Puchar Maratonów na Orientację

 

Ełcka Zmarzlina MP PMnO 100km 2019

Organizator MOSiR
Miejsce woj. warmińsko-mazurskie - Ełk
Data 4 - 5 sty 2019
Adres bazy Hala sportowo - widowiskowa MOSiR ul. Św. M. M. Kolbego 11 , 19 - 300 Ełk

Wyniki

Trasa: TP20
Czas startu
5 stycznia 2019 11:30
Limit czasu
8
liczba PK
16
Liczba zawodników
214
Oficjalne wyniki
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Pozycja v ^ Punkty kontrolne Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Linki  
1772 Karol Macherzyński - - M - - 90 - - 2:36:55 -   |   -
1773 Piotr Deptuła - OSPWL Bemowo Piskie M - - 90 - - 2:39:52 -   |   -
1774 Rafał Milewski - 15 Mazurski Batalion Saperów M - - 90 - - 2:39:57 -   |   -
1775 Tomasz Gontarski - 15 Mazuraki Batalion Saperów M - - 90 - - 2:39:57 -   |   -
1776 Bartosz Koronkiewicz - 15 Batalion Saperów M - - 90 - - 2:40:28 -   |   -
1777 Tomasz Rymszewicz - Kyokushin Węgorzewo / 11 Mazurski Pułk Artylerii M - - 90 - - 2:47:08 -   |   -
308 Katarzyna Sochacka Rokietnica - K - - 90 - - 2:55:01 -   |   -
1415 Mikołaj Bolczyk Piła PGSE M - - 90 - - 2:58:07 -   |   -
1778 Krzysztof Miezianko - - M - - 90 - - 2:59:23 -   |   -
1779 Paweł Szymczak - KB Castellanus M - - 90 - - 2:59:53 -   |   -
1780 Zbigniew Juszkiewicz - - M - - 90 - - 3:00:14 -   |   -
1781 Marcin Jakubczyk - - M - - 90 - - 3:02:01 -   |   -
1782 Wojciech Pluszczewicz - - M - - 90 - - 3:02:02 -   |   -
1783 Karolina Jahnz - - K - - 90 - - 3:05:43 -   |   -
1784 Sławomir Budnik - Jw 4808 Gołdap M - - 90 - - 3:08:24 -   |   -
1785 Jacek Chomiczewski - - M - - 90 - - 3:08:51 -   |   -
356 Dariusz Miśkiewicz Osowiec - M - - 90 - - 3:08:51 -   |   -
1786 Michał Nawrocki - - M - - 90 - - 3:09:04 -   |   -
1787 Michał Malinowski - 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy M - - 90 - - 3:09:20 -   |   -
1788 Mirka Niewińska - wiewioreczki K - - 90 - - 3:10:30 -   |   -
1789 Tomek Kosiński - Dziki Ryj Team M - - 90 - - 3:10:32 -   |   -
1790 Lukasz Twarkowski - - M - - 90 - - 3:11:10 -   |   -
1791 Emilia Jaroszewicz - - K - - 90 - - 3:15:35 -   |   -
1792 Daniel Jaroszewicz - - M - - 90 - - 3:15:36 -   |   -
1793 Michał Rutkowski - ROMET M - - 90 - - 3:15:42 -   |   -
1794 Marek Olszyński - MKS JUVENIA Białystok M - - 90 - - 3:15:47 -   |   -
1795 Kinga Zujko - Nadaktywni K - - 90 - - 3:15:48 -   |   -
1796 Krzysztof Marcinkowski - Nadaktywni M - - 90 - - 3:16:12 -   |   -
1797 Arkadiusz Strękowski - Polska Organizacja Wojskowa M - - 90 - - 3:17:28 -   |   -
1798 Olga Wasiuk - - K - - 90 - - 3:18:11 -   |   -
1799 Michał Utykański - - M - - 90 - - 3:18:13 -   |   -
1800 Marcin Kwiatkowski - - M - - 90 - - 3:18:16 -   |   -
1801 Ania Szymańska - ESW Climbers K - - 90 - - 3:19:02 -   |   -
1802 Robert Roszkowiak - ESW Climbers M - - 90 - - 3:19:03 -   |   -
1803 Janusz Paśnikowski - ESW CLIMBERS M - - 90 - - 3:19:03 -   |   -
1804 Krzysztof Wilkołek - SzwagierSzwagrowiSzwagrem M - - 90 - - 3:25:32 -   |   -
1805 Jacek Kowalewski - 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy M - - 90 - - 3:27:49 -   |   -
1806 Lucjan Bujak - - M - - 90 - - 3:32:58 -   |   -
1807 Aneta Hołownia - EFO K - - 90 - - 3:36:45 -   |   -
1808 Tomasz Kosak - Ełk Force One M - - 90 - - 3:36:46 -   |   -
1809 Jakub Sienkiewicz - - M - - 90 - - 3:38:12 -   |   -
1810 Paulina Skrętek - - K - - 90 - - 3:38:13 -   |   -
1811 Wiktor Domżała - Stajnia Koczek M - - 90 - - 3:52:33 -   |   -
1812 Katarzyna Markowska - Koczek K - - 90 - - 3:52:35 -   |   -
1813 Maciej Kawałko - PaintRun M - - 90 - - 3:54:52 -   |   -
1814 Marta Stolarska - - K - - 90 - - 3:58:17 -   |   -
1815 Mateusz Jasiński - - M - - 90 - - 3:58:17 -   |   -
1816 Bartłomiej Bezubik - - M - - 90 - - 3:59:47 -   |   -
1817 Tymon Kosiorek - daleko jeszcze? M - - 90 - - 4:01:39 -   |   -
1818 Małgorzata Kosiorek - daleko jeszcze? K - - 90 - - 4:01:44 -   |   -
1819 Paweł Kosiorek - daleko jeszcze? M - - 90 - - 4:02:03 -   |   -
1820 Marcin Getek - Serduszko Team Ełk M - - 90 - - 4:08:51 -   |   -
1821 Krystian Różański - Team Kopeć M - - 90 - - 4:08:51 -   |   -
1822 Radosław Ignatowicz - Team Kopeć M - - 90 - - 4:08:51 -   |   -
1823 Marcin Świacki - Paint Run M - - 90 - - 4:11:38 -   |   -
1824 Anna Masalska - Paint Run K - - 90 - - 4:11:38 -   |   -
