Puchar Maratonów na Orientację

 

Nocna Masakra 2017

Organizator Maratony
Miejsce woj. lubuskie - Drezdenko
Data 16 - 17 gru 2017
Adres bazy Hala Sportowo Rehabilitacyjna, Drezdenko ul. Konopnickiej 4
Strona www http://nocnamasakra.pl
Regulamin
Opis Rajd w najdłuższą noc w roku.

Lista startowa

Trasa: TE 150
Czas startu
16 grudnia 2017 17:00
Limit czasu
18
liczba PK
25
Liczba zawodników
3
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
117 Piotr Dopierała Dopiewo AR Poznań M - OK 15 listopada 2017 21:41
223 Marcin Miśkiewicz Kozienice KB Galeria Warszawa M - OK 28 listopada 2017 12:55
228 Krzysztof Siemieniuk Dobrzyniewo Duże Ślepe Kociaki Team M - OK 30 listopada 2017 19:32

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
16 grudnia 2017 19:00
Limit czasu
10
liczba PK
10
Liczba zawodników
52
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
134 Marta Lubieniecka-Witkowska Zielona Góra - K - OK 15 listopada 2017 22:02
138 Bogusława Depa Szczecin Snupi i przyjaciele K - OK 15 listopada 2017 22:37
140 Paweł Depa Szczecin - M - OK 15 listopada 2017 22:47
161 Robert Petersburski Mierzyn MIERZYN M - OK 17 listopada 2017 13:06
163 Marcin Kaczyński Szczecin - M - OK 17 listopada 2017 15:09
154 Dorota Kurasińska Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie K - OK 17 listopada 2017 16:50
153 Robert Kurasiński Szczecin - M - OK 17 listopada 2017 16:51
179 Sylwia Telatyńska Choszczno Aktywne Choszczno K - OK 19 listopada 2017 13:52
181 Kamil Dzietczyk Szczecin AKTYWNE CHOSZCZNO M - OK 19 listopada 2017 14:00
192 Piotr Zarobiak Szczecin - M - OK 20 listopada 2017 20:20
193 Katarzyna Zarobiak Szczecin - K - OK 20 listopada 2017 20:27
194 Bogdan Rycerski Iłowa Skyrunning Poland M - - 21 listopada 2017 09:01
195 Magdalena Ciarkowska Iłowa Skyrunning Poland K - - 21 listopada 2017 09:26
162 Krystian Petersburski Mierzyn KOS BnO Szczecin M - OK 21 listopada 2017 18:48
203 Przemysław Rumbuć Szczecin - M - OK 23 listopada 2017 12:33
207 Tomasz Staniszewski Szczecin - M - OK 23 listopada 2017 21:03
209 Łukasz Stefaniak Szczecin - M - OK 24 listopada 2017 08:40
126 Agnieszka Pijanka Morzyczyn Snupi i Przyjaciele K - - 25 listopada 2017 19:16
213 Olaf Kacprzycki Warszawa - M - - 26 listopada 2017 00:23
137 Piotr Lubieniecki Zielona Góra - M - OK 26 listopada 2017 17:24
217 Mateusz Geisler Drezdenko - M - OK 26 listopada 2017 18:41
222 Sebastian Marciniak Sulęcin - M - OK 28 listopada 2017 12:08
226 Radosław Wójcik Sulęcin - M - OK 28 listopada 2017 22:10
232 Bartłomiej Jurkowski Czarnków - M - OK 29 listopada 2017 19:58
230 Zbigniew Szczepański Sulęcin - M - OK 30 listopada 2017 10:40
235 Jerzy Szafarczyk Sulęcin - M - OK 1 grudnia 2017 05:42
243 Mateusz Prusek Wisła Wielka Aktywne Choszczno M - OK 1 grudnia 2017 15:12
237 Katarzyna Figołuszka Jankowice Aktywne Choszczno K - OK 1 grudnia 2017 23:07
254 Piotr Odrowski Szczecin Dobra,zmiana. M - OK 3 grudnia 2017 17:53
256 Gracjan Pawlak Lipiany - M - OK 3 grudnia 2017 19:08
259 Maciej Krzyśko Pełczyce ZOZOS M - OK 4 grudnia 2017 10:12
263 Kacper Wozniak Mierzyn Mierzyn M - - 4 grudnia 2017 14:59
264 Dariusz Burak Gorzów Wielkopolski - M - OK 4 grudnia 2017 16:39
246 Przemysław Budzikowski Piaseczno - M - OK 4 grudnia 2017 17:04
265 Magdalena Olczak Gorzów Wlkp. - K - OK 4 grudnia 2017 17:16
266 Piotr Borowski Piaseczno - M - OK 4 grudnia 2017 17:18
267 Michał Kowalik Piaseczno - M - OK 4 grudnia 2017 17:29
269 Agnieszka Jelonek Szczecin SNUPI I PRZYJACIELE K - OK 4 grudnia 2017 21:30
275 Marcin Dondajewski Poznań UltraTrail M - OK 5 grudnia 2017 12:15
281 Tymoteusz Motylewski Poznań - M - OK 6 grudnia 2017 12:02
287 Łukasz Brzoski Trzebiszewo - M - - 8 grudnia 2017 18:35
289 Piotr Bułaciński Stargard - M - OK 9 grudnia 2017 12:11
291 Paweł Taźbierski Stargard - M - OK 9 grudnia 2017 12:53
299 Przemysław Gawroński Warszawa Zawsze Ostatni M - OK 10 grudnia 2017 23:29
300 Monika Sokołowska Warszawa Zawsze Ostatni K - OK 10 grudnia 2017 23:46
304 Krzysztof Jędraszczyk Gryfino - M - - 11 grudnia 2017 14:23
306 Arkadiusz Arciuch Wałcz - M - OK 11 grudnia 2017 14:38
307 Sebastian Zabielski Słupsk STOPA Słupsk M - OK 11 grudnia 2017 15:45
318 Tomasz Szajniuk Kluczbork - M - - 12 grudnia 2017 10:13
328 Tomasz Makieła Wieleń - M - OK 12 grudnia 2017 19:01
335 Sebastian Zawadka Gdynia - M - - 14 grudnia 2017 10:34
339 Marcin Prys Gryfino - M - - 15 grudnia 2017 13:33

