Puchar Maratonów na Orientację

 

KoRNO 2018

Organizator Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Miejsce woj. śląskie - Sośnicowice
Data 25 sie 2018
Adres bazy Szkoła Podstawowa im. Juliusza Rogera, ul.Gimnazjalna 6, 44-153 Sośnicowice
Strona www http://roc.org.pl/
Regulamin http://roc.org.pl/index.php/regulamin-rajdu-korno-2018/
Opis Rajd na orientację.

Lista startowa

Trasa: Piesza Junior (do16 lat) 15
Czas startu
25 sierpnia 2018 12:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
3
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
843 Oskar Mazur Tarnów Ekipa z Tarnowa M 34 OK 14 lipca 2018 19:49
1211 Aleksander Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M 99 OK 13 sierpnia 2018 11:29
1297 Szymon Mączka Siemianowice Śląskie - M 139 OK 20 sierpnia 2018 08:53

Lista startowa

Trasa: Trasa Rowerowa Junior (do 16 lat) 50
Czas startu
25 sierpnia 2018 12:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
9
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
907 Oskar Ochal Sosnowiec SGTR M 105 OK 14 lipca 2018 09:13
1229 Kacper Danielewski Katowice - M 12 OK 27 lipca 2018 10:05
1238 Kasper Szydło Zendek - M 122 OK 5 sierpnia 2018 10:52
1259 Konrad Szymończyk Celiny - M 77 OK 8 sierpnia 2018 13:50
1272 Hanna Dors Dąbrowa Górnicza - K 93 OK 13 sierpnia 2018 10:39
944 Nikodem Gwóźdź Piekary Śląskie Grupa Kolarska Gliwice M 81 OK 13 sierpnia 2018 23:07
1302 Adam Stanek Katowice UKS KOMETA Gliwice M 147 OK 20 sierpnia 2018 18:11
1310 Wieńczysław Gawęda Kobiór Family GAWEDA Team M 148 OK 21 sierpnia 2018 09:03
1311 Jakub Gawęda Kobiór Family GAWEDA Team M 149 OK 21 sierpnia 2018 09:15

Lista startowa

Trasa: TP15
Czas startu
25 sierpnia 2018 12:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
17
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
485 Krzysztof Mazur Tarnów Ekipa z Tarnowa M 32 OK 14 lipca 2018 11:00
1213 Wojciech Korczyński Katowice - M 1 OK 15 lipca 2018 20:42
1216 Weronika Żurek Piekary Śląskie - K 2 OK 15 lipca 2018 20:55
1215 Łukasz Knaś Piekary Śląskie F-TEAM M 37 OK 16 lipca 2018 22:46
1249 Piotr Pogocki Knurów - M 62 OK 6 sierpnia 2018 09:20
1250 Kinga Markiewicz Gliwice - K 63 OK 6 sierpnia 2018 09:37
937 Mateusz Wiktorowicz Krzeszowice Górzanka Nawojowa Góra M 64 OK 6 sierpnia 2018 13:46
1232 Andrzej Burda Knurow - M 76 OK 7 sierpnia 2018 09:55
1260 Joanna Jachym Kraków JJfit K 123 OK 8 sierpnia 2018 21:32
1273 Aneta Dors Dabrowa Górnicza - K 96 OK 13 sierpnia 2018 10:46
1274 Agnieszka Mikler Kraków WEERIDE GUTO K 97 OK 13 sierpnia 2018 10:57
1275 Mariusz Dors Dabrowa Górnicza - M 98 OK 13 sierpnia 2018 11:05
1277 Aleksandra Dolezik Gliwice, Polska Azymut Team, Cyrkino K 101 OK 13 sierpnia 2018 11:31
1299 Michał Mączka Siemianowice Śląskie - M 140 OK 20 sierpnia 2018 09:10
124 Tomasz Kania Krakow - M 153 OK 20 sierpnia 2018 17:13
1304 Daniel Belka Sosnowiec - M 154 OK 20 sierpnia 2018 21:39
1090 Piotr Bąk Brzezia Łąka KB LUPUS Oleśnica/dentalcorner.pl M - - 23 sierpnia 2018 23:47