1825 Tomasz Arski - - M - - 90 - - 4:12:22 -   |   -
1826 Elżbieta Arska - - K - - 90 - - 4:13:11 -   |   -
1827 Marcin Ignasiak - - M - - 90 - - 4:14:54 -   |   -
1828 Agnieszka Podbielska - KB Castellanus K - - 90 - - 4:15:40 -   |   -
1829 Jarosław Rupiewicz - KB Castellanus M - - 90 - - 4:15:41 -   |   -
1830 Agata Miterka - KB Castellanus K - - 90 - - 4:15:53 -   |   -
1831 Weronika Wieczorek - - K - - 90 - - 4:16:13 -   |   -
1832 Adam Wieczorek - - M - - 90 - - 4:16:13 -   |   -
1833 Emilia Wasilewska-Socik - SCANMED K - - 90 - - 4:21:11 -   |   -
1834 Marta Radaszewska - - K - - 90 - - 4:21:16 -   |   -
1835 Rafał Dziakowski - - M - - 90 - - 4:21:17 -   |   -
1836 Karol Mulewski - - M - - 90 - - 4:21:19 -   |   -
1837 Agnieszka Klucewicz - - K - - 90 - - 4:21:23 -   |   -
1838 Krzysztof Truszczyński - PTTK Oddział Iława M - - 90 - - 4:22:09 -   |   -
1839 Wojciech Sowul - Bracia M - - 90 - - 4:24:24 -   |   -
1840 Norbert Sowul - Bracia M - - 90 - - 4:24:25 -   |   -
1841 Tomasz Galicki - Bracia M - - 90 - - 4:24:26 -   |   -
1842 Hubert Sowul - Bracia M - - 90 - - 4:24:28 -   |   -
1188 Kacper Wszeborowski Ełk X Ełcka Zmarzlina 2019 M - - 90 - - 4:24:31 -   |   -
1843 Adam Skrodzki - Spacerkiem do mety M - - 90 - - 4:25:07 -   |   -
1844 Dariusz Buwaj - - M - - 90 - - 4:25:09 -   |   -
1845 Łukasz Gabała - - M - - 90 - - 4:25:13 -   |   -
1846 Monika Górniak - - K - - 90 - - 4:25:14 -   |   -
1847 Agnieszka Marek - - K - - 90 - - 4:25:16 -   |   -
1848 Katarzyna Mruczyńska-Pietruczanis - Aktywni Węgrów K - - 90 - - 4:25:40 -   |   -
1849 Paweł Pietruczanis - Aktywni Węgrów M - - 90 - - 4:26:17 -   |   -
1850 Jerzy Łukaszewicz - PTTK Iława M - - 90 - - 4:27:07 -   |   -
1851 Piotr Skrodzki - Spacerkiem do mety M - - 90 - - 4:27:43 -   |   -
1852 Michał Kwiatkowski - - M - - 90 - - 4:28:18 -   |   -
1853 Ela Pawluczuk - Apteka Gemini Team K - - 90 - - 4:28:18 -   |   -
1854 Rafał Galicki - - M - - 90 - - 4:28:18 -   |   -
1855 Urszula Skrodzka - Spacerkiem do mety K - - 90 - - 4:29:09 -   |   -
1856 Ewa Podgórska - - K - - 90 - - 4:30:34 -   |   -
1857 Emil Podgórski - - M - - 90 - - 4:30:35 -   |   -
1187 Agnieszka Wszeborowska Ełk X Ełcka Zmarzlina 2019 K - - 90 - - 4:31:16 -   |   -
1858 Łukasz Wąsik - Gang Wapniaków M - - 90 - - 4:31:31 -   |   -
1859 Robert Hałoń - Gang Wapniaków M - - 90 - - 4:31:31 -   |   -
1860 Andrzej Szymkiewicz - - M - - 90 - - 4:32:43 -   |   -
1861 Paweł Matysiuk - - M - - 90 - - 4:32:45 -   |   -
1862 Małgorzata Święcicka - - K - - 90 - - 4:32:46 -   |   -
1863 Magdalena Żywalewska - - K - - 90 - - 4:32:52 -   |   -
1864 Mateusz Chmielewski - - M - - 90 - - 4:33:34 -   |   -
1865 Iwona Iglik - - K - - 90 - - 4:33:37 -   |   -
1866 Agnieszka Bobrowska - - K - - 90 - - 4:34:37 -   |   -
1867 Katarzyna Rogowska - - K - - 90 - - 4:34:39 -   |   -
1868 Tomasz Góralczyk - - M - - 90 - - 4:37:52 -   |   -
1869 Kamila Guzikowska - wysokogórski w olsztynie K - - 90 - - 4:37:55 -   |   -
1870 Zuzanna Masyra - - K - - 90 - - 4:39:14 -   |   -
1871 Jarosław Masyra - - M - - 90 - - 4:39:15 -   |   -
1872 Szymon Pełszyński - - M - - 90 - - 4:43:51 -   |   -
1873 Michał Kamiński - - M - - 90 - - 4:44:49 -   |   -
1874 Paulina Panasiuk - Nadaktywni K - - 90 - - 4:44:51 -   |   -
1875 Paweł Panasiuk - Nadaktywni M - - 90 - - 4:44:51 -   |   -
1876 Krzysztof Maciejewski - - M - - 90 - - 4:45:31 -   |   -
1877 Marta Kamińska - Nadaktywni K - - 90 - - 4:45:34 -   |   -
1878 Anna Pogorzelska - Nadaktywni K - - 90 - - 4:45:37 -   |   -
1879 Jakub Siemieniewicz - Siemionki M - - 90 - - 4:47:34 -   |   -
1880 Michał Siemieniewicz - Siemionki M - - 90 - - 4:47:35 -   |   -
1881 Iwona Siemieniewicz - Siemionki K - - 90 - - 4:47:36 -   |   -
1882 Filip Siemieniewicz - Siemionki M - - 90 - - 4:47:36 -   |   -
1883 Krzysztof Tombacher - Miraż race team M - - 90 - - 4:49:26 -   |   -
1884 Krzysztof Miłowicki - Miraz Race Team M - - 90 - - 4:49:30 -   |   -
1885 Renata Grala - - K - - 90 - - 4:50:30 -   |   -
1886 Rafał Dąbrowski - - M - - 90 - - 4:50:31 -   |   -
1887 Tomasz Lubartowicz - EXODUS M - - 90 - - 5:00:01 -   |   -
1888 Sebastian Lubartortowicz - EXODUS M - - 90 - - 5:00:02 -   |   -
1889 Kamil Włodarczyk - - M - - 90 - - 5:10:39 -   |   -