Lista startowa

Trasa: TP100
Czas startu
16 grudnia 2017 17:00
Limit czasu
24
liczba PK
30
Liczba zawodników
27
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
101 Małgorzata Małowińska Bydgoszcz :-) K - OK 15 listopada 2017 16:02
102 Artur Małowiński Bydgoszcz :-) M - OK 15 listopada 2017 16:03
121 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team M - OK 15 listopada 2017 21:39
141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - OK 15 listopada 2017 23:07
103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight M - OK 16 listopada 2017 07:26
148 Dariusz Jurkowski Szczecin - M - OK 16 listopada 2017 12:38
159 Marcin Hippner Gdańsk Morenka Team M - OK 17 listopada 2017 13:14
174 Rafał Ostromęcki Warszawa - M - OK 19 listopada 2017 01:18
155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski - M - OK 24 listopada 2017 17:22
99 Wojciech Zając Warszawa Długouchy M - OK 24 listopada 2017 23:36
236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M - OK 30 listopada 2017 15:02
171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M - OK 30 listopada 2017 22:27
142 Bartłomiej Jachymek Warszawa JacekBiega Running Team M - OK 3 grudnia 2017 14:06
257 Piotr Szaciłowski Świnoujście - M - OK 3 grudnia 2017 19:52
271 Miłosz Wierszyło Gdańsk AMW M - OK 4 grudnia 2017 22:17
273 Jan Laszuk Warszawa - M - OK 5 grudnia 2017 08:18
274 Daniel Kęsicki Gdynia AMW M - OK 5 grudnia 2017 10:48
279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - M - OK 5 grudnia 2017 23:08
308 Katarzyna Sochacka Rokietnica - K - OK 11 grudnia 2017 16:24
309 Tomasz Heitzman Kalisz WSO M - OK 11 grudnia 2017 19:40
316 Tomasz Krasowski Wrocław - M - OK 12 grudnia 2017 09:13
317 Paweł Kurach Górki - M - OK 12 grudnia 2017 09:34
319 Stanisławadam Olbryś Nasielsk KB Legionowo M - OK 12 grudnia 2017 11:14
320 Bartłomiej Kuriata Wrocław - M - OK 12 grudnia 2017 11:49
325 Michał Skowron Zgierz - M - - 12 grudnia 2017 14:56
338 Rafał Bartkowiak Bydgoszcz - M - - 15 grudnia 2017 09:46
340 Marcin Bukowski Żelechów Spartanie Dzieciom M - - 15 grudnia 2017 17:28

