Puchar Maratonów na Orientację

 

Skorpion 2018

Organizator Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego
Miejsce woj. lubelskie - Batorz
Data 16 - 18 lut 2018
Adres bazy Gminny Ośrodek Kultury, ul. Batorz 49A, 23-320 Batorz
Strona www http://ino.lublin.pttk.pl/skorpion
Regulamin http://ino.lublin.pttk.pl/skorpion/skorpion2018_regulamin.pdf
Opis Piesza Impreza na Orientację Trasy: 20, 50 i 100 km. Limity: 10, 16, 28 godzin (odpowiednio).

Lista startowa

Trasa: TP 20
Czas startu
17 lutego 2018 10:00
Limit czasu
10
liczba PK
9
Liczba zawodników
70
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 531 Marcin Stefański Turka - M - - 8 stycznia 2018 23:19
- 532 Izabela Nalewajko Bełżyce BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ K - - 8 stycznia 2018 23:52
- 535 Marcin Wolańczuk Warszawa - M - - 9 stycznia 2018 09:19
- 536 Piotr Wolańczuk Zamość - M - - 9 stycznia 2018 09:40
- 508 Łukasz Wójcik Lublin - M - - 9 stycznia 2018 11:06
- 539 Michał Wolańczuk Zamość - M - - 9 stycznia 2018 12:57
- 510 Marek Konopka Tarnogród Roztocze Cycling Team M - - 11 stycznia 2018 13:28
- 511 Daniela Węglińska Majdan Stary Roztocze Cycling Team K - - 11 stycznia 2018 18:55
- 571 Bartłomiej Deptus Krasnystaw - M - - 12 stycznia 2018 20:14
- 573 Łukasz Ostrowski Krasnystaw - M - - 12 stycznia 2018 20:33
- 574 Grzegorz Szabała Lublin - M - - 12 stycznia 2018 21:51
- 523 Zbigniew Pietrzyk Kępa Borzechowska Bełżyce i okolice biegają M - - 13 stycznia 2018 17:57
- 584 Arkadiusz Król Lublin - M - - 14 stycznia 2018 14:49
- 585 Paweł Szubartowski Bełżyce Bełżyce i okolice biegają M - - 14 stycznia 2018 21:24
- 589 Marcin Kowalczyk Lublin - M - - 14 stycznia 2018 22:35
- 633 Ilona Śliwczyńska Warszawa - K - - 17 stycznia 2018 18:12
- 530 Anna Podraza Tarnów UltraTarnów K - - 18 stycznia 2018 22:04
- 644 Jarosław Penar Otwock festina lente M - - 22 stycznia 2018 08:35
- 645 Katarzyna Penar Otwock festina lente K - - 22 stycznia 2018 08:50
- 671 Ela Malinowska Kolechowice - K - - 25 stycznia 2018 23:02
- 673 Szymon Kłoczek Zamość uks azymut siedliska gmina zamosc M - - 26 stycznia 2018 08:33
- 675 Damian Kiełbasa Zamość UKS Azymut Siedliska Gmina Zamość M - - 26 stycznia 2018 14:31
- 356 Dariusz Miśkiewicz Osowiec - M - - 28 stycznia 2018 13:42
- 369 Arkadiusz Wołosz Warszawa - M - - 29 stycznia 2018 10:47
- 680 Jerzy Stanicki Lublin - M - - 29 stycznia 2018 16:54
- 681 Tomasz Szabała Ciecierzyn - M - - 30 stycznia 2018 12:26
- 683 Tomasz Płecha Kraków Kurka Edzia M - - 1 lutego 2018 10:03
- 684 Ewa Płecha Kraków - K - - 1 lutego 2018 19:21
- 686 Tomasz Weremecki Lublin - M - - 3 lutego 2018 19:06
- 690 P P Lublin - M - - 3 lutego 2018 22:36
- 694 Bartosz Łowczak Lublin Stay Insane / chartee.pl M - - 5 lutego 2018 09:54
- 696 Jadwiga Górska Goraj - K - - 5 lutego 2018 10:51
- 697 Anna Raczkiewicz Tomaszów Lubelski - K - - 5 lutego 2018 11:40
- 698 Katarzyna Ujma Rogóźno - K - - 5 lutego 2018 13:56
- 558 Mateusz Niezabitowski Kraśnik - M - - 6 lutego 2018 09:31
- 699 Paweł Kusz Vel Sobczuk Lublin - M - - 6 lutego 2018 16:08
- 707 Rafał Łukaszuk Chełm - M - - 6 lutego 2018 17:27
- 663 Krzysztof Stępniewski Lublin - M - - 6 lutego 2018 17:57
- 709 Gerard Ostaszewski Piaseczno - M - - 6 lutego 2018 22:05
- 711 Katarzyna Ostaszewska Piaseczno - K - - 6 lutego 2018 22:16
- 714 Łukasz Nestorowicz Stańków 1 Batalion Zmechanizowany w Chełmie M - - 7 lutego 2018 06:43
- 715 Michał Górski Goraj - M - - 7 lutego 2018 09:44
- 720 Józef Klimasz Rzeszów Szarotki M - - 7 lutego 2018 16:59
- 736 Piotr Madejek Chełm - M - - 8 lutego 2018 18:19
- 740 Tomasz Kawalec Goraj - M - - 8 lutego 2018 20:41
- 742 Anna Krawczyk Nowy Dwór - K - - 8 lutego 2018 20:56
- 743 Piotr Papierz Goraj - M - - 8 lutego 2018 21:12
- 745 Jakub Strycharz Warszawa Ludzie z Bagien M - - 8 lutego 2018 21:36
- 746 Katarzyna Toborek Lublin - K - - 8 lutego 2018 22:28
- 747 Krzysztof Korpiela Lublin - M - - 8 lutego 2018 22:45
- 749 Marta Cienkosz Lublin - K - - 8 lutego 2018 22:51
- 750 Łukasz Szymczak Lubartów - M - - 8 lutego 2018 23:18
- 751 Małgorzata Szymczak Lubartów - K - - 8 lutego 2018 23:21
- 737 Marzena Kawałek Lublin - K - - 9 lutego 2018 10:26
- 676 Piotr Dobrowolski Lublin 2 LBOT M - - 9 lutego 2018 14:11
- 755 Mateusz Świetlicki Warszawa - M - - 10 lutego 2018 17:08
- 757 Aleksandra Grunwald Warszawa - K - - 10 lutego 2018 17:17
- 756 Joanna Skalska Wiktorów - K - - 10 lutego 2018 17:27
- 759 Sebastian Reczek Minsk Mazowiecki KS Zielono-Czarni M - - 11 lutego 2018 14:41
- 762 Aneta Drążek-Ciepielowska Kraków - K - - 12 lutego 2018 08:25
- 761 Michał Ciepielowski Kraków - M - - 12 lutego 2018 08:27
- 764 Marcin Wróbel Minsk Mazowiecki KS Barakuda M - - 12 lutego 2018 19:52
- 678 Marek Kaliciński Warszawa UKA M - - 13 lutego 2018 18:01
- 770 Arkadiusz Cieniuch Świdnik - M - - 15 lutego 2018 18:58
- 774 Łukasz Niemczyk Lublin - M - - 15 lutego 2018 19:50
- 767 Krzysztof Ulrich Jakubowice Konińskie Pan M - - 15 lutego 2018 20:58
- 769 Maciej Wikira Lublin - M - - 15 lutego 2018 21:45
- 768 Mateusz Piejak Niedrzwica Duża - M - - 15 lutego 2018 21:48
- 777 Mateusz Drozda Lublin - M - - 16 lutego 2018 02:03
- 778 Marcin Kowalik Lublin - M - - 16 lutego 2018 11:22