1890 Karolina Rzymska - - K - - 90 - - 5:10:39 -   |   -
1891 Mariusz Kalinowski - - M - - 90 - - 5:11:08 -   |   -
1892 Izabela Kalinowska - - K - - 90 - - 5:11:11 -   |   -
1893 Krzysztof Pytlos - - M - - 90 - - 5:11:12 -   |   -
1894 Adam Karbownik - - M - - 90 - - 5:11:15 -   |   -
1895 Urszula Fydrych - - K - - 90 - - 5:11:15 -   |   -
1896 Patrycja Sikorska - - K - - 90 - - 5:11:16 -   |   -
1897 Julianna Pytlos - - K - - 90 - - 5:11:17 -   |   -
1898 Łukasz Fydrych - - M - - 90 - - 5:11:18 -   |   -
1899 Paweł Odolecki - - M - - 90 - - 5:17:12 -   |   -
1900 Tomasz Andrukiewicz - - M - - 90 - - 5:17:14 -   |   -
1901 Artur Urbański - - M - - 90 - - 5:17:24 -   |   -
1902 Lesław Mateuszczyk - Siła i Masa M - - 90 - - 5:20:56 -   |   -
1903 Krzysztof Kosakowski - Siła i Masa M - - 90 - - 5:20:59 -   |   -
1904 Tomasz Kosakowski - - M - - 90 - - 5:21:00 -   |   -
1905 Adam Szopinski - Siła i Masa M - - 90 - - 5:21:02 -   |   -
1906 Radosław Gołębiewski - - M - - 90 - - 5:22:09 -   |   -
1907 Małgorzata Gołębiewska - - K - - 90 - - 5:22:16 -   |   -
1908 Magdalena Karawajczyk - - K - - 90 - - 5:22:17 -   |   -
1909 Bartek Ciećwierz - Ekipa Marszowa Białystok M - - 90 - - 5:22:29 -   |   -
1910 Dawid Werno - - M - - 90 - - 5:22:39 -   |   -
1911 Artur Chludziński - - M - - 90 - - 5:22:40 -   |   -
1912 Katarzyna Anisiejko - - K - - 90 - - 5:22:40 -   |   -
1913 Iza Polecka - Ekipa Marszowa Białystok K - - 90 - - 5:22:50 -   |   -
1914 Jacek Polecki - Ekipa Marszowa Białystok M - - 90 - - 5:22:52 -   |   -
1915 Monika Bogdan - - K - - 90 - - 5:25:31 -   |   -
1916 Emilia Bogdan - - K - - 90 - - 5:25:31 -   |   -
1917 Marcin Bogdan - - M - - 90 - - 5:25:31 -   |   -
1918 Dorota Mozyrska - - K - - 90 - - 5:28:29 -   |   -
1919 Michał Mozyrski - - M - - 90 - - 5:28:31 -   |   -
1920 Anna Sawicka - - K - - 90 - - 5:28:58 -   |   -
1921 Jolanta Mozyrska - - K - - 90 - - 5:29:00 -   |   -
1922 Wiktoria Sakowicz - - K - - 90 - - 5:29:20 -   |   -
1923 Anna Kunda-Olender - - K - - 90 - - 5:29:37 -   |   -
1924 Szymon Owedyk - - M - - 90 - - 5:29:41 -   |   -
1925 Karina Imporowicz - - K - - 90 - - 5:29:43 -   |   -
1926 Hubert Olender - - M - - 90 - - 5:29:45 -   |   -
1927 Jolanta Kurowska - - K - - 90 - - 5:30:14 -   |   -
1928 Ewa Sakowicz - - K - - 90 - - 5:30:24 -   |   -
1929 Przemysław Radowiecki - - M - - 90 - - 5:34:07 -   |   -
848 Małgorzata Hryckiewicz Warszawa - K - - 90 - - 5:34:08 -   |   -
1930 Halina Biziuk - "Leśnicy" K - - 90 - - 5:35:08 -   |   -
1931 Bożena Jarzębowicz - Mazurskie kołtuny K - - 90 - - 5:35:19 -   |   -
1932 Aneta Fedio - Mazurskie Kołtuny K - - 90 - - 5:35:45 -   |   -
1933 Joanna Smolska - Mazurskie Kołtuny K - - 90 - - 5:35:48 -   |   -
1934 Alicja Suchodolska - Mazurskie Kołtuny K - - 90 - - 5:36:32 -   |   -
1935 Krystyna Malinowska - - K - - 90 - - 5:36:33 -   |   -
1936 Rafał Garbowski - - M - - 90 - - 5:39:08 -   |   -
1937 Grzegorz Kulczyniec - - M - - 90 - - 5:42:59 -   |   -
1938 Ewa Marcińczyk - - K - - 90 - - 5:46:31 -   |   -
1939 Joanna Kulczyniec - - K - - 90 - - 5:46:33 -   |   -
1940 Ada Lewandowska - - K - - 90 - - 5:46:34 -   |   -
1941 Bartosz Lewandowski - - M - - 90 - - 5:46:36 -   |   -
1942 Monika Radzaj - - K - - 90 - - 5:46:42 -   |   -
1943 Daniel Radzaj - - M - - 90 - - 5:46:43 -   |   -
1944 Marek Paśnikowski - - M - - 90 - - 5:54:38 -   |   -
1945 Elwira Wiśniewska - - K - - 90 - - 6:04:09 -   |   -
1946 Katarzyna Dębowska - - K - - 90 - - 6:04:14 -   |   -
1947 Katarzyna Bernat - - K - - 90 - - 6:04:23 -   |   -
1948 Tymon Konarzewski - KoMaRki M - - 90 - - 6:05:01 -   |   -
1949 Leszek Konarzewski - KoMaRki M - - 90 - - 6:05:01 -   |   -
1950 Marcin Konarzewski - KoMaRki M - - 90 - - 6:05:08 -   |   -
1951 Magdalena Wójcik - KoMaRki K - - 90 - - 6:05:10 -   |   -
1952 Klaudia Danielska - - K - - 90 - - 6:07:17 -   |   -
1953 Pawel Kamionowski - - M - - 90 - - 6:13:22 -   |   -
1954 Robert Wist - KB Castellanus M - - 90 - - 6:13:28 -   |   -
1955 Robert Dubowski - KB Castellanus to kiepski klub M - - 90 - - 6:13:44 -   |   -
1956 Barbara Jaskuła - - K - - 90 - - 6:17:10 -   |   -
1957 Mariusz Jaskuła - - M - - 90 - - 6:17:11 -   |   -
1958 Ewa Miloch - - K - - 90 - - 6:28:08 -   |   -
1959 Marcel Szematowicz - - M - - 90 - - 6:28:09 -   |   -