Lista startowa

Trasa: TP50
Czas startu
16 grudnia 2017 17:00
Limit czasu
15
liczba PK
15
Liczba zawodników
73
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
110 Karol Gostomczyk Studzienice PLATINUM Ubezpieczenia M - OK 15 listopada 2017 17:29
125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie M - OK 15 listopada 2017 18:19
131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team M - OK 15 listopada 2017 20:17
31 Wiesław Rusak X Ełcka Zmarzlina 2019 X Ełcka Zmarzlina 2019 M - OK 15 listopada 2017 20:46
133 Sebastian Rożko Gryfino Gryf-InO Team M - OK 15 listopada 2017 21:43
139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M - OK 15 listopada 2017 22:49
143 Mateusz Bożek Szczecin - M - OK 16 listopada 2017 00:03
130 Arek Guzdek Złocieniec - M - OK 16 listopada 2017 06:52
104 Robert Pełech Dobra - M - OK 16 listopada 2017 09:32
147 Jerzy Krupowies Szczecin - M - OK 16 listopada 2017 11:34
150 Jacek Balana Stare Babice - M - - 16 listopada 2017 14:28
156 Jacek Baraniecki Szczecin OA PTTK M - OK 16 listopada 2017 19:31
108 Robert Jendrzejewski Szczecin Skraj Bagna M - OK 16 listopada 2017 21:13
157 Roman Gorczyca Ełk - M - OK 16 listopada 2017 21:58
151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie Run Team M - OK 17 listopada 2017 10:06
167 Marcin Podsiadły Stargard - M - OK 18 listopada 2017 14:08
173 Grzegorz Wójtowicz Szczecin Skraj Bagna M - OK 18 listopada 2017 19:58
136 Grzegorz Żegliński Szczecin Cała Naprzód M - OK 19 listopada 2017 01:03
178 Robert Waś Myślibórz Team Myślibórz M - OK 19 listopada 2017 12:49
180 Maciej Sochan Gorzów Wielkopolski - M - OK 19 listopada 2017 14:20
182 Krystian Bizunowicz Goleniów Rozbiegany Goleniów M - - 19 listopada 2017 14:27
183 Jerzy Ścibisz Szczecin - M - OK 19 listopada 2017 21:58
185 Andrzej Urbański Gryfino - M - OK 20 listopada 2017 08:37
160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M - OK 20 listopada 2017 20:39
191 Tomasz Pryjma Warszawa funexsports M - OK 21 listopada 2017 09:49
196 Łukasz Żurawski Police Skraj Bagna M - OK 21 listopada 2017 18:43
205 Arkadiusz Duszak Brwinów - M - - 23 listopada 2017 15:51
206 Dorota Duszak Brwinów 2PI K - - 23 listopada 2017 15:54
165 Robert Kujawski Siemirowice - M - - 24 listopada 2017 02:33
211 Jarosław Prądzyński Ełk - M - OK 24 listopada 2017 22:33
214 Zbigniew Skierczyński Dobra - M - OK 26 listopada 2017 14:06
189 Grzegorz Wilczyński Szczecin - M - OK 27 listopada 2017 19:46
227 Paweł Ignaczak Poznań Drużyna Twojej Starej M - OK 28 listopada 2017 20:04
164 Jerzy Sawicki Ełk - M - OK 1 grudnia 2017 03:09