Lista startowa

Trasa: TP100
Czas startu
16 lutego 2018 21:00
Limit czasu
28
liczba PK
28
Liczba zawodników
15
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M - - 11 stycznia 2018 17:22
- 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M - - 18 stycznia 2018 22:34
- 205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M - - 19 stycznia 2018 11:48
- 206 Dorota Duszak Brwinów 2PU K - - 19 stycznia 2018 11:48
- 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - M - - 23 stycznia 2018 00:20
- 639 Jerzy Lekki Bielsko-Biała BB Runners M - - 3 lutego 2018 12:10
- 688 Michał Czacharowski Biłgoraj - M - - 3 lutego 2018 21:38
- 325 Michał Skowron Zgierz - M - - 5 lutego 2018 10:22
- 708 Rafał Kasztelanic Nadarzyn - M - - 6 lutego 2018 20:07
- 703 Grzegorz Korpula Piekoszów - M - - 6 lutego 2018 22:28
- 716 Marcin Głuszcz Zgierz - M - - 7 lutego 2018 09:59
- 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - - 7 lutego 2018 16:21
- 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo M - - 7 lutego 2018 17:42
- 722 Michał Kopczewski Warszawa - M - - 7 lutego 2018 21:48
- 731 Adam Skolimowski Żabokliki EuRoPol GAZ S.A. M - - 8 lutego 2018 14:23