1960 Monika Szematowicz - - K - - 90 - - 6:28:15 -   |   -
1961 Elżbieta Olszewska - - K - - 90 - - 6:28:34 -   |   -
1962 Wacław Podgórski - - M - - 90 - - 6:28:36 -   |   -
1963 Gosia Piesiak - trener24h K - - 90 - - 6:35:15 -   |   -
1964 Łukasz Twardowicz - - M - - 90 - - 6:35:16 -   |   -
1965 Arkadiusz Dąbrowski - - M - - 90 - - 6:35:19 -   |   -
1966 Bartosz Kukliński - POŻ - SERWIS M - - 90 - - 11:33:15 -   |   -
1967 Katarzyna Pryjma - funexsports K - - 85 - - 3:05:00 -   |   -
1968 Sławomir Nawrocki - JW 4808 M - - 85 - - 3:27:42 -   |   -
1969 Alicja Zawistowska - Nadaktywni K - - 85 - - 4:44:49 -   |   -
1970 Jakub Sobota - - M - - 85 - - 6:35:38 -   |   -
1971 Agnieszka Pietraszek - - K - - 85 - - 6:35:39 -   |   -
1972 Ireneusz Sadowski - - M - - 80 - - 4:27:53 -   |   -
1973 Jakub Daniluk - - M - - 75 - - 6:57:08 -   |   -
1974 Adam Szymański - - M - - 75 - - 7:05:05 -   |   -
1975 Beata Sawaniewska - Gdzie są łosie? K - - 70 - - 6:44:59 -   |   -
1976 Dariusz Drożdż - 55+ M - - 65 - - 7:20:06 -   |   -
1977 Alicja Białek-Drożdż - 55+ K - - 65 - - 7:20:07 -   |   -
1978 Piotr Góźdź - KB Castellanus M - - 35 - - 4:15:41 -   |   -
1979 Robert Pyssa - - M - - - - - 11:33:14 -   |   -

Wyniki

Trasa: TP100
Czas startu
4 stycznia 2019 22:00
Limit czasu
24
liczba PK
36
Liczba zawodników
51
Oficjalne wyniki
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Pozycja v ^ Punkty kontrolne Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Linki  
155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski - M - 1 46 - - 16:14:17 -   |   -
159 Marcin Hippner Gdańsk Morenka Team M - 2 46 - - 16:43:15 -   |   -
25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M - 3 46 - - 17:28:43 -   |   -
186 Mariusz Czajka Gdynia KInO Rekin M - 4 46 - - 18:29:55 -   |   -
940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M - 4 46 - - 18:29:55 -   |   -
639 Jerzy Lekki Bielsko-Biała BB Runners MW - 6 46 - - 19:15:19 -   |   -
1504 Krzysztof Borowiec Gdańsk Borówki M - 7 46 - - 19:44:47 -   |   -
236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M - 8 46 - - 20:00:48 -   |   -
141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - 9 46 - - 20:20:29 -   |   -
703 Grzegorz Korpula Piekoszów - M - 9 46 - - 20:20:29 -   |   -
131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW - 11 46 - - 20:20:35 -   |   -
890 Grzegorz Jurjewicz Morąg - M - 12 46 - - 20:25:42 -   |   -
1505 Stanisław Adam Olbryś - - MW - 13 46 - - 20:46:58 -   |   -
1506 Adam Walczak - - M - 14 46 - - 21:09:21 -   |   -
1201 Ania Witkowska Katowice Klub Królika Stefana K - 15 46 - - 21:10:16 -   |   -
1507 Piotr Rudowicz - - M - 16 46 - - 21:23:08 -   |   -
1508 Mateusz Pomianek - - M - 17 46 - - 21:30:21 -   |   -
1509 Marcin Duda - - M - 18 46 - - 21:30:27 -   |   -
202 Stanisław Ruchlicki Białystok - M - 19 46 - - 22:14:03 -   |   -
1510 Rafał Kasztelanic - - M - 20 46 - - 22:14:39 -   |   -
1511 Jacek Więcko - - M - 21 46 - - 23:00:17 -   |   -
1512 Mirosław Włodarczyk - - M - 22 46 - - 23:00:19 -   |   -
731 Adam Skolimowski Żabokliki EuRoPol GAZ S.A. M - 23 46 - - 23:05:55 -   |   -
164 Jerzy Sawicki Ełk - MW - 24 46 - - 23:06:03 -   |   -
1513 Julita Piwońska - - K - 25 46 - - 23:19:05 -   |   -
228 Krzysztof Siemieniuk Dobrzyniewo Duże Ślepe Kociaki Team M - 26 46 - - 1 day, 0:51:53 -   |   -
279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW - 27 46 - - 1 day, 1:13:09 -   |   -
65 Paweł Zajkowski Białystok dzikakrew.pl M - 28 41 - - 23:44:03 -   |   -
1514 Paweł Pawlak - - M - 29 41 - - 23:52:39 -   |   -
58 Andrzej Sochoń Warszawa - MW - 30 34 - - 22:09:29 -   |   -
1515 Artur Kunda - - M - 31 30 - - 20:45:02 -   |   -
1424 Maciej Paszyn Warszawa 7 bkpow M - 32 20 - - 23:08:23 -   |   -
1516 Paweł Pałat - - M - 33 19 - - 23:07:52 -   |   -
1517 Paweł Makoś - - M - 34 19 - - 23:08:08 -   |   -
1518 Marek Januszewski - - M - 35 17 - - 18:01:52 -   |   -
1519 Monika Kemicer - - K - - - - - - -   |   -
1520 Dorota Milczarek - - K - - - - - - -   |   -
730 Marcin Stefaniuk Warszawa Maślaki M - - - - - - -   |   -
1521 Maciej Bowszys - - M - - - - - - -   |   -
1522 Andrzej Chrześcijański - - M - - - - - - -   |   -
1523 Krzysztof Jabłoński - - M - - - - - - -   |   -