Lista startowa

Trasa: TP8h
Czas startu
25 sierpnia 2018 10:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
47
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
832 Seba Czaicki Oleśnica BRUBECK / sanit-clean.pl M 31 OK 14 lipca 2018 08:31
1201 Ania Witkowska Katowice Klub Królika Stefana K 13 OK 14 lipca 2018 19:00
452 Arkadiusz Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M 82 OK 15 lipca 2018 10:55
1021 Dmytro Neporozhnii Krakow MOTOROLA BIKE TEAM M 18 OK 16 lipca 2018 12:00
1224 Dominik Witek Rudy - M - - 20 lipca 2018 15:28
1027 Ielyzaveta Pietukhova Kraków - K 19 OK 22 lipca 2018 17:22
888 Ewa Hordziejewicz-Karasińska Bytom - K 20 OK 29 lipca 2018 21:15
1230 Izabela Dudzik Zabrze Strefa Byków K 14 OK 29 lipca 2018 23:44
588 Anna Szawdzin Wrocław - K 43 OK 30 lipca 2018 14:40
512 Maciej Gąsiorowski Opole KRAN-SUW Opole M 44 OK 30 lipca 2018 19:32
923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K 46 OK 3 sierpnia 2018 18:50
1244 Agnieszka Cyniewska Krakow - K 49 OK 3 sierpnia 2018 19:11
1245 Mikhail Vasilev Kraków - M 50 OK 3 sierpnia 2018 19:30
1247 Robert Fojt Siemonia Azymut Team M 55 OK 5 sierpnia 2018 19:03
1248 Anita Sekuła Kraków - K 56 OK 5 sierpnia 2018 20:27
1234 Zbigniew Brandys Kraków - M 57 OK 5 sierpnia 2018 22:26
1235 Katarzyna Wilkołazka Kraków - K 58 OK 5 sierpnia 2018 22:27
1008 Sławomir Pałka Dąbrowa Górnicza - M 61 OK 5 sierpnia 2018 23:47
1251 nieznany - - K - - 6 sierpnia 2018 09:40
964 Zuzanna Sękowska Kraków - K 69 OK 6 sierpnia 2018 13:36
1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M 70 OK 6 sierpnia 2018 18:29
1252 Paweł Fidelak Wrocław - M 71 OK 6 sierpnia 2018 18:49
1233 Ania Frankowska Bytom Miechowicka Grupa Biegowa M 30 OK 7 sierpnia 2018 09:58
1261 Rysiek Pręcikowski Wieliczka - M 80 OK 9 sierpnia 2018 12:47
149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M 91 OK 13 sierpnia 2018 10:15
717 Marek Porębski Targowisko Dziewiąty M 110 OK 13 sierpnia 2018 17:51
1281 Jacenty Łapanowski Warszawa Dzika Czesia M 112 OK 13 sierpnia 2018 19:48
932 Kamila Malawska Kraków Velocilamy K 113 OK 13 sierpnia 2018 19:57
1282 Kamila Łapanowska Warszawa Dzika Czesia K 114 OK 13 sierpnia 2018 20:05
1283 Magdalena Mac Kraków Velocilamy K 115 OK 13 sierpnia 2018 20:07
1284 Agnieszka Karlik-Kałusek Gaszowice - K - - 13 sierpnia 2018 21:39
474 Maciej Szmyt Poznań - M - - 14 sierpnia 2018 09:29
1290 Anna Żuda Gliwice - K 124 OK 18 sierpnia 2018 10:42
1291 Patrycja Pacuła Gliwice - K 125 OK 19 sierpnia 2018 11:37
955 Dominik Talaga Kokotów - M 127 OK 19 sierpnia 2018 16:02
957 Gabrysia Talaga Kokotów - K 128 OK 19 sierpnia 2018 16:15
533 Krzysiek Pyta Bytom ciecierzyca wełnowiec M 133 OK 19 sierpnia 2018 21:05
1295 Andrzej Szymczak Ciechanów - M 134 OK 19 sierpnia 2018 21:44
1303 Paweł Szczepańczyk K - M 152 OK 20 sierpnia 2018 21:20
1305 Marcin Weiss Kolanowice - M 150 OK 20 sierpnia 2018 22:51
1306 Magdalena Gąsiorowska-Weiss Kolanowice - K 151 OK 20 sierpnia 2018 22:52
280 Maria Początek Gliwice KiZK K 160 OK 22 sierpnia 2018 09:51
556 Adam Michalski Piaseczno - M - - 22 sierpnia 2018 16:17
151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie Run Team M - - 23 sierpnia 2018 15:25
8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI M - - 23 sierpnia 2018 16:47
940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M - - 23 sierpnia 2018 20:38
560 Iza Osyszko Kobyle - K - - 24 sierpnia 2018 11:55

