467 Mateusz Dzieżok Kraków - M 256 17 17 06:37:35 - 06:37:35 51,99 -   |   -
3 2349 Łukasz Bułka Zabierzów - M 159 17 17 06:37:45 - 06:37:45 50,96 -   |   -
4 940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M 91 17 17 06:55:18 - 06:55:18 47,85 -   |   -
5 35 Tomasz Duda Warszawa - M 66 17 17 07:17:25 - 07:17:25 45,43 -   |   -
6 516 Konrad Ciuraszkiewicz Olkusz - M 168 17 17 07:28:37 - 07:28:37 44,30 -   |   -
6 2456 Mateusz Talanda Bielsko-Biała - M 243 17 17 07:28:37 - 07:28:37 44,30 -   |   -
6 3654 Kołodziejczyk Michał - - M - 17 17 07:28:37 - 07:28:37 44,30 -   |   -
9 2454 Justyna Frączek-Bogacka Krakow - K 216 17 17 07:47:25 - 07:47:25 42,52 -   |   -
10 2455 Maciek Marcjanek - M 217 17 17 07:47:30 - 07:47:30 42,51 -   |   -
11 2437 Piotr Leja Zakopane - M 189 17 17 07:49:21 - 07:49:21 42,34 -   |   -
12 937 Mateusz Wiktorowicz Krzeszowice Górzanka Nawojowa Góra M 8 17 17 08:08:11 - 08:08:11 40,71 -   |   -
12 376 Sławomir Szczepański Poznań SS M 38 17 17 08:08:11 - 08:08:11 40,71 -   |   -
14 2253 Michał Bzowski - - M 124 17 17 08:25:02 - 08:25:02 39,35 -   |   -
15 703 Grzegorz Korpula Piekoszów - M 308 17 17 08:25:04 - 08:25:04 39,35 -   |   -
16 149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M 167 17 17 08:33:44 - 08:33:44 38,68 -   |   -
17 452 Arkadiusz Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M 97 17 17 08:44:56 - 08:44:56 37,86 -   |   -
18 417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M 94 17 17 08:44:57 - 08:44:57 37,86 -   |   -
19 529 Tadeusz Podraza Tarnów UltraTarnów M 137 17 17 09:10:22 - 09:10:22 36,11 -   |   -
20 1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K 92 17 17 10:01:14 - 10:01:14 33,05 -   |   -
20 99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M 111 17 17 10:01:14 - 10:01:14 33,05 -   |   -
22 512 Maciej Gąsiorowski Opole KRAN-SUW Opole M 48 17 17 10:25:25 - 10:25:25 31,78 -   |   -
23 717 Marek Porębski Targowisko Dziewiąty M 112 17 17 10:25:27 - 10:25:27 31,77 -   |   -
24 2325 Dariusz Szypulski Opole - M 229 17 17 10:25:32 - 10:25:32 31,77 -   |   -
25 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M 102 17 17 10:25:35 - 10:25:35 31,77 -   |   -
26 387 Wiola Czostków Warszawa Accenture Runners Club K 46 17 17 11:01:50 - 11:01:50 30,03 -   |   -
27 2417 Maciej Gawęski Kraków - M 90 17 17 11:01:57 - 11:01:57 30,02 -   |   -
28 386 Rafał Polański Katowice - M 21 17 17 11:02:16 - 11:02:16 30,01 -   |   -
29 2083 Radosław Urbańczyk - - M 44 17 17 11:02:59 - 11:02:59 29,98 -   |   -
30 533 Krzysiek Pyta Bytom ciecierzyca wełnowiec M 123 17 17 11:05:04 - 11:05:04 29,88 -   |   -
31 481 Pawel Adamczyk Rybnik Accidenture M 24 17 17 11:08:55 - 11:08:55 29,71 -   |   -
32 499 Daniel Stanowski Częstochowa Elton&Borys M 158 17 17 11:24:09 - 11:24:09 29,05 -   |   -
33 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW 12 15 15 11:19:49 - 11:19:49 25,63 -   |   -
34 637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M 3 15 15 11:19:53 - 11:19:53 25,63 -   |   -
35 66 Dariusz Rychlicki Wołkowyja Pogromcy kilometrów MW 101 15 15 11:46:55 - 11:46:55 24,65 -   |   -
35 2447 Sebastian Machowski Pagorzyna - M 208 15 15 11:46:55 - 11:46:55 24,65 -   |   -
37 2114 Marek Bojczuk - - M 100 15 15 11:47:32 - 11:47:32 24,63 -   |   -
38 603 Paweł Szpak Kielce Motyla Noga MW 206 13 13 10:46:18 - 10:46:18 21,34 -   |   -
39 1305 Marcin Weiss Kolanowice - M 67 10 10 09:54:39 - 09:54:39 16,42 -   |   -
39 2387 Piotr Weiss Kolanowice - M 68 10 10 09:54:39 - 09:54:39 16,42 -   |   -
41 2469 Janusz Słopiecki Kielce - MW 258 9 9 10:05:22 - 10:05:22 14,78 -   |   -
42 2450 Renata Pisarek Kraków - K 210 8 8 05:41:35 - 05:41:35 13,13 -   |   -
43 1058 Piotr Pisarek Kraków - MW 215 8 8 05:43:01 - 05:43:01 13,08 -   |   -
44 1267 Marta Siedlecka Pogwizdów - K 117 8 8 07:42:40 - 07:42:40 9,70 -   |   -
45 2421 Artur Siedlecki Śląskie - M 122 8 8 07:42:48 - 07:42:48 9,69 -   |   -
46 955 Dominik Talaga Kokotów - M 207 8 8 11:54:14 - 11:54:14 6,28 -   |   -
47 2157 Łukasz Majchrzyk Kraków - M 231 4 4 12:11:25 - 12:11:25 3,14 -   |   -
48 3655 Jakub Dziedzina - - M - 4 4 12:11:29 - 12:11:29 3,14 -   |   -
49 3656 Daniel Dziedzina - - M - 4 4 12:11:41 - 12:11:41 3,14 -   |   -
- 888 Ewa Hordziejewicz-Karasińska Bytom - K 18 0 0 13:02:22 - 13:02:22 -   |   -
- 2350 Dagmara Rzenno Bytom - K 19 0 0 13:02:54 - 13:02:54 -   |   -
- 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M 52 0 0 13:03:11 - 13:03:11 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR150