1524 Krzysztof Nankiewicz - - M - - - - - - -   |   -
1525 Dariusz Jankowski - - M - - - - - - -   |   -
729 Wojciech Kulik Piaseczno - M - - - - - - -   |   -
1526 Włodzimierz Oleksiak - - M - - - - - - -   |   -
1527 Arkadiusz Ptak - - M - - - - - - -   |   -
800 Dominika Welz Gdańsk Wataha / Morenka Team K - - - - - - -   |   -
10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - - - - - - -   |   -
1528 Andrzej Rogowski - - M - - - - - - -   |   -
1529 Paweł Beszterda - - M - - - - - - -   |   -
1530 Piotr Kraciuk - - M - - - - - - -   |   -

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
5 stycznia 2019 10:00
Limit czasu
12
liczba PK
18
Liczba zawodników
268
Oficjalne wyniki
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Pozycja v ^ Punkty kontrolne Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Linki  
121 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team M - 1 21 - - 6:06:25 -   |   -
35 Tomasz Duda Warszawa - M - 1 21 - - 6:06:25 -   |   -
1531 Łukasz Duchnowski - - M - 3 21 - - 6:22:49 -   |   -
1532 Maciej Kasjan - - M - 3 21 - - 6:22:49 -   |   -
1533 Paweł Pakuła - - M - 5 21 - - 6:36:08 -   |   -
1534 Mariusz Famulski - - M - 6 21 - - 6:36:52 -   |   -
1535 Norbert Marczuk - - M - 6 21 - - 6:36:52 -   |   -
765 Mateusz Komorowski Warszawa - M - 8 21 - - 6:52:40 -   |   -
110 Karol Gostomczyk Studzienice PLATINUM Ubezpieczenia M - 9 21 - - 6:52:41 -   |   -
517 Mikołaj Korabiewski Białystok 10. Ełcka Zmarzlina 2019 M - 10 21 - - 7:03:02 -   |   -
1536 Krzysztof Banach - - M - 11 21 - - 7:03:15 -   |   -
1537 Krzysztof Świętoń - - M - 11 21 - - 7:03:15 -   |   -
1538 Tomasz Jaszkowski - - M - 13 21 - - 7:04:07 -   |   -
1539 Jan Bobrowski - - MW - 14 21 - - 7:04:09 -   |   -
1540 Michał Stypułkowski - - M - 15 21 - - 7:06:16 -   |   -
564 Dariusz Wszeborowski Ełk X Ełcka Zmarzlina 2019 MW - 16 21 - - 7:06:32 -   |   -
1541 Adam Słotwiński - - M - 17 21 - - 7:06:34 -   |   -
332 Anna Sejbuk Siedlce - K - 18 21 - - 7:07:09 -   |   -
191 Tomasz Pryjma Warszawa funexsports MW - 19 21 - - 7:27:44 -   |   -
1 Daniel Śmieja Szczecin - M - 20 21 - - 7:37:05 -   |   -
1542 Krzysztof Urbaniak - - MW - 21 21 - - 7:54:50 -   |   -
1543 Janusz Limberger - - M - 22 21 - - 7:54:52 -   |   -
1544 Maciej Kaczkieło - - M - 23 21 - - 7:55:13 -   |   -
1545 Magdalena Ciarkowska - - K - 24 21 - - 7:56:41 -   |   -
194 Bogdan Rycerski Iłowa Skyrunning Poland M - 25 21 - - 7:56:45 -   |   -
1546 Łukasz Grodecki Gdańsk Cobra Team M - 26 21 - - 8:00:44 -   |   -
1547 Grzegorz Bereda - - M - 27 21 - - 8:00:45 -   |   -
1548 Radosław Zaręba - - M - 28 21 - - 8:04:32 -   |   -
1549 Przemysław Gajdek - - M - 29 21 - - 8:04:34 -   |   -
1106 Katarzyna Karpa Warszawa Smashing pĄpkins K - 30 21 - - 8:07:15 -   |   -
1108 Marcin Trzeciakiewicz Warszawa - M - 31 21 - - 8:07:23 -   |   -
8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI M - 32 21 - - 8:07:48 -   |   -
1550 Władysław Daliga - - M - 33 21 - - 8:11:49 -   |   -
1551 Patrycja Bolda - - K - 34 21 - - 8:11:50 -   |   -
1552 Tomasz Gronostajski - - M - 35 21 - - 8:15:21 -   |   -
313 Patryk Grabski Warszawa Polarnyj M - 36 21 - - 8:30:57 -   |   -
1553 Marcin Olszewski - - M - 37 21 - - 8:30:58 -   |   -
1554 Marzena Łaskowska - - K - 38 21 - - 8:31:00 -   |   -
1555 Marian Domurat - - M - 38 21 - - 8:31:00 -   |   -
1556 Paweł Ignaciuk - - M - 40 21 - - 8:31:02 -   |   -
1557 Bogusz Grabowski - - M - 41 21 - - 8:31:56 -   |   -
1558 Tomasz Łaskowski - - M - 42 21 - - 8:32:01 -   |   -
1559 Edward Kujawski - - M - 43 21 - - 8:32:13 -   |   -
1560 Szymon Wadas - - M - 44 21 - - 8:32:22 -   |   -
1353 Dominika Stanek Szczecin Rudy Kot K - 45 21 - - 8:32:42 -   |   -
284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT MW - 46 21 - - 8:33:05 -   |   -
183 Jerzy Ścibisz Szczecin - MW - 47 21 - - 8:33:07 -   |   -
1561 Marek Rysiawa - - M - 48 21 - - 8:34:15 -   |   -
1562 Andrzej Milewski - - M - 49 21 - - 8:34:17 -   |   -
1563 Paweł Roman - - M - 50 21 - - 8:34:19 -   |   -
1564 Michał Michalak - - M - 51 21 - - 8:34:21 -   |   -
1565 Tomasz Szeląg - - M - 52 21 - - 8:34:22 -   |   -
726 Sławomir Toporowski Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak MW - 53 21 - - 8:34:24 -   |   -