Lista startowa

Trasa: TR150
Czas startu
25 sierpnia 2018 10:00
Limit czasu
11
liczba PK
-
Liczba zawodników
57
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - M 23 OK 14 lipca 2018 14:49
105 Rafał Fałowski Gajków - M 35 OK 15 lipca 2018 05:02
836 Agata Motyl-Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team K 16 OK 16 lipca 2018 17:15
837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M 17 OK 16 lipca 2018 17:17
5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 36 OK 16 lipca 2018 17:44
1222 Maciej Matuszczyk Katowice CZPTychy.pl M 5 OK 17 lipca 2018 23:12
813 Krzysztof Kowalski Wołów - M 7 OK 18 lipca 2018 19:03
809 Mariusz Rudnicki Wołów - M 8 OK 18 lipca 2018 19:53
15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M - - 18 lipca 2018 20:27
938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M 39 OK 19 lipca 2018 11:04
1042 Anna Rychlik Łódź OrientAkcja K 65 OK 24 lipca 2018 17:25
945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K 66 OK 24 lipca 2018 21:45
946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M 67 OK 24 lipca 2018 21:47
122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M 28 OK 27 lipca 2018 13:34
901 Wioletta Fałowska Gajków - K 40 OK 30 lipca 2018 08:51
146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M 42 OK 30 lipca 2018 14:39
1231 Tomek Liszka Katowice Pijane Szprychy Katowice M 68 OK 31 lipca 2018 09:41
948 Wojciech Kapustka Żory ArsBona M 45 OK 1 sierpnia 2018 18:49
118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M 79 OK 2 sierpnia 2018 11:01
9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - - 2 sierpnia 2018 16:29
1099 Renata Nowińska Łódź OrientAkcja K 51 OK 4 sierpnia 2018 12:52
197 Piotr Szajduk Szczecin WRZASKUN M 53 OK 5 sierpnia 2018 12:08
921 Roman Wiktorowicz Krzeszowice Hard Bike Tęcza Tenczynek M 54 OK 5 sierpnia 2018 12:23
982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M 59 OK 5 sierpnia 2018 23:13
1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K 60 OK 5 sierpnia 2018 23:14
1236 Arkadiusz Dziewior Gliwice Dziewiorki M 21 OK 7 sierpnia 2018 18:11
1237 Iwona Dziewior Gliwice - K 22 OK 7 sierpnia 2018 18:12
1262 Andrzej Żelasko Mielec - M 87 OK 9 sierpnia 2018 22:01
1265 Michał Sopora Chorzów - M - - 11 sierpnia 2018 19:34
1098 Krzysztof Ciosek Opole - M 88 OK 11 sierpnia 2018 20:48
850 Krzysztof Melon-Mika Skierniewice Los Maruderos M - - 13 sierpnia 2018 09:04
1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K 92 OK 13 sierpnia 2018 10:37
120 Roman Królikowski Modlniczka - M 94 OK 13 sierpnia 2018 10:41
1006 Maciej Kot Kraków Rajd Hawran M 95 OK 13 sierpnia 2018 10:41
1279 Seweryn Kucharczyk Rybnik - M 100 OK 13 sierpnia 2018 11:30
831 Dariusz Kawecki Zabrze ETISOFT BIKE TEAM M 102 OK 13 sierpnia 2018 15:48
693 Andrzej Smejda Warszawa - M 109 OK 13 sierpnia 2018 17:11
1280 Marcin Pronczuk Gliwice Etisoft Bike Team M 111 OK 13 sierpnia 2018 19:06
284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT M 116 OK 14 sierpnia 2018 01:00
1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M 121 OK 16 sierpnia 2018 10:38
1028 Piotr Jakubas Kraków Rajd Hawran M 126 OK 19 sierpnia 2018 13:17
1292 Agnieszka Moskała Kraków - K 129 OK 19 sierpnia 2018 18:15
1296 Angelika Nieduziak Gołcza - K 135 OK 19 sierpnia 2018 23:15
859 Marcin Białka Jelenia Góra - M 136 OK 19 sierpnia 2018 23:59
4 Łukasz Mirowski Wrocław - M 144 OK 20 sierpnia 2018 09:03
968 Magdalena Gruziel-Słomka Warszawa Team 360 K 137 OK 20 sierpnia 2018 10:17
842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M 145 OK 20 sierpnia 2018 14:54
967 Paweł Słomka Warszawa Team360 M 138 OK 20 sierpnia 2018 20:32
1287 Piotr Buciak Warszawa Team 360° M 120 OK 20 sierpnia 2018 22:53
1309 Artur Flis Lisia Góra Rajd Hawran M 146 OK 21 sierpnia 2018 06:16
6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - - 21 sierpnia 2018 17:15
992 Paweł Gorczyca Bolechowice - M - - 21 sierpnia 2018 22:26
918 Przemysław Baster Kraków - M 159 OK 22 sierpnia 2018 13:30
966 Szymon Sujkowski Gliwice - M - - 23 sierpnia 2018 20:37
917 Piotr Marszałek Marklowice Górne InO SCI M - - 23 sierpnia 2018 21:30
1117 Weronika Biała Wrocław - K - - 23 sierpnia 2018 23:54
312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - - 24 sierpnia 2018 06:04

