Puchar Maratonów na Orientację

 

Jaszczur 1 (Podlasie) 2019

Organizator Zgromadzenie Wędrownicze
Miejsce woj. podlaskie
Data 4 - 5 maj 2019
Adres bazy
Strona www https://www.facebook.com/ZgromadzenieWedrownicze/
Regulamin
Opis Maraton na Orientację JASZCZUR - epizod 1.19

Lista startowa

Trasa: TP 25
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Lista startowa

Trasa: TP 13
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
24
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 150 Jacek Balana Stare Babice - M - - 7620 14:18:00 - 14:18:00 42,50 -   |   -
1 556 Adam Michalski Piaseczno Hałabała M - - 7620 14:18:00 - 14:18:00 42,50 -   |   -
3 3647 Grzegorz Kupczak - - M - - 7268 14:54:00 - 14:54:00 38,65 -   |   -
3 1128 Marek Zaremba Baranów KAMIKADZE MW - - 7268 14:54:00 - 14:54:00 38,65 -   |   -
5 61 Barbara Szmyt Warszawa Klub InO STOWARZYSZE Warszawa K - - 6758 14:09:00 - 14:09:00 35,48 -   |   -
5 2883 Dariusz Walczyna - - M - - 6758 14:09:00 - 14:09:00 35,48 -   |   -
7 3648 Adam Skoczyński - - MW - - 6572 16:38:00 - 16:38:00 34,50 -   |   -
7 464 Roman Trocha Dzierżoniów Orientop Wrocław MW - - 6572 16:38:00 - 16:38:00 34,50 -   |   -
9 3649 Agnieszka Minniti - - K - - 6234 18:12:00 - 18:12:00 32,72 -   |   -
9 3650 Andrzej Ligenza - - M - - 6234 18:12:00 - 18:12:00 32,72 -   |   -
11 1197 Agnieszka Pozorska Szlachta STK LUKS "Pol" Czersk K - - 6179 15:27:00 - 15:27:00 32,44 -   |   -
11 2368 Ryszard Pręcikowski - - M - - 6179 15:27:00 - 15:27:00 32,44 -   |   -
11 717 Marek Porębski Targowisko Dziewiąty M - - 6179 15:27:00 - 15:27:00 32,44 -   |   -
14 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K - - 5300 14:23:00 - 14:23:00 27,82 -   |   -
14 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW - - 5300 14:23:00 - 14:23:00 27,82 -   |   -
16 793 Sylwia Prądzyńska Ełk - K - - 5162 12:15:00 - 12:15:00 27,10 -   |   -
16 211 Jarosław Prądzyński Ełk - M - - 5162 12:15:00 - 12:15:00 27,10 -   |   -
16 1695 Paweł Niedźwiecki - - M - - 5162 12:15:00 - 12:15:00 27,10 -   |   -
19 3651 Jacek Kozłowski - - MW - - 4653 17:55:00 - 17:55:00 24,43 -   |   -
20 1734 Łukasz Mikulski - - M - - 4570 14:08:00 - 14:08:00 23,99 -   |   -
20 3652 Krzysztof Kiełpiński - - M - - 4570 14:08:00 - 14:08:00 23,99 -   |   -
20 3653 Natalia Rogucka-Zambrowska - - K - - 4570 14:08:00 - 14:08:00 23,99 -   |   -
23 284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT MW - - 3634 16:56:00 - 16:56:00 19,08 -   |   -
24 319 Stanisław Olbryś Nasielsk KB Legionowo MW - - 2944 13:39:00 - 13:39:00 15,45 -   |   -

Lista startowa

Trasa: TR50
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^