1566 Iwona Łobasiuk - - K - 54 21 - - 8:36:15 -   |   -
1567 Grzegorz Olesiak - - MW - 54 21 - - 8:36:15 -   |   -
1568 Karol Woźniak - - M - 56 21 - - 8:37:12 -   |   -
1569 Marek Podbielski - - M - 57 21 - - 8:37:22 -   |   -
1570 Mariusz Ramotowski - - MW - 58 21 - - 8:39:59 -   |   -
1571 Krzysztof Przyłucki - - M - 59 21 - - 8:41:05 -   |   -
1572 Roman Typański - - M - 60 21 - - 8:53:45 -   |   -
1573 Marcin Krystoń - - M - 61 21 - - 8:54:58 -   |   -
1574 Marcin Hanusiak - - M - 62 21 - - 8:55:01 -   |   -
55 Andrzej Krochmal Warszawa HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga MW - 63 21 - - 8:55:09 -   |   -
1575 Piotr Augustynowicz - - M - 64 21 - - 8:57:42 -   |   -
105 Rafał Fałowski Gajków - M - 65 21 - - 9:04:29 -   |   -
1576 Jakub Guzowski - - M - 66 21 - - 9:05:16 -   |   -
1577 Karol Guzowski - - M - 67 21 - - 9:05:21 -   |   -
1578 Rafał Kobyliński - - M - 68 21 - - 9:08:42 -   |   -
1579 Tomasz Koc - - M - 69 21 - - 9:09:11 -   |   -
1580 Radosław Kuczyński - - M - 70 21 - - 9:09:14 -   |   -
1581 Wojciech Pieluchowski - - M - 71 21 - - 9:20:58 -   |   -
1582 Jakub Waszkiewicz - - M - 72 21 - - 9:21:00 -   |   -
1583 Ariel Waszkiewicz - - M - 73 21 - - 9:21:01 -   |   -
1584 Michał Rutkowski - - M - 74 21 - - 9:21:43 -   |   -
1585 Konrad Korzeniewski - - M - 75 21 - - 9:21:44 -   |   -
1586 Mateusz Ciżewski - - M - 76 21 - - 9:25:28 -   |   -
1587 Marcin Korzeniewski - - M - 77 21 - - 9:25:31 -   |   -
157 Roman Gorczyca Ełk - MW - 78 21 - - 9:26:12 -   |   -
1588 Jarosław Pituła - - M - 79 21 - - 9:30:00 -   |   -
1589 Przemysław Furmaga - - M - 80 21 - - 9:31:00 -   |   -
1590 Łukasz Barcikowski - - M - 81 21 - - 9:31:01 -   |   -
1591 Łukasz Junko - - M - 82 21 - - 9:31:05 -   |   -
1592 Andrzej Kochaniak - - M - 83 21 - - 9:31:14 -   |   -
1593 Andrzej Rokoszewski - - M - 84 21 - - 9:32:29 -   |   -
540 Marek Makola Warszawa - M - 85 21 - - 9:32:32 -   |   -
1594 Mateusz Drażan - - M - 86 21 - - 9:42:02 -   |   -
288 Łukasz Drażan Warszawa KSAT M - 87 21 - - 9:42:06 -   |   -
1595 Kokociński Krzysztof - - M - 88 21 - - 9:42:15 -   |   -
1596 Mateusz Jabłoński - - M - 89 21 - - 9:44:26 -   |   -
1597 Michał Jurczak - - M - 90 21 - - 9:44:27 -   |   -
1598 Arkadiusz Paszkiewicz - - M - 91 21 - - 9:45:08 -   |   -
1599 Anita Finfando - - K - 92 21 - - 9:47:49 -   |   -
1600 Tomasz Kozicki - - M - 92 21 - - 9:47:49 -   |   -
1601 Janina Banach - - K - 94 21 - - 9:49:53 -   |   -
1602 Monika Typańska - - K - 95 21 - - 9:50:02 -   |   -
811 Rafał Sawaniewski Malbork - M - 96 21 - - 9:50:04 -   |   -
1603 Marek Łajkowski - - M - 97 21 - - 9:50:05 -   |   -
1604 Wiktoria Luberecka - - K - 98 21 - - 9:53:04 -   |   -
1605 Daniel Zapilaj - - M - 99 21 - - 9:53:08 -   |   -
1606 Krzysztof Szokalski - - M - 100 21 - - 9:53:09 -   |   -
1607 Cezary Żyźniewski - - M - 101 21 - - 9:53:10 -   |   -
1608 Tomasz Kosior - - MW - 102 21 - - 9:53:11 -   |   -
1609 Marek Górnicki - - M - 103 21 - - 10:00:14 -   |   -
1610 Mateusz Król - - M - 104 21 - - 10:00:16 -   |   -
1611 Krzysztof Mierzejewski - - M - 105 21 - - 10:00:17 -   |   -
1612 Paweł Romaniuk - - M - 105 21 - - 10:00:17 -   |   -
1613 Anna Świderska - - K - 107 21 - - 10:05:09 -   |   -
1614 Aneta Grzegorczyk - - K - 108 21 - - 10:07:00 -   |   -
1615 Daniel Grzegorczyk - - M - 109 21 - - 10:07:05 -   |   -
1616 Tadeusz Grzegorczyk - - MW - 110 21 - - 10:07:08 -   |   -
1617 Ewa Wyrwas - - K - 111 21 - - 10:07:53 -   |   -
1618 Nikola Kowalczyk - - K - 111 21 - - 10:07:53 -   |   -
1619 Karol Socik - - M - 113 21 - - 10:10:05 -   |   -
1620 Kamil Grabowski - - M - 114 21 - - 10:10:07 -   |   -
1621 Justyna Wnuczko - - K - 115 21 - - 10:10:11 -   |   -
1622 Tomasz Dziemiańczuk - - M - 115 21 - - 10:10:11 -   |   -
1623 Krzysztof Murzyn - - M - 117 21 - - 10:10:14 -   |   -
1624 Kamil Milewski - - M - 118 21 - - 10:10:15 -   |   -
1625 Maria Daniel - - K - 119 21 - - 10:15:05 -   |   -
1626 Tomasz Kuciński - - M - 120 21 - - 10:15:07 -   |   -
1627 Grzegorz Jaromin - - M - 121 21 - - 10:15:36 -   |   -
1628 Michał Śmiarowski - - M - 122 21 - - 10:15:38 -   |   -
1629 Paweł Dorf - - M - 123 21 - - 10:15:52 -   |   -
1630 Maciej Dąbrowski - - M - 124 21 - - 10:15:53 -   |   -