Lista startowa

Trasa: TR50
Czas startu
25 sierpnia 2018 12:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
56
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
906 Mariusz Ochal Sosnowiec SGTR M 104 OK 14 lipca 2018 09:06
1011 Krzysztof Piotrowski Libiąż - M 33 OK 14 lipca 2018 11:06
1209 Rafał Poni Czeladź - M 24 OK 15 lipca 2018 11:13
1210 Dominika Poni Czeladź - K 25 OK 15 lipca 2018 11:19
943 Paweł Gwóźdź Piekary Śląskie mmBike M 78 OK 15 lipca 2018 15:08
897 Anna Wilk Katowice Szprychy i Wentyl K 3 OK 16 lipca 2018 12:02
990 Mariusz Słaboń Wolbrom Szprychy i Wentyl M 4 OK 16 lipca 2018 12:04
941 Anna Palińska Bytom kp2B K 6 OK 18 lipca 2018 10:52
1223 Tomasz Kazimierczak Katowice - M 38 OK 18 lipca 2018 11:50
939 Dawid Żółty Tychy - M 9 OK 23 lipca 2018 21:10
1226 Sylwia Maksym Katowice El Toro K - - 24 lipca 2018 21:23
1225 Radek Krzesa Katowice El Toro M - - 24 lipca 2018 21:24
1043 Zbyszek Pytka Chorzów - M 26 OK 25 lipca 2018 06:43
1044 Aleksandra Pytka Chorzów - K 27 OK 25 lipca 2018 06:45
1037 Wojciech Wiśniewski Sosnowiec - M 83 OK 25 lipca 2018 09:25
1227 Bartłomiej Janusz Ruda Śląska - M 10 OK 27 lipca 2018 09:38
1228 Milosz Danielewski Katowice - M 11 OK 27 lipca 2018 10:01
1014 Michał Warzecha Libiąż LibiążTeam M 41 OK 30 lipca 2018 12:38
898 Wioleta Lisik Chorzów Szprychy i Wentyl K 15 OK 30 lipca 2018 15:15
1240 Arkadiusz Dąbrowski Katowice - M 29 OK 3 sierpnia 2018 12:24
1241 Daniel Porwolik Katowice Łowcy Komarów M - - 3 sierpnia 2018 18:34
1242 Marzena Faszczowy Katowice Łowcy Komarów K 47 OK 3 sierpnia 2018 19:09
1243 Krzysztof Wajda Katowice Łowcy Komarów M 48 OK 3 sierpnia 2018 19:11
1025 Daniel Howis Tychy - M 52 OK 5 sierpnia 2018 02:19
1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M 72 OK 6 sierpnia 2018 21:49
1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K 73 OK 6 sierpnia 2018 22:00
1255 Karolina Puzio Kraków - K 74 OK 6 sierpnia 2018 22:30