240 Bartosz Klepacki Police - M - OK 1 grudnia 2017 10:36
241 Marcin Kułakowski Szczecin - M - OK 1 grudnia 2017 12:12
244 Sylwia Godlewska-Pocierznicka Szczecin - K - OK 1 grudnia 2017 18:29
245 Rafał Pocierznicki Szczecin 12 BZ M - OK 1 grudnia 2017 18:46
247 Aleksander Opałka Szczecin - M - OK 1 grudnia 2017 22:13
239 Wojtek Prager Poznań tupiące giry M - OK 2 grudnia 2017 20:24
129 Rafał Pastuszek Piła PASTUSZEK TEAM M - OK 3 grudnia 2017 17:01
255 Marcin Pawłowski Szczecin - M - OK 3 grudnia 2017 18:57
19 Hubert Puka Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu M - OK 3 grudnia 2017 21:03
186 Mariusz Czajka Gdynia KInO Rekin M - OK 4 grudnia 2017 10:12
260 Szymon Wojtczak Szczecin brightOne M - OK 4 grudnia 2017 10:47
262 Marlena Krężlewicz Stargard - K - OK 4 grudnia 2017 11:59
276 Leszek Ścioch Warszawa - M - - 5 grudnia 2017 12:15
278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K - OK 5 grudnia 2017 16:01
123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - OK 6 grudnia 2017 11:01
285 Grzegorz Godlewski Szczecin - M - OK 7 grudnia 2017 13:15
286 Tomasz Chmielewski Szczecin - M - OK 8 grudnia 2017 16:48
170 Wojciech Krzywda Kolno - M - OK 8 grudnia 2017 18:50
288 Łukasz Drażan Warszawa KSAT M - - 8 grudnia 2017 19:38
290 Marek Gliszczyński Gutowiec Perpetual Motion Squad M - OK 9 grudnia 2017 12:30
293 Robert Janowski Szczecin - M - OK 9 grudnia 2017 21:17
294 Marcin Potocki Żary - M - - 9 grudnia 2017 22:03
295 Bogusław Durkiewicz Załom - M - OK 10 grudnia 2017 16:47
27 Sebastian Wojciech Rokietnica Wilga Orient M - OK 10 grudnia 2017 17:02
298 Marek Sobiegraj Myślibórz ZOZOS M - OK 10 grudnia 2017 22:35
302 Piotr Ploch Bezrzecze Perpetual Motion Squad M - OK 11 grudnia 2017 07:02
32 Wojciech Suchy Gdańsk Almanak.pl M - OK 11 grudnia 2017 18:01
311 Krzysztof Spychała Poznań - M - OK 11 grudnia 2017 22:05
312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - OK 11 grudnia 2017 22:12
49 Zbigniew Hornik Koziegłowy Sko Kompas M - - 12 grudnia 2017 00:13
313 Patryk Grabski Warszawa Polarnyj M - OK 12 grudnia 2017 02:49
315 Kacper Adamowki Szczecin - M - - 12 grudnia 2017 07:40
322 Michał Szczęsny Polska - M - - 12 grudnia 2017 13:45
324 Paweł Borowiak Polska - M - - 12 grudnia 2017 14:11
10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo M - OK 12 grudnia 2017 18:43
332 Anna Sejbuk Siedlce - K - OK 12 grudnia 2017 21:28
330 Tomasz Gąsiorek G - M - OK 12 grudnia 2017 22:52
331 Aleksandra Konarska Gorzów Wlkp. KSK Klub Skręconej Kostki K - OK 12 grudnia 2017 22:55
336 Michał Fiedosiuk Wągrowiec - M - - 14 grudnia 2017 17:12