1631 Tomasz Mikiewicz - - M - 125 21 - - 10:15:57 -   |   -
1632 Robert Kuczyński - - M - 126 21 - - 10:15:59 -   |   -
1633 Maciej Cherek - - M - 127 21 - - 10:16:13 -   |   -
1634 Ewa Nikonowicz - - K - 128 21 - - 10:16:14 -   |   -
1635 Natalia Dzika - - K - 129 21 - - 10:16:15 -   |   -
1636 Izabela Szczech - - K - 130 21 - - 10:16:33 -   |   -
1637 Maciej Gryżewski - - M - 131 21 - - 10:16:34 -   |   -
1638 Grzegorz Nikonowicz - - M - 131 21 - - 10:16:34 -   |   -
1639 Piotr Pipiro - - M - 133 21 - - 10:16:36 -   |   -
1640 Piotr Waniek - - M - 134 21 - - 10:16:37 -   |   -
1641 Emilia Pełszyńska - - K - 134 21 - - 10:16:37 -   |   -
1642 Małgorzata Głuchowska - - K - 136 21 - - 10:16:38 -   |   -
1643 Monika Nagolska - - K - 137 21 - - 10:16:39 -   |   -
1644 Mariusz Pełszyński - - M - 138 21 - - 10:16:43 -   |   -
1645 Michalina Golec - - K - 139 21 - - 10:19:44 -   |   -
1646 Jacek Duszyński - - M - 140 21 - - 10:19:45 -   |   -
1647 Jacek Nasuto - - M - 141 21 - - 10:19:47 -   |   -
1648 Tomasz Ożański - - M - 142 21 - - 10:19:51 -   |   -
1649 Damian Tyrawa - - M - 143 21 - - 10:19:57 -   |   -
1650 Tomek Pawluczuk - - M - 144 21 - - 10:20:22 -   |   -
1651 Wojciech Kurzak - - M - 144 21 - - 10:20:22 -   |   -
544 Marta Murawska Warszawa - K - 146 21 - - 10:21:12 -   |   -
320 Bartłomiej Kuriata Wrocław - M - 147 21 - - 10:21:13 -   |   -
1652 Przemysław Cychosz - - M - 148 21 - - 10:21:15 -   |   -
1653 Marek Harackiewicz - - M - 149 21 - - 10:21:18 -   |   -
1654 Tomasz Wielgosz - - M - 150 21 - - 10:24:37 -   |   -
1655 Jacek Ciszkowski - - M - 151 21 - - 10:24:40 -   |   -
1656 Bartosz Duński - - M - 152 21 - - 10:24:42 -   |   -
1657 Sebastian Boduszek - - M - 153 21 - - 10:24:46 -   |   -
1354 Darek Kasprzyk Elbląg 15pułk przeciwlotniczy M - 154 21 - - 10:24:56 -   |   -
1658 Aleksy Szczerbiński - - M - 155 21 - - 10:25:11 -   |   -
1659 Jerzy Ciszek - - M - 156 21 - - 10:26:46 -   |   -
1660 Agnieszka Dziedzic - - K - 157 21 - - 10:28:04 -   |   -
1661 Sławomir Musiałkiewicz - - M - 158 21 - - 10:42:56 -   |   -
1662 Lukasz Ejnik - - M - 159 21 - - 10:42:57 -   |   -
1663 Marcin Henkiel - - M - 160 21 - - 10:43:08 -   |   -
1664 Zbigniew Gołąbiewski - - M - 161 21 - - 10:43:10 -   |   -
1665 Kamil Kajko - - M - 162 21 - - 10:50:05 -   |   -
1666 Kamil Linowski - - M - 162 21 - - 10:50:05 -   |   -
1667 Robert Kraśnicki - - M - 164 21 - - 10:50:10 -   |   -
1668 Maciej Borawski - - M - 165 21 - - 10:59:32 -   |   -
1669 Małgorzata Wiśniewska-Jurkowska - - K - 166 21 - - 11:02:02 -   |   -
1670 Marcin Dębowski - - M - 167 21 - - 11:02:07 -   |   -
1671 Michał Jurkowski - - M - 168 21 - - 11:02:19 -   |   -
1672 Sławomir Bernat - - M - 169 21 - - 11:02:27 -   |   -
1673 Maciej Wiśniewski - - M - 170 21 - - 11:02:29 -   |   -
1674 Grzegorz Tomaszewski - - MW - 171 21 - - 11:07:58 -   |   -
1675 Mariusz Praca - - M - 172 21 - - 11:08:01 -   |   -
1676 Joanna Praca - - K - 173 21 - - 11:08:02 -   |   -
1677 Dawid Ludkowski - - M - 174 21 - - 11:08:06 -   |   -
427 Paweł Majcher Pędzewo - M - 175 21 - - 11:08:07 -   |   -
1678 Aleksandra Nasuta - - K - 176 21 - - 11:18:29 -   |   -
1679 Kamil Sawicki - - M - 177 21 - - 11:18:34 -   |   -
1680 Artur Lempe - - M - 178 21 - - 11:21:07 -   |   -
1681 Marcin Cwaliński - - M - 179 21 - - 11:21:09 -   |   -
1682 Małgorzata Lempe - - K - 179 21 - - 11:21:09 -   |   -
1683 Grzegorz Zorczykowski - - M - 181 21 - - 11:21:11 -   |   -
1684 Dariusz Gabruś - - M - 182 21 - - 11:21:12 -   |   -
1685 Aleksandra Kuklińska - - K - 183 21 - - 11:21:16 -   |   -
1686 Adam Parafiniuk - - M - 184 21 - - 11:21:17 -   |   -
1687 Artur Opoński - - M - 185 21 - - 11:21:18 -   |   -
1688 Szymon Andruszkiewicz - - M - 186 21 - - 11:28:29 -   |   -
1689 Grzegorz Roszkowski - - M - 186 21 - - 11:28:29 -   |   -
1690 Katarzyna Szmit - - K - 188 21 - - 11:35:23 -   |   -
1691 Beata Kiluk - - K - 189 21 - - 11:35:25 -   |   -
1692 Piotr Maj - - MW - 189 21 - - 11:35:25 -   |   -
1693 Mariusz Jaczyński - - M - 191 21 - - 11:35:26 -   |   -
1694 Maciej Mielęcki - - MW - 192 21 - - 11:35:35 -   |   -
1695 Paweł Niedźwiecki - - M - 193 21 - - 11:37:04 -   |   -
1696 Michał Karpik - - M - 194 21 - - 11:37:05 -   |   -
1697 Karol Sedna - - M - 195 21 - - 11:38:17 -   |   -