350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M 84 OK 6 sierpnia 2018 23:12
1256 Natalia Puzio Kraków - K 75 OK 7 sierpnia 2018 07:29
911 Rafał Sambor Bielsko-Biała Słoneczny Patrol M 85 OK 7 sierpnia 2018 11:08
1257 Radosław Musioł Gliwice 1983 M 106 OK 7 sierpnia 2018 22:55
1258 Robert Blachliński Tarnowskie Góry - M 86 OK 8 sierpnia 2018 13:28
1264 Arkadiusz Matuszek Pabianice - M - - 10 sierpnia 2018 21:19
1267 Marta Siedlecka Pogwizdów - K 107 OK 12 sierpnia 2018 21:57
1268 Ryszard Siedlecki Pogwizdów - M 108 OK 12 sierpnia 2018 22:47
1270 Janusz Wójtowicz Gliwice - M 89 OK 13 sierpnia 2018 09:11
1269 Grzegorz Kukurowski Gliwice - M 90 OK 13 sierpnia 2018 09:11
1271 Iwona Skrzęta Warszawa - K 155 OK 13 sierpnia 2018 09:57
1288 Mateusz Richter Kleszczów - M 117 OK 14 sierpnia 2018 08:42
1059 Dorota Przybyłka Dąbrowa Górnicza Szprychy Team K 130 OK 19 sierpnia 2018 19:52
1294 Michał Towarek Gliwice UKS Kometa Gliwice M 132 OK 19 sierpnia 2018 20:34
1298 Martyna Krybus Chorzów - K 141 OK 20 sierpnia 2018 09:01
1300 Kamil Goleśny Mysłowice Kamil M 142 OK 20 sierpnia 2018 10:34
1030 Maciej Witkowski Katowice Klub Królika Stefana M 143 OK 20 sierpnia 2018 10:45
1301 Janusz Jabłoński Gliwice UKS KOMETA Gliwice M 156 OK 20 sierpnia 2018 17:50
1052 Szymon Knopik Gliwice - M 157 OK 20 sierpnia 2018 20:21
1053 Natalia Knopik Gliwice - K 158 OK 20 sierpnia 2018 20:54
1307 Magdalena Szklarska Żywiec - K 161 OK 20 sierpnia 2018 23:27
1308 Robert Albrecht Katowice - M 162 OK 20 sierpnia 2018 23:34
1041 Wojciech Kotkowski Bielsko-Biała - M - - 22 sierpnia 2018 20:53
1313 Maciek Puzio Krakow - M - - 23 sierpnia 2018 19:23
1285 Marcin Lalewicz Dąbrowa Górnicza - M - - 23 sierpnia 2018 21:13
1049 Olga Nawrocka Kraków Strachy na Lachy K - - 23 sierpnia 2018 22:01
1315 Wojciech Kuźnik Bytom - M - - 23 sierpnia 2018 22:58
1314 Sylwia Kuznik Bytom - K - - 23 sierpnia 2018 22:58
1293 Ireneusz Towarek Gliwice Kometa Gliwice M - - 24 sierpnia 2018 07:27