Lista startowa

Trasa: TP50
Czas startu
17 lutego 2018 09:00
Limit czasu
16
liczba PK
18
Liczba zawodników
93
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 466 Pawel Pruszkowski Kraśnik UKS Traper Złocieniec M - - 8 stycznia 2018 12:50
- 519 Marcin Kargol Otwock Smashing pĄpkins / NBR Team M - - 8 stycznia 2018 14:40
- 526 Sławomir Mazgajczyk Radom - M - - 8 stycznia 2018 20:54
- 525 Ludwik Sieczkowski Franciszków - M - - 8 stycznia 2018 21:59
- 513 Marcin Smoliński Rzeszów - M - - 8 stycznia 2018 23:42
- 537 Dariusz Schmidt Kołobrzeg - M - - 9 stycznia 2018 11:10
- 534 Wojciech Januszczyk Lublin - M - - 9 stycznia 2018 15:20
- 540 Marek Makola Warszawa - M - - 9 stycznia 2018 17:04
- 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M - - 10 stycznia 2018 14:35
- 109 Bernard Waszczyk Warszawa Melestra M - - 10 stycznia 2018 14:48
- 551 Jan Kamiński Lublin BIEGNĄCE BAŁWANKI M - - 10 stycznia 2018 21:49
- 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI M - - 11 stycznia 2018 13:53
- 562 Wojciech Koryciński Lublin BIEGNĄCE BAŁWANKI M - - 11 stycznia 2018 17:22
- 213 Olaf Kacprzycki Warszawa - M - - 12 stycznia 2018 08:14
- 14 Jan Lenczowski Sulejówek team360 M - - 12 stycznia 2018 09:36
- 61 Barbara Szmyt Warszawa Klub InO STOWARZYSZE Warszawa K - - 12 stycznia 2018 10:07
- 564 Dariusz Wszeborowski Ełk X Ełcka Zmarzlina 2019 M - - 16 stycznia 2018 11:19
- 631 Przemysław Wojdat Otwock - M - - 17 stycznia 2018 07:51
- 150 Jacek Balana Stare Babice - M - - 17 stycznia 2018 15:56
- 529 Tadeusz Podraza Tarnów UltraTarnów M - - 18 stycznia 2018 22:05
- 31 Wiesław Rusak X Ełcka Zmarzlina 2019 X Ełcka Zmarzlina 2019 M - - 22 stycznia 2018 09:53
- 649 Arkadiusz Kozłowski Lublin - M - - 22 stycznia 2018 12:54
- 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie Run Team M - - 22 stycznia 2018 16:28
- 662 Andrzej Pająk Przybysławice - M - - 23 stycznia 2018 15:40
- 664 Krystyna Bargieł Warszawa - K - - 23 stycznia 2018 20:17
- 669 Arkadiusz Gąsior Lublin - M - - 25 stycznia 2018 08:10
- 202 Stanisław Ruchlicki Białystok - M - - 27 stycznia 2018 12:45
- 158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze M - - 28 stycznia 2018 14:03
- 201 Renata Łaska Zielonka KInO Stowarzysze K - - 28 stycznia 2018 14:03
- 679 Witold Zimny Łańcut - M - - 28 stycznia 2018 21:36
- 164 Jerzy Sawicki Ełk - M - - 29 stycznia 2018 16:27
- 517 Mikołaj Korabiewski Białystok 10. Ełcka Zmarzlina 2019 M - - 30 stycznia 2018 17:16
- 682 Krzysztof Urbański Kraków TAKADA bękarty M - - 31 stycznia 2018 10:55
- 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - - 31 stycznia 2018 14:15
- 211 Jarosław Prądzyński Ełk - M - - 31 stycznia 2018 20:25
- 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team M - - 1 lutego 2018 21:46
- 685 Sławomir Frynas Lublin - M - - 2 lutego 2018 19:51
- 116 Michał Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze M - - 2 lutego 2018 21:16
- 591 Agnieszka Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze K - - 2 lutego 2018 21:19
- 687 Maciej Gędziorowski Pionki KU AZS WAT Warszawa M - - 3 lutego 2018 19:47
- 689 Diana Gordon Warszawa KU AZS WAT Warszawa K - - 3 lutego 2018 19:51
- 691 Kamila Gordon Piaseczno - K - - 4 lutego 2018 17:29
- 692 Rafał Krajewski Otwock - M - - 4 lutego 2018 19:28