Lista startowa

Trasa: TR200
Czas startu
16 grudnia 2017 17:30
Limit czasu
15
liczba PK
20
Liczba zawodników
30
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - OK 15 listopada 2017 15:11
2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - OK 15 listopada 2017 15:12
4 Łukasz Mirowski Wrocław - M - OK 15 listopada 2017 15:22
120 Roman Królikowski Modlniczka - M - OK 15 listopada 2017 15:41
122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - OK 15 listopada 2017 17:08
105 Rafał Fałowski Gajków - M - OK 15 listopada 2017 18:14
118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M - OK 15 listopada 2017 18:46
113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M - OK 15 listopada 2017 21:04
6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - OK 15 listopada 2017 21:52
146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - OK 16 listopada 2017 10:09
127 Jacek Nowicki Gdańsk podrozerowerowe.info M - OK 16 listopada 2017 17:30
144 Pavel Copjan Czech Republic Jantar Devils M - - 17 listopada 2017 09:11
168 Andrzej Czubalski Pruszków Andrzej Czubalski M - OK 19 listopada 2017 13:52
169 Rafał Czubalski Pruszków Andrzej Czubalski M - OK 19 listopada 2017 13:58
3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - OK 20 listopada 2017 15:04
197 Piotr Szajduk Szczecin WRZASKUN M - OK 21 listopada 2017 19:20
202 Stanisław Ruchlicki Białystok - M - OK 22 listopada 2017 11:06
204 Agata Walkowiak Szczecin Zdezorientowane K - OK 23 listopada 2017 14:15
208 Bartłomiej Sobieszczański Poznań - M - OK 23 listopada 2017 22:23
212 Agnieszka Komosa Szczecin Zdezorientowane K - OK 25 listopada 2017 13:18
106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - M - OK 1 grudnia 2017 07:45
249 Przemysław Wieliński Szczecin Przyjaciele Konrada M - OK 2 grudnia 2017 09:06
251 Tomasz Juszczyk Szczecin Przyjaciele Konrada M - OK 3 grudnia 2017 20:59
268 Zbigniew Borciuch Szczecin Przyjaciele Konrada M - OK 4 grudnia 2017 21:19
270 Sławomir Juszczyk Szczecin Przyjaciele Konrada M - OK 4 grudnia 2017 21:29
272 Artur Wanatko Pl Nocny Rower M - OK 5 grudnia 2017 00:56
8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI M - OK 5 grudnia 2017 09:43
284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT M - - 6 grudnia 2017 21:00
301 Wojciech Paszkowski Białystok - M - OK 10 grudnia 2017 23:42
303 Paweł Cichoń Poznań KOPER Architektura M - OK 11 grudnia 2017 09:46

Lista startowa

Trasa: TR100
Czas startu
16 grudnia 2017 17:30
Limit czasu
10
liczba PK
10
Liczba zawodników
12
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
7 Tomasz Zadworny Łódź - M - OK 16 listopada 2017 09:46
198 Radosław Poździk Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska M - OK 21 listopada 2017 21:48
199 Zbigniew Kowal Słupsk STOPA SŁUPSK, MORPOL M - OK 21 listopada 2017 22:00
282 Maciej Tadeusz Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - OK 6 grudnia 2017 18:57
283 Zbyszek Kerger Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - - 6 grudnia 2017 19:21
292 Filip Święcicki Gdynia - M - OK 9 grudnia 2017 13:23
297 Sebastian Wolny Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - OK 10 grudnia 2017 22:13
314 Konrad Rochowski Poznań KS Hades/AR Poznań M - OK 12 grudnia 2017 09:37
321 Sebastian Beszterda Koszalin Nietoperze Koszalin M - OK 12 grudnia 2017 13:34
323 Elżbieta Nowacka Koszalin Nietoperze Koszalin K - OK 12 grudnia 2017 13:46
333 Michał Bedyk Łódź IT Orient M - - 13 grudnia 2017 01:36
337 Janusz Adamski Szczecin - M - - 14 grudnia 2017 21:50