1698 Krystian Szczygieł - - M - 196 21 - - 11:40:10 -   |   -
1699 Konrad Kruczyński - - M - 197 21 - - 11:40:50 -   |   -
1700 Tomasz Bułakowski - - M - 198 21 - - 11:40:52 -   |   -
1701 Paweł Niemotko - - M - 199 21 - - 11:43:51 -   |   -
1702 Michał Wszeborowski - - M - 200 21 - - 11:45:33 -   |   -
1703 Piotr Kukliński - - M - 201 21 - - 11:47:23 -   |   -
1704 Leszek Seroczyński - - M - 202 21 - - 11:47:31 -   |   -
1705 Marek Machwic - - M - 203 21 - - 11:47:32 -   |   -
1706 Maciej Piwoński - - M - 204 21 - - 11:47:33 -   |   -
1707 Renata Prawdzik - - K - 205 21 - - 11:47:37 -   |   -
1708 Agata Bieńk Pieńkosz - - K - 206 21 - - 11:47:40 -   |   -
1709 Bogdan Bodetko - - MW - 207 21 - - 11:49:56 -   |   -
1710 Ewelina Ochryniuk - - K - 208 21 - - 11:52:49 -   |   -
1711 Cezary Sak - - M - 209 21 - - 11:52:50 -   |   -
1712 Michał Zajączkowski - - M - 210 21 - - 11:52:51 -   |   -
1713 Anna Dowgiewicz - - K - 211 21 - - 11:53:34 -   |   -
1714 Michał Szpak - - M - 211 21 - - 11:53:34 -   |   -
1715 Paweł Klimuk - - M - 213 21 - - 11:55:09 -   |   -
1716 Sebastian Kowalewicz - - M - 214 21 - - 11:55:10 -   |   -
1717 Dariusz Borchert - - M - 215 21 - - 11:55:11 -   |   -
213 Olaf Kacprzycki Warszawa - MW - 216 21 - - 11:59:28 -   |   -
1718 Marcin Stan - - M - 217 21 - - 12:16:18 -   |   -
1719 Sławomir Sindrewicz - - M - 218 21 - - 12:16:19 -   |   -
1720 Maciek Szaryński - - M - 219 21 - - 12:25:19 -   |   -
1721 Renata Banasiak - - K - 220 21 - - 12:28:12 -   |   -
1722 Szymon Szewczyk - - M - 220 21 - - 12:28:12 -   |   -
1723 Bartłomiej Zawada - - M - 222 20 - - 11:45:38 -   |   -
492 Marek Majewski Warszawa Zaszyci M - 223 19 - - 8:47:24 -   |   -
125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW - 224 19 - - 11:04:58 -   |   -
1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW - 225 19 - - 11:05:50 -   |   -
1724 Paweł Korzec - - M - 226 19 - - 11:53:53 -   |   -
1725 Antoni Korzec - - M - 227 19 - - 11:53:55 -   |   -
682 Krzysztof Urbański Kraków TAKADA bękarty M - 228 18 - - 8:15:20 -   |   -
1726 Patryk Masłowski - - M - 229 18 - - 10:48:24 -   |   -
1727 Paweł Zieliński - - M - 230 18 - - 10:48:26 -   |   -
1728 Bartłomiej Lewandowski - - M - 231 18 - - 10:48:28 -   |   -
1729 Aneta Bejnar - - K - 232 18 - - 12:03:49 -   |   -
1730 Ryszard Jakubowski - - M - 233 18 - - 12:03:50 -   |   -
1731 Anita Sznejder - - K - 234 17 - - 12:20:42 -   |   -
1732 Leszek Krzywicki - - M - 235 17 - - 12:20:45 -   |   -
1733 Dominika Krupa - - K - 236 16 - - 10:25:10 -   |   -
1734 Łukasz Mikulski - - M - 237 16 - - 10:36:20 -   |   -
1735 Dawid Kołłątaj - - M - 238 16 - - 11:58:58 -   |   -
1736 Aleksandra Kicelman - - K - 238 16 - - 11:58:58 -   |   -
1737 Cezary Winkler - - M - 240 15 - - 11:37:05 -   |   -
470 Barbara Wysocka Poznań - K - 241 15 - - 11:55:58 -   |   -
1738 Sylwia Gajdek - - K - 242 13 - - 9:55:28 -   |   -
1739 Ewa Karolska - - K - 243 13 - - 11:57:54 -   |   -
1740 Marcin Marszałek - - M - 244 11 - - 7:32:16 -   |   -
1741 Rafał Wesołowski - - M - 245 4 - - 9:39:05 -   |   -
1742 Natalia Perkowska - - K - 246 4 - - 9:39:07 -   |   -
1743 Jacek Siemaszko - - M - - - - - - -   |   -
1744 Katarzyna Bugieda - - K - - - - - - -   |   -
1745 Dariusz Wielakin - - M - - - - - - -   |   -
1746 Katarzyna Alicka - - K - - - - - - -   |   -
1747 Marcin Alicki - - M - - - - - - -   |   -
1748 Ewa Oszmiańska - - KW - - - - - - -   |   -
1749 Marta Kochanowska - - K - - - - - - -   |   -
1750 Michał Matys - - M - - - - - - -   |   -
1751 Nikodem Kemicer - - M - - - - - - -   |   -
1752 Marcin Graf - - M - - - - - - -   |   -
1753 Maria Ścierańska - - KW - - - - - - -   |   -
1395 Maciej Malinowski Legionowo Orientujemy się M - - - - - - -   |   -
1754 Sebastian Jabłoński - - M - - - - - - -   |   -
1755 Łukasz Życzewski - - M - - - - - - -   |   -
1756 Ewa Tompolska - - K - - - - - - -   |   -
1757 Jarosław Tompolski - - MW - - - - - - -   |   -
1758 Maciej Zabielski - - M - - - - - - -   |   -
1759 Kacper Sobota - - M - - - - - - -   |   -
1760 Wiktoria Szklanko - - K - - - - - - -   |   -
1761 Kinga Wasilewska - - K - - - - - - -   |   -
1762 Piotr Niebrzydowski - - M - - - - - - -   |   -
1763 Natalia Kuczewska - - K - - - - - - -   |   -