Puchar Maratonów na Orientację

 

Czarna Cobra 2019

Organizator Słupskie Towarzystwo Osób Pozytywnie Aktywnych „STOPA” Słupsk
Miejsce woj. zachodniopomorskie - Bukowo koło Polanowa
Data 13 - 14 lip 2019
Adres bazy Bukowo 19 76-010 Polanów
Strona www http://cobra.js1373.pl/
Regulamin
Opis Trasy TP50, TP 25, TP 10, TR50 i trasa rodzinna

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
13 lipca 2019 08:00
Limit czasu
12
liczba PK
24
Liczba zawodników
39
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 121 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team M - - 1 06:41:00 00:00:00 06:41:00 48,00 -   |   -
2 1151 Paweł Ćwidak Gdańsk SKPT Gdańsk M - - 1 06:41:01 00:00:00 06:41:01 47,00 -   |   -
3 110 Karol Gostomczyk Studzienice PLATINUM Ubezpieczenia M - - 1 07:47:00 00:00:00 07:47:00 39,64 -   |   -
4 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW - - 1 08:17:00 00:00:00 08:17:00 36,31 -   |   -
5 3774 Paweł Żak Gdańsk Browery Team M - - 1 10:10:00 00:00:00 10:10:00 29,58 -   |   -
5 1364 Witold Ciesielski Gdansk MR M - - 1 10:10:00 00:00:00 10:10:00 29,58 -   |   -
7 556 Adam Michalski Piaseczno Hałabała M - - 1 10:21:00 00:00:00 10:21:00 29,06 -   |   -
8 307 Sebastian Zabielski Słupsk STOPA Słupsk M - - 1 12:00:00 00:00:00 12:00:00 25,06 -   |   -
9 1197 Agnieszka Pozorska Szlachta STK LUKS "Pol" Czersk K - - 1 12:56:00 00:00:00 12:56:00 23,25 -   |   -
10 763 Tomasz Kowalski Bydgoszcz KTG Trawers MW - - 1 13:03:00 00:03:00 13:06:00 22,96 -   |   -
11 3764 Stanisław Adam Olbryś - - MW - - 1 13:10:00 00:10:00 13:20:00 22,56 -   |   -
12 603 Paweł Szpak Kielce Motyla Noga MW - - 1 13:21:00 00:21:00 13:42:00 21,95 -   |   -
13 3483 Marek de Rosier - - M - - 1 09:27:00 04:30:00 13:57:00 21,56 -   |   -
14 379 Pawel Horanin Sławoborze - M - - 1 09:56:00 06:00:00 15:56:00 18,88 -   |   -
14 482 Przemysław Biegański Poznań ŻTR M - - 1 09:56:00 06:00:00 15:56:00 18,88 -   |   -
14 3765 Piotr Błach - - M - - 1 09:56:00 06:00:00 15:56:00 18,88 -   |   -
17 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW - - 1 13:00:00 04:30:00 17:30:00 17,19 -   |   -
17 3155 Krzysztof Michalak - - M - - 1 13:00:00 04:30:00 17:30:00 17,19 -   |   -
17 3154 Monika Gradek - - K - - 1 13:00:00 04:30:00 17:30:00 17,19 -   |   -
20 1143 Andrzej Krzemiński Koszalin - MW - - 1 13:35:00 05:05:00 18:40:00 16,11 -   |   -
20 1161 Robert Piechocki Koszalin - MW - - 1 13:35:00 05:05:00 18:40:00 16,11 -   |   -
22 293 Robert Janowski Szczecin - MW - - 1 13:37:00 05:07:00 18:44:00 16,05 -   |   -
22 3445 Jędrzej Walczak - - M - - 1 13:37:00 05:07:00 18:44:00 16,05 -   |   -
22 3766 Monika Jaroszewska - - K - - 1 13:37:00 05:07:00 18:44:00 16,05 -   |   -
25 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW - - 1 13:00:00 06:00:00 19:00:00 15,83 -   |   -
25 3767 Marek Rawski - - M - - 1 13:00:00 06:00:00 19:00:00 15,83 -   |   -
25 3768 Krzysztof Ziejewski - - M - - 1 13:00:00 06:00:00 19:00:00 15,83 -   |   -
28 1189 Marcin Filipek Choszczno DAS/12BZ M - - 1 10:37:00 12:00:00 22:37:00 13,30 -   |   -
28 1195 Robert Wrona Polanów - M - - 1 10:37:00 12:00:00 22:37:00 13,30 -   |   -
30 3769 Izydor Kędziora - - MW - - 1 09:34:00 14:00:00 23:34:00 12,76 -   |   -
31 3770 Maciej Kowański - - M - - 1 11:12:00 15:00:00 26:12:00 11,48 -   |   -
31 3771 Paweł Kowański - - M - - 1 11:12:00 15:00:00 26:12:00 11,48 -   |   -
33 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - - 1 09:41:00 18:00:00 27:41:00 10,86 -   |   -
33 1191 Jakub Skotnicki Koszalin - M - - 1 09:41:00 18:00:00 27:41:00 10,86 -   |   -
35 1155 Jarosław Piechowiak Szczecin - M - - 1 13:13:00 15:13:00 28:26:00 10,58 -   |   -
35 1156 Urszula Żarek Police - K - - 1 13:13:00 15:13:00 28:26:00 10,58 -   |   -
37 28 Mariusz Maryniak Kraków Compass Team M - - 1 10:27:00 19:30:00 29:57:00 10,04 -   |   -
38 3824 Radosław Kasprzyk Poznań - M - - 1 07:00:00 24:00:00 31:00:00 9,70 -   |   -
38 3772 Sandra Białkowska - - K - - 1 07:00:00 24:00:00 31:00:00 9,70 -   |   -