- 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze M - - 4 lutego 2018 20:16
- 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - - 5 lutego 2018 01:40
- 674 Jerzy Daniec Lublin - M - - 5 lutego 2018 10:28
- 695 Łukasz Siejko Lublin - M - - 5 lutego 2018 10:47
- 702 Filip Smejda Warszawa - M - - 5 lutego 2018 22:13
- 704 Sławomir Iwaszko Lublin - M - - 5 lutego 2018 23:40
- 705 Mariusz Kostaniak Grójec - M - - 6 lutego 2018 13:14
- 332 Anna Sejbuk Siedlce - K - - 6 lutego 2018 16:37
- 706 Jacek Wąsik Lublin cbfs M - - 6 lutego 2018 16:42
- 710 Jarosław Zioło Sanok - M - - 6 lutego 2018 22:11
- 712 Michal Glinka Praszka NoName Praszka M - - 6 lutego 2018 22:31
- 713 Michał Wrona Lublin - M - - 6 lutego 2018 22:36
- 578 Zenon Lulek Masłów Motyla Noga M - - 7 lutego 2018 08:54
- 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M - - 7 lutego 2018 14:01
- 717 Marek Porębski Targowisko Dziewiąty M - - 7 lutego 2018 16:13
- 719 Norbert Zieliński Warszawa - M - - 7 lutego 2018 16:38
- 718 Józef Szopiński Lublin - M - - 7 lutego 2018 16:41
- 721 Grzegorz Wyciślak Rzeszów navigare necesse est M - - 7 lutego 2018 21:40
- 723 Kamil Filipowski Lublin - M - - 7 lutego 2018 23:58
- 35 Tomasz Duda Warszawa - M - - 8 lutego 2018 00:40
- 725 Michał Kukuła Lublin - M - - 8 lutego 2018 06:36
- 248 Iwona Jurkowska Jeruzal - K - - 8 lutego 2018 07:06
- 726 Sławomir Toporowski Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak M - - 8 lutego 2018 08:44
- 12 Bartłomiej Grabowski Otwock Stryki - Byki Adventure Team M - - 8 lutego 2018 11:13
- 727 Mariusz Janowski Warszawa BT QUAND M - - 8 lutego 2018 11:52
- 728 Artur Karaś Lublin - M - - 8 lutego 2018 12:23
- 729 Wojciech Kulik Piaseczno - M - - 8 lutego 2018 13:20
- 730 Marcin Stefaniuk Warszawa Maślaki M - - 8 lutego 2018 13:41
- 732 Leszek Maliszewski Otwock Stryki-Byki M - - 8 lutego 2018 14:38
- 733 Mateusz Sieńko Bełżyce - M - - 8 lutego 2018 16:39
- 223 Marcin Miśkiewicz Kozienice KB Galeria Warszawa M - - 8 lutego 2018 18:24
- 738 Tomasz Albiniak Kraśnik - M - - 8 lutego 2018 18:58
- 739 Adam Buczek Biłgoraj - M - - 8 lutego 2018 20:36
- 744 Sylwia Buczek1 Biłgoraj - K - - 8 lutego 2018 21:05
- 748 Artur Proć Wola Duża - M - - 8 lutego 2018 22:51
- 752 Marcin Skrzypek Lublin - M - - 8 lutego 2018 23:23
- 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - - 9 lutego 2018 08:20
- 753 Anna Hołdakowska Warszawa - K - - 9 lutego 2018 09:11
- 754 Bartosz Kudlicki Tomaszów Lubelski Biuro Turystyczne QUAND M - - 9 lutego 2018 09:25
- 758 Krzysztof Lisak Otwock Otwock M - - 10 lutego 2018 22:54
- 701 Jerzy Świtalski Warszawa - M - - 12 lutego 2018 19:49
- 55 Andrzej Krochmal Warszawa HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga M - - 12 lutego 2018 20:42
- 765 Mateusz Komorowski Warszawa - M - - 12 lutego 2018 22:43
- 276 Leszek Ścioch Warszawa - M - - 13 lutego 2018 10:38
- 766 Krzysztof Chełstowski Warszawa - M - - 13 lutego 2018 14:00
- 575 Bernard Zakościelny Janów Lubelski - M - - 13 lutego 2018 20:21
- 576 Ewelina Świderska-Zakościelna Janów Lubelski - K - - 13 lutego 2018 20:24
- 760 Tomasz Filipkowski Warszawa - M - - 14 lutego 2018 01:34
- 667 Ewa Misiaczek Warszawa - K - - 14 lutego 2018 21:13
- 326 Piotr Szpakowski Dąbrowa BT Quand M - - 16 lutego 2018 11:59