Czas startu
6 kwietnia 2019 08:00
Limit czasu
15
liczba PK
-
Liczba zawodników
48
Wirtualny wyścig
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - 38 2070 - - 13:26:00 100,00 -   |   -
2 1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M - 38 2070 - - 13:52:00 96,88 -   |   -
3 4 Łukasz Mirowski Wrocław - M - 38 2070 - - 13:59:00 96,07 -   |   -
4 120 Roman Królikowski Modlniczka - M - 37 2000 - - 15:20:00 92,82 -   |   -
5 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - 35 1890 - - 13:47:00 87,71 -   |   -
6 1236 Arkadiusz Dziewior Gliwice Dziewiorki M - 28 1500 - - 12:09:00 69,61 -   |   -
6 2458 Marek Pander Orzesze - M - 28 1500 - - 12:09:00 69,61 -   |   -
8 1296 Angelika Nieduziak Gołcza - K - 27 1443 - - 15:27:00 100,00 -   |   -
9 859 Marcin Białka Jelenia Góra - M - 26 1420 - - 13:44:00 65,90 -   |   -
10 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - 26 1380 - - 10:53:00 64,04 -   |   -
11 15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M - 26 1380 - - 11:26:00 60,96 -   |   -
12 809 Mariusz Rudnicki Wołów - M - 24 1350 - - 12:49:00 59,64 -   |   -
13 1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K - 24 1320 - - 13:39:00 91,48 -   |   -
14 948 Wojciech Kapustka Żory ArsBona M - 24 1310 - - 14:46:00 57,87 -   |   -
15 1072 Piotr Zarzycki Łódź KTR BikeOrient / ITOrient M - 24 1270 - - 11:04:00 56,10 -   |   -
15 26 Piotr Banaszkiewicz Kraków KTR BikeOrient M - 24 1270 - - 11:04:00 56,10 -   |   -
17 1989 Piotr Kuźniarowicz Umieszcz Wesołe Jeże M - 23 1248 - - 15:02:00 55,13 -   |   -
18 982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M - 24 1242 - - 15:48:00 54,87 -   |   -
19 1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K - 24 1241 - - 15:49:00 86,00 -   |   -
20 822 Tomasz Stefański Warszawa Welocypedy M - 22 1200 - - 12:25:00 53,01 -   |   -
21 771 Grzegorz Rygalski Józefów Welocypedy M - 22 1200 - - 12:27:00 52,87 -   |   -
22 106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - M - 21 1120 - - 11:34:00 49,35 -   |   -
23 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M - 21 1119 - - 15:01:00 49,30 -   |   -
23 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - 21 1119 - - 15:01:00 77,55 -   |   -
25 7 Tomasz Zadworny Łódź - M - 22 1118 - - 15:42:00 49,26 -   |   -
26 2418 Piotr Hrehorowicz Kraków - M - 21 1070 - - 13:20:00 47,14 -   |   -
27 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - 19 1060 - - 11:56:00 73,46 -   |   -
28 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M - 19 1060 - - 11:58:00 46,70 -   |   -
29 1262 Andrzej Żelasko Mielec - M - 19 1050 - - 11:29:00 46,26 -   |   -
30 825 Katarzyna Pokora Brzeg Dolny Ptaszniki K - 19 1040 - - 13:21:00 72,07 -   |   -
30 826 Jolanta Ostaszkiewicz Wrocław ptaszniki K - 19 1040 - - 13:21:00 72,07 -   |   -
32 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M - 18 956 - - 15:44:00 42,12 -   |   -
33 938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M - 18 950 - - 13:42:00 41,86 -   |   -
33 1099 Renata Nowińska Łódź OrientAkcja K - 18 950 - - 13:42:00 65,84 -   |   -
35 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - 17 950 - - 12:31:00 41,38 -   |   -
36 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M - 24 910 - - 16:11:00 39,64 -   |   -
37 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - 17 900 - - 06:40:00 39,20 -   |   -
38 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - 16 890 - - 09:10:00 38,77 -   |   -
39 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M - 16 860 - - 10:46:00 37,46 -   |   -
40 813 Krzysztof Kowalski Wołów - M - 16 860 - - 10:49:00 37,29 -   |   -
41 918 Przemysław Baster Kraków - M - 14 720 - - 13:29:00 31,22 -   |   -
42 837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M - 12 660 - - 07:11:00 28,62 -   |   -
42 836 Agata Motyl-Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team K - 12 660 - - 07:11:00 45,74 -   |   -
44 931 Filip Malawski Kraków Velocilamy M - 11 540 - - 12:13:00 23,41 -   |   -
45 970 Wojciech Małodobry Miechów - M - 11 540 - - 12:26:00 23,00 -   |   -
46 980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M - 5 220 - - 09:30:00 9,37 -   |   -
46 979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K - 5 220 - - 09:30:00 15,25 -   |   -
46 981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K - 5 220 - - 09:30:00 15,25 -   |   -